Соседушка• Изменено 31 мая в 12:13

Отменены медосмотры в школах....

Медосмотры в школах отменены. Педиатры когда выписывают справку в. Школу отправляют только если есть жалобы или есть какие-то показания. Тоесть просто так к офтальмологу проверить зрение не отправляют и к кардиолога и к ортопеду.....
У меня вся семья по моей линии и по линии мужа в очках. Дочке 14, она в группе риска.... И направления к офтальмологу не доппосишся....педиатр садит ребенка у себя в кабинете , показывает Буковски и все, говорит раз все видит, значит к офтальмологу ненадо. Она это аргументирует новыми правилами.... Мне вот интересно это у всех такие правила теперь или только у нас
ИМХОля• 31 мая в 12:34
Ответ дляМояХатаЗкраю
На що тільки діти не страждають маючи тривожних батьків
Вам смешно от того, что в Украине медицина становится недоступной? Это повод для радости?

Гладиолус• 31 мая в 12:34
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви чекапи своєму робите? Ні.
Страховку 0 фр в платоспроміжній СК купили? Ні.
Leka_Leka• 31 мая в 12:34
Ответ дляСоседушка
Ви погано прочитали що я написала??? Проблема в тому що педіат не дає направлення!!!! Каже якщо скарг на має, то просто перевіряти на положено....
міняйте педіатра.
Мама фіфті цента• 31 мая в 12:35
Медоглядів в школі вже давно немає, років 15 так точно. Педіатр завжди дає направлення до вузьких спеціалістів, якщо є скарги. До окуліста направлення беремо раз на рік, бо короткозорість у дитини прогресує, потім направлення вже дає окуліст, якщо потрібно після лікування прийти на перевірку. До кардіолога, невролога, лора, ендокринолога теж за потребою і по скаргам. Якщо скарг немає, то навіщо мені брати направлення? І що казати потім спеціалісту: ’Нічого не турбує, просто прийшла на перевірку’? Подивляться, як на дурочку
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:36
Ответ дляИМХОля
Бузина дядько
Одна придумала болячки а вирішувати при думки має державна медицина
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:36
Ответ дляГладиолус
Ви чекапи своєму робите? Ні.
Фантазуйте далі
Гостра на язик• 31 мая в 12:37
Ответ дляМояХатаЗкраю
Зір перевірили - вам мало

Тоді профілактично до проктолога ведіть - раптом геморой у дитини бо у баби був
це точно... Дитину жаль. Маман залікує(
ИМХОля• 31 мая в 12:37
Ответ дляМояХатаЗкраю
Бузина дядько
Аплодируйте за 800 грн и дальше этим потужным изменениям. Только вас они тоже коснутся
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:37
Ответ дляИМХОля
Мені лікарю так байдуже що аж незручно , що вас там торкнеться - вибір 73% - насолоджуйтеся

МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:38
Ответ дляГостра на язик
це точно... Дитину жаль. Маман залікує(
Типові клієнти психіатра
Маруська Му• 31 мая в 12:38
Ответ длязабиякина
Почему надо это делать приватно, если у нас бесплатная медицина?
а с хуяли она должна быть бесплатная?
для галочки?
вы тех врачей видели, а их зарплаты? тоже и с образованием
все, бесплатно для вас может быть только разводняк
Гостра на язик• 31 мая в 12:38
Ответ дляМояХатаЗкраю
Типові клієнти психіатра
нажаль так.
Ромашкинная• 31 мая в 12:39
Ответ дляСоседушка
Та особливо не проблема, якщо Ви маєте зайві гроші! Ми платимо податки.... Перевірку здоров´я має забезпечити держава
скажите дочке, пусть буквы перепутает специально)
Гладиолус• 31 мая в 12:40
Ответ дляМояХатаЗкраю
Фантазуйте далі
Про що?
Про те, що ви не доглядаєте повноцінно за здоров´ям своїх дітей. Чи про те, що ви їх, може, і не маєте?
Швидка Настя• 31 мая в 12:40
Ответ дляИМХОля
Автор, не нервничайте так.
Даже у тех, кто в теме отписался, что у них иначе - завтра будет совершенно так же.
У меня дети в очках и мы ходим в частную клинику. Никаких гос окулистов.
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:42
Ответ дляГладиолус
Про що?
Видихайте
Мені лікарю значно простіше і легше проконсультувати у кращих своїх колег
Гладиолус• 31 мая в 12:43
Ответ дляИМХОля
Вони радіють, бо ще не всі знають, що більшість лікарів вже переведена на фоп від педіатра до реабілітолога з лором та іншими.
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:43
Ответ дляШвидка Настя
Податки платите ?( сарказм )
Гладиолус• 31 мая в 12:44
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так ці реформи почалися далеко до 2019. І чи не вам, як лікарю, цього не знати.

МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:44
Ответ дляГладиолус
Це ж треба , яка несподіванка
Але ж у всіх темах відправляли лікарів у прибиральники якщо їм зарплата не підходила , а тепер сумно стало ?
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:45
Ответ дляГладиолус
Ви із тих кому супрунка розвалила медицину ?
Швидка Настя• 31 мая в 12:46
Ответ дляМояХатаЗкраю
Податки платите ?( сарказм )
Конечно)
Мне удобнее записаться на удобное мне время и прийти в нормальную клинику возле своего дома с хорошим офтальмологом и новейшим оборудованием. Там же сразу можно и очки заказать, выбрать оправу и линзы. Мне очень удобно.
Гладиолус• 31 мая в 12:47
Ответ дляМояХатаЗкраю
Видихайте
Отже, ви користуючись своїм службовим положенням водите на огляд до колег, запис не створюється.
А страховку їм не змозі оплатити бо вартує вона на рік, як ваша піврічна зарплата, яка становить скільки? 10 тисяч?
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:50
Ответ дляГладиолус
Ваша фантазія просто вогонь , моя піврічна зарплата вам невідома на щастя і мені доступна і страховка і будинок і все інше що доступно людям з класною освітою
Гладиолус• 31 мая в 12:51
Ответ дляМояХатаЗкраю
Мені?
Супрун вже давно нема.
А ви з яких? З тих державних, до яких, навіть в цій темі, не всі бажають йти, оскільки рівень облуговування маєте під плінтусом
Гладиолус• 31 мая в 12:52
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну, да)
Дон Пэдро• 31 мая в 12:53
Ответ дляПтица секретарь
Вы очень странная женщина
У Вас есть жалобы или нет? Если есть, то озвучьте их и Вам дадут направление. Если нет, то зачем Вы колотите эту воду в ступе?
ну у врачей всегда одни ответы: 1. ну и чего вы пришли? и 2. где же вы были?
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:53
Ответ дляГладиолус
Ну, да)
А тепер ваша черга нити про відсутність медицини , відправляючи лікарів у прибиральники і майстри манікюра

Так от , приватний сектор існує , лікарям норм - відправляли , ми пішли , а ви плачте що дитинку немає кому показати бо лохи за три копійки закінчуються
Гладиолус• 31 мая в 12:55
Ответ дляМояХатаЗкраю

Я не плачу, я сплачую за обох.
А у вас, риторика, далеко не лікарська, ні про податки, ні про зір, ні про геморой, хоча, як ви пишете, маєте класну лікарську освіту)
МояХатаЗкраю• 31 мая в 12:57
Ответ дляГладиолус
Я не плачу, я сплачую за обох.
Ваша оцінка дуже важлива для мене
І на наявність освіти і достойної оплати праці не вплине