дамаБезСобачки• 1 час назад

Покупка квартиры на западной

Я вот думаю, может взять квартиру в кредит, в Днепре небезопасно, тем более в моем районе, сложно ли это вообще? Кто-то брал недавно?
ПесиКот• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
У меня мама и русский не знает.. росла в селе … а как вы так можете делить людей я не представляю
Як може людина жити в країні десятиліттями і не знати мови ?

Админко• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Та тю. Під Харковом он хата з туалетом у дворі за 15 тисяч доларів продається. В Люботині))
Ну такие жадные везде есть. Можно продать за 5, но я буду за 15 пусть хоть разобьют, но дёшево не отдам. Сколько таких домов у нас. Вон в Дергачах тоже цены такие , как будто не им россияне в пупок дышат.
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Так как я часто мотаюсь по Украине по командировкам, из свежих впечатлений могу сравнить Одессу и Львов. Первое поразило - снимала в Одессе квартиру, офигенный, легкий, прикольный хозяин, квартира вылизана, все блестит, даже цветы в вазе свежие. Второе - Львов, квартира в хорошем месте, новый жк, подубитая, вымыто по верхам, горячей воды по факту нет, парковки тоже нет по факту, как было заявлено. Короче, разница очевидная.
ГейТуда• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Та ну не прям вже зовсім нема, може б щось зібрала на якесь маленьке місто. Але так, це був би якийсь кредит
Теоретично можна було б свою продати, але в мене велика кВ наврядчи куплять так як вона коштує
Я вже кілька років в Луцьку з дитиною. Невеличке містечко. Кілька разів була думка продати квартиру в Харкові і купити в Луцьку. Але подивившись на ціни розумію що мою квартиру я продам, умовно, «за копійки». Навіть на половину нормальної квартири в Луцьку не вистачить.. а Львів ще дорожчий )
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Да нет).
Это вы на хинди залепечете).
Можете уже начинать учить. Так вы будете более конкурентоспособны в новых обстоятельствах).
Я на відміну від вас вільно володію трьома мовами , поки вам рідна не під силу
І індуси і Пакистан ваша реальність
автор дамаБезСобачки • 1 час назад
Ответ дляПесиКот
Вона її розуміє , але як намагається балакати то щось страшне виходить🤪
Зараз багато біблію читає українською але сумніваюсь що зможе розмовляти
Вона ні так ні так не вміє, лише звичний суржик
Gvenna• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Была там сегодня. После большого города будет вам там тоскливо
Чого ви вирішили? Я з мільйонного Харкова спочатку переїхала в 20 тис місто в області, потім в таке саме маленьке на ЗУ, нормально все. Я і в Харкові не дуже розважаюсь, коли приїзжаю, а це досить часто.

Админко• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Воно то купується але фпв по Богодухівському району шастають як вдома, нездорова обстановка, саме по фпв в 2026, час покаже, колись в Краматорську і Сумах купували, тепер туди не ходять поїзди і траса на Суми вже в сітках, і навколо Харкова сітки роблять навіть ’в тилу’.
Да я знаю(
Мы тут, под Харьковом.
Білка в колесі• 1 час назад
Ответ дляАдминко
Дергачи ещё держатся? Козачке вообще ппц((
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Борислав дивилась
Туди точно не варто
Админко• 1 час назад
Ответ дляБілка в колесі
Ещё да
Білка в колесі• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
І індуси і Пакистан ваша реальність
Русский, украинский и хинди?
ЛисичкаСестричка• 1 час назад
Ответ дляGvenna
Ну я по себе знаю, мне нужен движ, родилась и выросла в Киеве, то в селах люблю отдохнуть пару дней и хочется в свой дурдом
ЖенаАйтишнеГа• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
І індуси і Пакистан ваша реальність
))).
Индусы - это ваша реальность)
Срочно учите четвёртый язык. Они под вас подстраиваться не будут)
Сусідка зверху• 1 час назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Зате на голову не приплітає і тривоги раз в тиждень
Айпишница• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Я тоже хотела в Одессу но зачем-то выбрала Днепр, так бы хоть чуть чуть в Одессе пожила, а теперь надо смотреть западную где нас люто ненавидят 😢
Звідки інформація, що на заході люто ненавидять людей зі сходу? Негатив тут лише в бік тих, хто намагається зі своїм уставом лізти.
Жінка з перцем• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
А откуда в Днепр перебрались?
автор дамаБезСобачки • 59 минут назад
Ответ дляАйпишница
Багато так говорять.
Та куди там можна лізти як ти чужий?
Gvenna• 59 минут назад
Ответ дляАдминко
Спасибо. Там мы ещё не были)
На Волині люди простішім в порівнянні з сусідами - гоноровими галичанами. Я живу в районі Львівсько Волинського вугільного басейну. У нас тут шахти, терикони, люди які свого часу на шахти з´їзжались здалеку, тобто населення таке, мішане, дуже багато уродженців сходу. Я в автошколу ходила, інструктору кажу шо я з Харкова, він такий оооо роднулік, показує мені паспорта - місто Сталіне, у багатьох тут є родичі на сході. Але канєш той інструктор характером чисто львівський хитрий жук)))

