Железобетон• Изменено 04 июня в 21:15
Как перевезти вещи из Германии в Украину
Девочки, добрый вечер всем! Подскажите пожалуйста проверенного перевозчика, с которым можно было бы отправить вещи из Германии (Крайльсхайм, Нюрнберг, Штуттгарт) в Киев. И сколько приблизительно это будет стоить? И ещё, если кто-то ездил на автобусе и вез много сумок (7-8) брал ли перевозчик такое количество сумок за дополнительную плату?
Железобетон
• 04 июня в 21:18
Ответ дляКукусик
Ні, перевізники безкоштовно беруть
Ви серйозно зараз?
Ви уважно читали питання?
3@йk@• 04 июня в 21:20
Моя знакомая везла вещи из Германии, нанимали бус. В Харьковскую область стоимость составила 700 евро
Это было год назад, контакты не подскажу, просто ориентир по цене
Железобетон
• 04 июня в 21:22
Ответ для3@йk@
Спасибо!
Диви яка я пава!• 04 июня в 21:22
А як везли з України в Німеччину всі ті речі?
Чи то все з пособій куплено?
Борисфенка• 04 июня в 21:23
Перевізники возять по ціні 20 кг 20 євро, десь дешевше, десь дорожче.
Їхати в автобусі і везти з собою - та сама картина, +20 євро за додатковий чемодан, везіть хоч десяток.
Для орієнтиру вам ціна 1 кг 1 євро.
Престидижитатор• 04 июня в 21:23
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
Питання дня ?
Німецька податкова ?
Звісно за роки люди обростають речами
Німецька податкова ?
Звісно за роки люди обростають речами
НеГолосую• 04 июня в 21:24
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
То набрано zu verschenken😃
Володарка мрій• 04 июня в 21:24
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
Как вы думаете, если люди уехали с сумкой, они 4 года ничего не покупали одеть, обувь и т.д.?
Love_Love_Love_• 04 июня в 21:24
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
Яке ваше діло з чого що куплено?
Железобетон
• 04 июня в 21:25
Ответ дляБорисфенка
Для орієнтиру вам ціна 1 кг 1 євро.
Дякую! Я теж так думала, але засумнівалася чи можно взяти таку кількість речей на одну людину.
Стріляний птах• 04 июня в 21:27
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
Тут быстро вещами обрастаешь. Я выезжала с полупустым рюкзаком. А сейчас куча всего. Постоянно выношу в контейнеры, а его меньше всё не становится)
Борисфенка• 04 июня в 21:26
Ответ дляЖелезобетон
Сенс тягнути з собою, відправте перевізником зарані свої десять чемоданів.
В моїй хаті моя правда• 04 июня в 21:29
Ответ дляДиви яка я пава!
Чи то все з пособій куплено?
А впо в межах України як возять, переїжджаючи з місця на місце? Чи вони в одних трусах ходять, в яких виїхали? Чи в межах України можна?
Для тих, хто в танку. Люди виїжджали з одним рюкзаком, без нічого. Отримали пусте житло, без нічого. Я не знаю як в Німеччині, у сусідніх з нею країнах все в квартиру ти купуєш сам. Людина купила всю побутову техніку, меблі. Щось вона подасть, в щось їй вигідніше перевезти в Україну, ніж продати за копійки і купувати в Україні за ціною в рази дорожче, ніж в ЄС. Отак у людей набираються мікроавтобуси речей. До речі, якщо з вашої хати все винести, то може й вантажівки не вистачить.
Престидижитатор• 04 июня в 21:31
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На думку порадниць - в Німеччині всі виключно їдять щось там щ тафелю і жебракують
В моїй хаті моя правда• 04 июня в 21:33
Ответ дляПрестидижитатор
Я не знаю жебракують чи ні, а ось спати на підлозі і їсти з підлоги - така собі затія. Та й холодильник сам не з´явиться і пральна машина теж. Я рік прала руками або їздила у пральню (постільна білизна), поки не купила машинку. І це було таке щастя.
Шлях до зірок• 04 июня в 21:41
Та заспокойтеся, залиште гуманітарку іншим нужденним, везіть бабло, у нас в Україні валом всього, приїдете і на місці все купите
IQ 80• 04 июня в 21:41
Ответ дляSeehund
Моя знакомая работает в соц магазине, за эти года купила хорошую мебель, посуду, всякие электроприборы по скидкам в обычных магазинах, теперь страдает, как все это в Мариуполь после окончания войны переправить.
вот это она оптимистка насчет Мариуполя...
я Кукарача• 04 июня в 21:42
Ответ дляЖелезобетон
Ви уважно читали питання?
У всіх автобусах є офіційні тарифи на перевезення багажу. З точними габаритами того, що перевозиться безкоштовно. І тариф на додатковий багаж. Що, зазвичай - не дешевше відправки поштою.
Коли виберете якім автобусом будете їхати - дивіться їх розцінки.
Шлях до зірок• 04 июня в 21:44
Ответ дляSeehund
А для чого чекати закінчення війни, можна й зараз їхати в Маріуполь, чи орки добровільно упиздять із Маріуполя на свої болота?
БоВжеВільна• 04 июня в 21:46
Справишайте в автобусе заранее, места может не быть, все едут с сумками, их колличество может быть ограниченно. Удобнее отправить палету перевозчиком.
Рассказница• 04 июня в 21:47
Ответ дляБорисфенка
Для орієнтиру вам ціна 1 кг 1 євро.
Ну какой десяток? Есть ограничения по весу на человека. Понятно, что часто закрывают глаза, но не десяток же
Рассказница• 04 июня в 21:49
Ответ дляSeehund
Как-то плохо на нее повлияла работа в соцмагазине
Борисфенка• 04 июня в 21:51
Ответ дляРассказница
Обмеження є для безкоштовного провозу багажу пасажирами автобуса. За перевищення - доплата.
Ці ж рейсові автобуси беруть просто посилки/чемодани, вистачає місця, щоб везти.
Але я вже авторці сказала, що це дурна ідея - самій тягати десять чемоданів, можуть бути пересадки чи поломки, замахається вона.
За ті ж гроші простіше відправити зарані 10 чемоданів перевізником, їхати по людські.
Нікому її лахи нецікаві, щоб красти, перевізники молодці, все доставляють чітко.
Рассказница• 04 июня в 21:51
Ответ дляЖелезобетон
Нет, автор, нельзя. Прочтите нормы провоза багажа наземным транспортом. И спросите в группах