тянитолкайка• Изменено сегодня в 10:21
Документи для підтвердження фінансів спонсора для навчання
Син вступив до магістратури в австрійському універі.
Для подачі на ВНЖ треба підтверження походження фінансів від спонсора (від мене).
Я ФОП, який працює по договору з моєю компанією.
Я так розумію, що треба надати трудовий договір з вказанням щомісячної оплати і виписку з рахунку?
Хто стикався?
Перелік можливих документів на офіційному сайті є, але він дуже широкий, для різних випадків. Цікавить саме ФОП
Хто стикався?
тянитолкайка
• сегодня в 11:06
Ответ дляВишнёвая Леди
Може просто декларацію про доходи 🤔
До речі, може й так, дякую
тянитолкайка
• сегодня в 13:06
Ответ дляvecya
Я для польского ВНЗ, правда это было 7 лет назад, предоставляла выписку со счета в банке с полной детализацией за последние полгода и еще была выписка с депозитного счета, на счету должна быть определенная сумма, уже не помню какая, но не меньше той которая требуется
В нас ситуація така, що потрібна сума лежить на рахунку у сина. Мені треба обґрунтувати походження грошей