Чтоб дома и на работе трескались лампочки, когда вы свет включить хотите, глючили бытовые приборы, замыкала кофемашинка в магазе когда вы делаете кофе?))))
Безпринципова• 05 июня в 14:19
Ответ дляБалаболка
Ну прямо заговор какой-то
При янику такого не було
БолеИменее• 05 июня в 14:22
Це наслідки відсутності кваліфікованих спеціалістів. І рукожопості електриків. Ви навіть не уявляєте скільки доводиться всього переробляти за неуками. Але мого на всіх не вистачить.
Ответ дляБолеИменее
Зашла в туалет в кафе, уселась думы думать и тут предательски лампочка скворчать стала😂
Не любовница• 05 июня в 14:29
Ответ дляАлина-1240
Я думала кто-то к вам прокрадываться в кабинку начал
БолеИменее• 05 июня в 14:29
Ответ дляАлина-1240
Проблема величезна насправді. Але хто про неї думає? Скоро в державі не залишиться нікого, хто буде проводку ремонтувати і унітази встановлювати.
Анонімус• 05 июня в 16:06
Домофон на мене вчора образився.
Не пустив мене у під´їзд по коду двічі.
Я живу тут більше 10 років, код не змінювався.
При мені сусід набрав цей самий код і двері відкрилися!
Не пустив мене у під´їзд по коду двічі.