Гореотума• 05 июня в 10:34

Осушувач повітря,порадьте буль ласка, вологість 86

Вже не знаю,як боротись,постійно провітрюю.
1 поверх,вологість дуже висока
Підозрюю,що якісь проблеми в підвалі,але осбб каже все там ок.
Дуже треба якийсь осушувач.
Можливо ви купували і були довольні
Щепотка_совести• 05 июня в 10:44
Купер енд хантер. Прекрасно сушит воздух и помещение. Мой вытягивал литров 5-8 воды в сутки.

Маю декілька думок• 05 июня в 10:44
Ответ дляЩепотка_совести
Плюсую.
Анти-анонім• 05 июня в 10:46
У нас wet air, я довольна.
Нетутешня• 05 июня в 11:04
Осушувач повітря 16л/24 год, evoair OptiDry 16, до 40 м², резервуар 2 л, розумний контроль вологості повітря від 30% до 80%, цифровий дисплей
Таку модель купували на Розетці.
В квартирі також була така висока вологість як і у вас.
Дуже гарно працює.
Непереможна• 05 июня в 11:16
Баллу брали. За сутки с хрущевки собирал до 10 литров. Потом меньше. Нашли причину. Теперь иногда в отопительный сезон надо включать увлажнитель
фрау Гітта• 05 июня в 12:30
Ответ дляНепереможна
напишите причину пож
КозацькаДуша• 05 июня в 12:46
Берите с резервуаром не меньше 3 л, хотя и этот на 35 квадратов площади. стоит в угловой комнате.