автор дамаБезСобачки • 57 минут назад
Ответ дляЖінка з перцем
А откуда в Днепр перебрались?
Из Синельниково, но это было до войны, в 21году вернее
Сусідка зверху• 57 минут назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Ми колись так в Одесі знімали, 3 дні з 10 оплачених витримали і поїхали в Крим. 2012 рік
Кошти нам звичайно ніхто не повернув
В Криму жили в Гурзуфі за меньшу вартість в набагато кращих умовах
Gvenna• 56 минут назад
Ответ дляГейТуда
На Світязі не були? Я щоліта з дітьми їзжу на вихідні. Здається це єдине пристойне місце на західній, де так багато води і можна як вдома у водосховищі сидіти днями, от погода мінлива тільки.
автор дамаБезСобачки • 55 минут назад
Ответ дляСусідка зверху
Кошти нам звичайно ніхто не повернув
Та люди різні бувають , нам минулого літа не дозволили погладити котів вуличних) накричали так що мало не показалось… але я подумала що добре що так за ними стежать
Жінка з перцем• 55 минут назад
Ответ дляБілка в колесі
Естественно
Кому оно там надо?
Сейчас умные так скидывают жилье а подешевле покупают

Что там такого чтоб поменять , например, Харьков на постоянку?
Просто уже безнадега какая-то с Харьковом. Школы под землей и онлайн, вузы дистанционно, бизес повыезжал... Я уже потеряла надежлу,что сможем туда вернуться, а гоавное, что там будет безопасно. Они кабами и дронами могут продолжать кошмарить до бесконечности.
Білка в колесі• 54 минуты назад
Ответ дляЖінка з перцем
Не будут
Все закончится
Пока надо просто переждать и не принимать решения на эмоциях
Админко• 54 минуты назад
Ответ дляGvenna
Спасибо! Если придется выезжать рассмотрю те места!
Білка в колесі• 53 минуты назад
Ответ дляЖінка з перцем
У меня тоже там жилье
Просто остаётся ждать. Смысл продавать за копейки?
Gvenna• 53 минуты назад
Ответ дляАдминко
Да я знаю(
Мы тут, под Харьковом.
Моя родина з під Вовчанська родом, в 2022 з Салтівки в Зміїв виїзжали, я і зараз там частенько буваю, якби компенсація яка була, то думала в Змієві чи близько десь хатку...
Жінка з перцем• 52 минуты назад
Ответ дляЛисичкаСестричка
Зато каждое воскресенье в церкви)))
А после церкви на бухло.
Сусідка зверху• 49 минут назад
Ответ длядамаБезСобачки
Тому я тепер, коли відвідала безліч країн і міст в світі, ніколи не асоціюю з містом і людьми які там живуть житло яке орендую