вАлнуюся сильнА• 04 июня в 22:20
Танці з класним хореографом Київ для дорослих. Порадьте
До нього йдуть толпи
Типу контемп, чи шось схоже(що там зараз в тренді)?
Коли толпи людей збираються, або закриті групи щоб потанцювати , всі повторюють за ним рухи
Є таке ще в Києві? Або може на постійній основі їздити на танці
Донька подруги• 04 июня в 22:50
Саме контемпорарі? В класного немає. В студії Герус є в Вечірки група контемпорарі для дорослих ( не проф). Чи ви про поодинокі класи?
Якщо просто хорео, не контемпорарі, то є відкрита група в Жолкевської в Dside в рівер молі, в неї буде цікавіше. Більше для дорослих не знаю. В mixstyle подивіться, може в них є щось подібне.
Донька подруги• 04 июня в 22:52
Ось в Жолкевської. Я дитину хочу туди, але вона до дорослих не піде 😅
вАлнуюся сильнА
• 04 июня в 22:52
Ответ дляДонька подруги
Дуже дякую
Я поруч з рівер молом
Донька подруги• 04 июня в 22:52
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дуже дякую
Я поруч з рівер молом
Будь ласка )
вАлнуюся сильнА
• 04 июня в 23:03
Ответ дляДонька подруги
Будь ласка )
Моїй 14 років, а ваша зараз куди ходить?
Моя хоче виступати
Донька подруги• 04 июня в 23:24
Ответ длявАлнуюся сильнА
Моя хоче виступати
А, ви для дитини шукаєте? ) я подумала для себе). Тоді можу порадити, моя теж контемпорарі танцює, виступає, вона займалась десь раніше?
Донька подруги• 04 июня в 23:31
В нашому районі є декілька студій цього стилю:
В опен арт біля парку позняки є група для початківців, не знаю точно хто викладає. Не бачила, щоб виступали.
Є закрита група в них в Долгіх Олени, це вже про, виступають, від 14 років. Але не знаю чи працюють влітку, скоріш за все це вже з вересня.
Є А6, пошукайте в інстаграм Ващенко Анастасія.
Далі, якщо реально до ’крутого’, то Тотем. Але це Почайна. Якщо готова їздити.. в них в школі є про група в Плотнікової, а є студія в Дробиш. З 22 червня по 3 липня в них будуть класи, донька ваша може спробувати.
Ближче до Лівобережної в Герус студії є група дорослих дівчат в Вечірки.
Це з того, що більш - менш хороше.
вАлнуюся сильнА
• 05 июня в 00:55
Ответ дляДонька подруги
Ходила на танці біля Аладіну
А ваша куди ходить?
вАлнуюся сильнА
• 05 июня в 00:57
Ответ дляДонька подруги
Це з того, що більш - менш хороше.
Ого скільки інформації
Дякую вам
Донька подруги• 05 июня в 15:02
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ходила на танці біля Аладіну
А ваша куди ходить?
Моя їздить на правий ) але її студію не раджу через атмосферу нездорову. Буде йти. Якщо займалась в і love dance, то досвід повинен бути нормальним. Спробуйте до Долгіх попроситись. Наші знайомі задоволені.
вАлнуюся сильнА
• 05 июня в 20:23
Ответ дляДонька подруги
🥰 я так зрозцміла що треба кастінг пройти)
Бо так не беруть
Донька подруги• 06 июня в 08:22
Ответ длявАлнуюся сильнА
Бо так не беруть
До хороших для виступів буде перегляд будь де. (