Железобетон• Изменено 04 июня в 21:15

Как перевезти вещи из Германии в Украину

Девочки, добрый вечер всем! Подскажите пожалуйста проверенного перевозчика, с которым можно было бы отправить вещи из Германии (Крайльсхайм, Нюрнберг, Штуттгарт) в Киев. И сколько приблизительно это будет стоить? И ещё, если кто-то ездил на автобусе и вез много сумок (7-8) брал ли перевозчик такое количество сумок за дополнительную плату?
Саджу все зарання• 04 июня в 21:55
Ответ дляДиви яка я пава!
А як везли з України в Німеччину всі ті речі?
Чи то все з пособій куплено?
Ну куда ж без вас! А хоть бы и так,пусть люди радуются,что хоть что-то есть,в Украине сильно дают пособия,чтоб всё купить после обстрелов,у кого ничего не осталось? От злости не удавитесь хоть,посочувствуйте лучше зелёной гниде и прикорытникам,которые в очередной раз всё разворуют,а отдавать будет 3 поколения, если будет,конечно, кому.
Позорище,ни стыда ни совести уже что у властьимущих,что у своих же украинцев.

Фрикаделька• 04 июня в 22:04
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
Яя. А вас шо, жаба давить?
По секрету скажу: часто німці віддають безкоштовно старі непотрібні їм речі за умови самовивозу. Це вигідніше, аніж самим везти в мюлль центр, чи платити за забір й утилізацію.
Причому, старі вони досить умовно. Часто це дуже пристойні меблі та працююча техніка. А ще, уявляєте, є магазини уживаного одягу де за кілька євро можна прибарахолитись. Ось звідки й беруться чемодани.
КохайтесьЧорнобровi• 04 июня в 22:03
Зачем в Украину возвращаться, каждый день люди гибнут
Ms. Анонимная• 04 июня в 22:10
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
набрались на шару как бобик блох))
ВільнаНазавжди• 04 июня в 22:19
Автор, Kirchheim далеко від вас? Можу рекомендувати дівчину звідти, зверталася до неї двічі: передати з рук в руки паспорт і рецептурні ліки. То люди з нею і велосипеди переправляють і величезні баули, переїздом з України і в Україну вона теж займається. Бере пасажирів. Сама вона їздить маленьким бусом у Франківську обл, але можна домовлятися про варіанти.
автор Железобетон • 05 июня в 00:00
Ответ дляБорисфенка
Сенс тягнути з собою, відправте перевізником зарані свої десять чемоданів.
Я ж і питаю з яким. Можливо хтось вже відправляв і може порекомендувати.
автор Железобетон • 05 июня в 00:02
Ответ дляя Кукарача
У всіх автобусах є офіційні тарифи на перевезення багажу. З точними габаритами того, що перевозиться безкоштовно. І тариф на додатковий багаж. Що, зазвичай - не дешевше відправки поштою.
Коли виберете якім автобусом будете їхати - дивіться їх розцінки.
Мене цікавить скільки додаткового багажу можно взяти і чи реально хтось перевозив таку кількість на автобусі.
Борисфенка• 05 июня в 00:05
Ответ дляЖелезобетон
З кожного містечка Німеччини їздить 2-3 перевізники, ви що, третій день в Німеччині???
автор Железобетон • 05 июня в 00:39
Ответ дляБорисфенка
В Німеччині знаходилися мої батьки, зараз там тільки батько, мама за станом здоров´я повернулася додому. В мене немає можливості поїхати допомогти йому. Тому шукаю варіанти. Там є кому підвезти його та посадити на автобус. Але я б хотіла, щоб він відправив хоча б частину речей перевізником. А я дійсно там ніколи не була.

Борисфенка• 05 июня в 00:43
Ответ дляЖелезобетон
Батьку скільки років, 70 чи 90? Це він буде їхати з 10-ма чемоданами????
Чи йому років 50? Тоді й сам вже якось знайде перевізника у себе під носом. Потім порахує вартість перевезення і плюне на те старе лахміття.
автор Железобетон • 05 июня в 00:56
Ответ дляБорисфенка
75 років. Якби він знайшов то я би мабуть і не питала тут?! Звідки ви взяли інформацію про 10 чемоданів? З чого ви взяли, що в нього там старе лахміття ?
Борисфенка• 05 июня в 01:01
Ответ дляЖелезобетон
´И ещё, если кто-то ездил на автобусе и вез много сумок (7-8)’

Це цитата з вашого старт-поста
автор Железобетон • 05 июня в 01:27
Ответ дляБорисфенка

Це цитата з вашого старт-поста
І де там написано про 10 сумок? 7-8 це ж не 10. І про лахміття я нічого не писала, це вже ваша фантазія. Мені потрібен реальний досвід людей, якщо хтось їхав з такою кількістю, а загальні правила перевезення я читала.
автор Железобетон • 05 июня в 16:25
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую! Так, далеко. Мабуть цей варіант не підійде, бо потрібно до Києва і щоб забрали ближче до дому.
автор Железобетон • 06 июня в 11:35
Всім дякую, знайшла! В той же день приїхав перевізник, забрали всі речі!