sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Одежда, обувь, аксессуары - Летний гардероб
anonim_149
Тріль!• 03 июня в 23:58

Одяг з Тему, шукаю відгуки

В магазинах все дорого. Знайома купує в Тему речі і я вам скажу, дуже круті. У неї джинси, джинсові курточки, сукні, навіть Демі курточка звідти. А я пару раз замовила і мені прийшов мотлох. Як ви вибираєте? Поділіться фото речей, якими ви задоволені . Думаю, це допоможе багато кому
35 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_215
Бесбардак• 04 июня в 00:00
1
На Али бывает что-то беру. Смотреть отзывы фото с товаром. Только так
like 3

anonim_187
Свисток ля-минор• 04 июня в 00:00
2
Я вообще боюсь этот лютый сайт)) слишком агрессивный маркетинг
like 10 woman_facepalming 4 face_with_tears_of_joy 1 dislike 1
anonim_89
Сирожено_пирожено• 04 июня в 00:01
3
Это лотерея
Я тоже покупаю, но надо внимательно смотреть отзывы и быть готовой вернуть.
like 9
anonim_90
Блакитне небо• 04 июня в 00:03
4
Я купую. Читаю відгуки, обовязково дивлюсь на таблицю розміри. Єдиний раз прийшло якесь чудо, а не плаття. Ожидание и реальность :) Так я в ньому вдома ходжу.
Дивіться в тік тоці розпаковки. В фейсбкці підписана, показують фото товара і на собі.
like 5
anonim_185
ЭмчЭндЭм• 04 июня в 00:02
5
Не верю. Для дома и двора беру, но такое это.
anonim_149
автор Тріль! • 04 июня в 00:03
6
Ответ дляСвисток ля-минор
Я вообще боюсь этот лютый сайт)) слишком агрессивный маркетинг
Да, но тим не менш, там речі в людей виходять за копійки. І якість того, що я бачила, нічим не гірше чим в магазинах. Але там якось треба вміти орієнтуватися. Може б хто реальні речі і посилання дав
face_with_tears_of_joy 1
anonim_117
Ms. Iphone• 04 июня в 00:03
7
Фото, відгуки і дивлюсь склад тканини
like 2
anonim_149
автор Тріль! • 04 июня в 00:05
8
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не верю. Для дома и двора беру, но такое это.
Мені дуже сподобався одяг знайомої сьогодні. Дуже стильно
noavatar
Алина-1240• 04 июня в 00:05
9
Внешне выбирала, пришло 2 милых платьюшка

