Без QR коду• Изменено 31 мая в 22:00
А вот реально, вы когда-нибудь встречали изменяющих мужчин?
Как по мне, это какой-то миф))
Никогда не встречала и не видела
Без QR коду
• 31 мая в 22:03
Ответ дляКуплю орехи
В смысле миф? Ну, бм, например..
И куда он ушел?
Рання пташка• 31 мая в 22:08
Та звідки я знаю хто що робить.Повно чоловіків навкруги,мені на них всерівно.
Амбасадор щастя• 31 мая в 22:08
У вас со многими мужчинами отношения, откуда такая личная информация?
Потребую апгрейду• 31 мая в 22:10
На прошлой работе такой святой женатик обработал всех доступных мадамов, даже до начальницы дошло (правда, ему удалось разлучить ее с другим более элитным любовником - немного кармы прилетело)
Братья Капли• 31 мая в 22:18
И мужчин и женщин, есть такой тип людей, у которых всю жизнь чешется.
ШанельКуКу• 31 мая в 22:27
Мой бывший муж, с криками :’ ниче не было, он не такой, просто подруга’.
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая в 22:30
Так, зустрічала. Мій друг дитинства та його батько, обидва моїх кума свого часу зраджували, розлучилися і одружилися на коханках. Колега на роботі мала роман з одруженим чоловіком з іншого підрозділу. І керівник високої посади теж зраджувала чоловікові з іншим одруженим
Авторе, якщо ви цього не бачите, то не значить що цього не існує. Просто хтось розумніший за вас
Без QR коду
• 31 мая в 22:34
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
У колеги чим зауінчилось? Та що з одруженим була
Жинси на дитину• 31 мая в 22:46
Хорошая тема, не знаю ни одного знакомого, который бы изменял. А вот женщин, изменяющих, знаю 😁
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая в 22:47
Ответ дляБез QR коду
Її підвищили та вона переїхала за кордон, а він розлучився та одружився на іншій. Але розійшлися вони десь за пів року до її підвищення
Без QR коду
• 31 мая в 22:48
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ого))) а інша де взялась?
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая в 22:52
Ответ дляБез QR коду
Ого))) а інша де взялась?
Була свого часу асистентом тієї керівника, яку підвищіли 🤣 там така Санта Барбара була, але знали про неї далеко не всі
Без QR коду
• 31 мая в 22:52
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Молодуха якась?
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая в 22:53
Ответ дляБез QR коду
Молодуха якась?
Ні, вони всі троє +/- однакового віку, ну може роки 2-3 різниця
Без QR коду
• 31 мая в 22:54
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Думаєте любить ту на якій одружився? Чи по життю блядун?
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая в 22:59
Ответ дляБез QR коду
Нууууу, думаю що цю, другу дружину, любить. Чи то він нагулявся, чи то дійсно таки знайшов свою жінку, але вони вже років 10 разом і на скільки мені відомо, то він їй не зраджує. Хоча ми вже мало з ним перетинаємось, а раніше можна сказати дружили
Без QR коду
• 31 мая в 22:59
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Оце да…у вас велика компанія напевно?
Брюнетка в Мармеладе• 31 мая в 23:01
Ответ дляБез QR коду
Оце да…у вас велика компанія напевно?
Так, дуже велика і відома, іноземна. Її перевели чи то у Бельгію, чи то у Францію. В нас там філії