ША! я прийшла!• сегодня в 08:02

Вічна депресія, скука, високий тиск. Мені 50 з половиною.

До психолога хотіла йти, просто поговорити , але якось незручно. І не знаю про що.
Подруга одна і та далеко. Бо все батькам їздить помагати в село. Не працює все життя. На утриманні чоловіка. Я от чоловік має роботу вдома онлайн і вона з ним і з ним, дуже сімейна. Додому ніколи не запрошує. Дуже рідко з нею бачуся.
А ще й зараз я в пошуках нової роботи.
Мій чоловік дуже далеко, майже не спілкуємося, відносини погані.
Як морально себе підтримуєте, хто в таких ситуаціях?
Чесно брешу• 2 часа назад
Ответ дляПростоБелка
Я уже почти год хожу на групповые занятия (йога, пилатес, стретчинг, там абонемент покупаешь и ходишь куда хочешь), ни с кем не подружилась. Пока ждем занятие, можем поговорить 5 минут о том, что дождь, наверное, будет, про обстрел, потом позанимались, попрощались и все
я годами ходила на групповые занятия, правда с целью самих занятий, а не дружить, и ни с кем не подружилась, и не сблизилась) Это такие советы теоретиков, мне кажется)

Каляка маляка• 1 час назад
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Это смотря какой специалист.Я с 30 лет обращалась к психотерапевту,раз в год ,иногда раз в три года.Его методика-психогипноз,10 сеансов и я совершенно другой человек)) Более того мне всегда нравилось,что он не лез со своими советами,а я сама после сеансов понимала что мне нужно,с кем,и как поступить. Занималась бизнесом и со своим характером ,сложно мне было в этой области.
Он не имеет права лезть с советами, как вы выразились. За подобное заберут лицензию.
Вы же понимаете что ответы из бессознательного в подсознание перетащить это как бы не совсем мастерство психотерапии. Скорее манипуляция и зрелищный фокус.
Ангел-предохранитель• 1 час назад
ААвтор психолог це класно. Краще ніж подруга.
Аристократка-тунеядка• 1 час назад
Ответ длясЛАдКОежКА
Думаю, да
Я же нашла
Вы молодец, я вот пять лет ищу, подходящий не встречается. Все не то. Поэтому советы ’иди и быстро найди’ обожаю
Коник-стрибунець• 1 час назад
Ответ дляЛялька в колисці
Смішно))
А чому ні, нехай би з віагрою та від тиску) але хоч якась розвага
меня не интересуют такие розваги
Мальдивирую• 42 минуты назад
Ответ дляТоска в носках
Раніше бабці гляділи онуків, пекли пиріжки, наливочки робили, городи саджали, а тепер втикають в одну точку і сильно переймаються, що їм нудно
Це так, вони від цього і страждають, але хто може їх примусити зайнятися трудотерапією?
Мальдивирую• 38 минут назад
Ответ дляТоска в носках
Як я зазадрю таким ледащицям, які цілий день втикають в одну точку, ні їсти не приготують, бо у них депресія, ні поприбирати- бо та само фігня, не в ліс за грибами- вони вічно хворі, ні на дачу, все себе бережуть, сумують, лежать і шкодують себе, а хтось має їх розважати, лікарі вислуховувати їх важку долю, назначати ліки, щоб їм було веселіше ледацюрювати. Тут немає коли вгору глянути, робота, дача, ремонт, консервація, зустрічі з друзями, то на озеро, то з палатками, а люди лежать, плюють в потолок і хочуть щоб їх хтось розважав, бо свою дупу вони шкодують дуже сильно.Це треба мати таку жалість до себе, автор, у вас це вроджене чи набуте?
Ви заздрите людям з депресією?
У вас інша проблема - ви дуже тривожна, вам теж не живеться спокійно, все кудись біжите
Манка Я• 34 минуты назад
Ответ дляТоска в носках
Автор не бабця, а ещё довольно молодая женщина, ей 50 лет всего. Нафиг ей ваши огороды и внуки? Может, ещё платочек на голову повязать? Ей бы любовника молодого горячего, чтобы от от тоски её отвлек, и подруг активных, чтобы в путешествие с ними ездить или винца бахнуть посидеть, а не вот это вот всё, о чём вы пишете.
Тоска в носках• 12 минут назад
Ответ дляМанка Я
Я про то, що раніше не було депресняків, люди були зайняті, а автор дивитьсяв одну точку і чекає коли її кружити почнуть.

Тоска в носках• 8 минут назад
Ответ дляМальдивирую
Ви заздрите людям з депресією?
У мене є обов´язки, є рідня, друзі, сім´я, я б іноді теж хотіла передиху, але не можу. А чим погано автору, цілими днями вона шкодує себе, береже, носиться зі своїм здоров´ям, не пересирається, нікому нічого не винна, не знає як ще відпочити