anonim_149
автор Тріль! • 04 июня в 00:06
10
Ответ дляАлина-1240
Внешне выбирала, пришло 2 милых платьюшка
Я замовила на пробу штани і сукню. Сукня з целофанового мусорного пакета пошита, а штани підстрелені, напевне для гномів
anonim_185
ЭмчЭндЭм• 04 июня в 00:09
11
Ответ дляТріль!
Мені дуже сподобався одяг знайомої сьогодні. Дуже стильно
А почему ее не спросили? Пусть бы дала ссылки. Но вещи там такое...
like 1
anonim_213
ЗдесяЯ• 04 июня в 00:10
12
вещи нужно примерять. так что никаких Али и прочего. только наши с примеркой и возможностью возврата.
anonim_149
автор Тріль! • 04 июня в 00:11
13
Ответ дляЭмчЭндЭм
А почему ее не спросили? Пусть бы дала ссылки. Но вещи там такое...
Вона мабуть побоялась, що я замовлю таке як в неї, чи не знаю. Відмовки, сказала шукай сама, там багато всього, дивись що тобі подобається
anonim_185
ЭмчЭндЭм• 04 июня в 00:14
14
Ответ дляТріль!
Вона мабуть побоялась, що я замовлю таке як в неї, чи не знаю. Відмовки, сказала шукай сама, там багато всього, дивись що тобі подобається
Так может она набрехала. Короче с вещами там напряг. На фото одно, по факту другое. Для кухни норм всякое, для двора, сумочку себе купила с замком отпечатка пальца, это норм. Одежда....обувь не очень. Только шлепки для двора норм и тапки капибары. И очки солнцезащитные были прикольные
anonim_187
66сезон666серия• 04 июня в 00:33
15
По одягу перший раз, як то кажуть, пробний, замовила костюм літній. Ще не прийшов, але не дуже надіюсь на якість.....і з тканинами там туго, важко знайти натуральне. Подружка тільки там скупляється, на вигляд ніби гарне, стильне, але якщо придивитись, то якість не дуже і переважно все куце. То штани закороткі, то рукава....то завузьке...тобто, тканину економлять. І шви жахливі, я як швея, не можу навиворіт дивитись
anonim_187
66сезон666серия• 04 июня в 00:37
16
Але різні прибамбаси там купляю. Навушники, лампи, до ноута всяке різне, до телефону, і т.д. То всім задоволена.
anonim_128
Инфотуфелька• 04 июня в 01:12
17
Я несколько раз заказывала платья, приходил ужас. Качество ткани, пошив, лекала ужасные, все назад отправила.
anonim_89
Сирожено_пирожено• 04 июня в 01:23
18
Ответ дляТріль!
Вона мабуть побоялась, що я замовлю таке як в неї, чи не знаю. Відмовки, сказала шукай сама, там багато всього, дивись що тобі подобається
Она в чем-то права, часто ссылки, по которым заказывешь уже через месяц не активны
anonim_45
Пригощаю кашею• 04 июня в 06:11
19
Ответ дляТріль!
Да, но тим не менш, там речі в людей виходять за копійки. І якість того, що я бачила, нічим не гірше чим в магазинах. Але там якось треба вміти орієнтуватися. Може б хто реальні речі і посилання дав
Остання моя покупка , купальник за 400 грн.
Як я і хотіла, з високими плавками.
На другому фото сарафан, пасок і прикраси теж з тему.

Замовляла спідниці, светри, сарафани, футболки
Головне -велика кількість продажів і багато фото у відгуках
attached-photo
attached-photo
like 2

anonim_121
Десь так, але...• 04 июня в 06:36
20
Я заказывала брюки, дочка заказывала курточку короткую. Всё подошло, все понравилось.
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 06:54
21
Ответ дляСвисток ля-минор
Я вообще боюсь этот лютый сайт)) слишком агрессивный маркетинг
Якщо вимкнути сповіщення і рекламу в налаштуваннях - нічого не лізе,
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 07:05
22
Ответ дляТріль!
Да, но тим не менш, там речі в людей виходять за копійки. І якість того, що я бачила, нічим не гірше чим в магазинах. Але там якось треба вміти орієнтуватися. Може б хто реальні речі і посилання дав
Я купую одяг.
Більшість супер.
Саме цікаве, що в магазині розмір підібрати не можу, а з Тему більшість сидить ідеально.
Буває що щось не так, але рідко.

Найбільше люблю джинси звідти.

Спочатку я шукаю те, що подобається. Потім дивлюсь довжину, бо я високувата, а там багато короткого. Дивлюсь склад тканини - пишуть чесно.
Потім читаю відгуки, якщо немає відгуків з фото - шукаю далі.
Ще шукаю, щоб були відгуки українців, вони найбільш чесні.

Дивлюсь розмірну сітку, читаю відгуки чи сітка йде в розмір.
Потім вже шукаю той товар по ціні, бо ціна різниться дуже сильно.
В вже потім чекаю акцію. Наприклад останній раз джинси купувала. У найдешевшого продавця були 700 грн, акція збила до 250. Але така акція діє недовго.

Якщо купую багато , ділю на частини і користуюсь купонами - першу купівлю беру акцію ’кредит’, а інше вже з купонами. Так набагато дешевше.

Мотлох мені приходив один раз всього. Неуважно прочитала склад тканини і відгуки були без фото.
Кілька разів не згадувала з розміром.
Просто повертала.
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 07:09
23
Ответ дляТріль!
Я замовила на пробу штани і сукню. Сукня з целофанового мусорного пакета пошита, а штани підстрелені, напевне для гномів
В розмірній сітці вказана довжина виробу.
Китайці невисокі, тому багато одягу маломірить.

У мене зріст 170. Я завжди дивлюсь розмірну сітку - довжину рукава, і довжину штанів.
Ще не беру розмір де написано Asian, це точно малий.
Завжди читайте склад тканини.
На штанах вони пишуть яке розтягування тканини і щільність.

Головне знайти де це прочитати. Все написано.
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 07:10
24
Ответ дляЗдесяЯ
вещи нужно примерять. так что никаких Али и прочего. только наши с примеркой и возможностью возврата.
Тему хорош тем, что можно вернуть без проблем. Не нужно спор открывать. Просто возвращаешь и все
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 07:11
25
Ответ дляЭмчЭндЭм
Так может она набрехала. Короче с вещами там напряг. На фото одно, по факту другое. Для кухни норм всякое, для двора, сумочку себе купила с замком отпечатка пальца, это норм. Одежда....обувь не очень. Только шлепки для двора норм и тапки капибары. И очки солнцезащитные были прикольные
Там є багато гарних речей. Мотлох теж, але є прям супер.
Потрібно вміти обирати.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 07:15
26
Ответ для66сезон666серия
По одягу перший раз, як то кажуть, пробний, замовила костюм літній. Ще не прийшов, але не дуже надіюсь на якість.....і з тканинами там туго, важко знайти натуральне. Подружка тільки там скупляється, на вигляд ніби гарне, стильне, але якщо придивитись, то якість не дуже і переважно все куце. То штани закороткі, то рукава....то завузьке...тобто, тканину економлять. І шви жахливі, я як швея, не можу навиворіт дивитись
З куцим згодна. Китайці ж малі.
Але я на свій зріст знаходжу. Наші часто у відгуках пишуть про зріст і довжину. Потрібно читати

Я теж шию, тому на шви звертаю увагу. Перевіряю закріпити чи не потрібно закріпити. Про свої покупки можу сказати що була здивована в хорошому сенсі. Шовчики ідеальні.
Є звичайно, різне. Потрібно вміти обирати
anonim_99
Чеширская кошечка• 04 июня в 07:20
27
І авторе, читайте склад тканини.
Там може бути річ один в один, в склад різний.
Ставте фільтр ’cotton’. Якщо льон - пишіть в пошуку ’штани жіночі льон’, але все одно склад дивіться.

Я купувала шовкові наволочки. Пишуть шовк в назві, в читаєш склад - шовку 30%. Ті, що обрала ’шовк 100% ручне прання’ прийшли супер. Реально шовк.

Скинула сусідці ссилку. А вона хотіла інший колір і склад не подивилась. В назві шовк, а в описі ’атласна тканина’, в в складі написано шовк 30%, далі синтетика. І вже не те.
anonim_203
Почекуха• 04 июня в 08:56
28
Ответ дляЧеширская кошечка
Тему хорош тем, что можно вернуть без проблем. Не нужно спор открывать. Просто возвращаешь и все
а яким чином у них повернення? вже кылька разів приходило що не відповіда розміру, але так і не розіралась як повернути
anonim_21
ЗавЛабСнаб• 04 июня в 09:02
29
Ответ дляПочекуха
а яким чином у них повернення? вже кылька разів приходило що не відповіда розміру, але так і не розіралась як повернути
самый простой возврат - из всего что может быть
заходите в личный кабинет, выбираете заказ из которого не подошли вещи, оформляете - в конце высветится код, его сохранить
приходите на точку мист( в моем случае), говорите тему возврат - они оформляют, называете код и все, впринципе
день-два деньги вам возвращают
like 1
anonim_185
ЭмчЭндЭм• 04 июня в 09:28
30
Ответ дляЧеширская кошечка
Там є багато гарних речей. Мотлох теж, але є прям супер.
Потрібно вміти обирати.
Ага китайский ширпотреб
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff