Несу пургу• 2 часа назад
Германия за отмену временной защиты для мужчин
Міністр внутрішніх справ Німеччини Александр Добріндт висловив підтримку скасуванню автоматичного надання тимчасового захисту українським чоловікам призовного віку.
Про це, як пише "Європейська правда" з посиланням на Handelsblatt, він сказав у четвер на початку зустрічі міністрів внутрішніх справ ЄС у Люксембурзі.
Міністри у Люксембурзі обговорюють питання продовження директиви про тимчасовий захист для українців, але рішення з цього питання наразі не очікується.
"Ми обговорюємо це питання так: ми хочемо продовжити дію Директиви про тимчасовий захист, але маємо сумніви щодо того, чи слід включати до неї українців призовного віку", – заявив міністр.
Трільчиха• 2 часа назад
Ответ дляЗолота орда
Мужчины обязаны воевать за родину. Эти уклонисты будут депортированы и призваны в армию. Иначе никак. Хватит уже быть мамиными черешнями.
Значит Зеленский и его депутаты не воюют сидят за границей и прилетают для показухи, а ради того что бы они отваривали больше бабла кто то должен умирать ???
Ответ дляАсталависта бэйби
Я так понимаю, тем кто работает должно быть пофигу. Мало вероятно, что кто-то приехал в страну и сидит на пособиях годами, надо же думать о будущем. Другой вопрос, что есть новые мужчины, которые имели основание выехать, как по поводу них быть
Мова не про роботу, а на якому ти статусі
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляДверной_Проем
Никто не воюет и пофиг чем это закончится.
Полякам буде непереливки, відомо, чим.
Несу пургу
• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
В Європі і так неміряно нелегалів, стане на 5 мільйонів більше?
Не зроблять вони цього.
В Люксембурзі прийняли рішення продовжити тимчасовий захист до 2028 року, тепер два тижні писатимуть спільний меморандум, почитаємо, що вирішать остаточно.
Не зроблять вони цього.
Нелегалы до первой проверки документов. Потом депорт и запрет на въезд. Сомнительное удовольствие
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Депорт у воюючу країну - це потрясіння основ демократії. Всі такі законослухняні, що нема спасу.
З недавніх пір почали нарешті злочинців депортувати, вбивць, і то далеко не всіх.
Дверной_Проем• 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Годами ни у кого не проверяют документы.
Работать надо• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Правильно, або усі воюють, або ніхто не воює
ОК, переконали, ніхто не воює. Що завтра з ранку робимо? Продовжуємо писати на форумі?
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Я досі зустрічаю українців, які працюють нелегалами, хоча вже сто раз могли б легалізуватися. Їм не треба - нелегальна робота є, житло є, все влаштовує.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Це не виїхати, не заїхати, не полетіти кудись. Накуй таке життя
Живуть собі десятиріччями, дітям і дружинам в Україну гроші шлють.
Знаю одного водія, в мікроавтобусі живе, возить вантажі по Європі.
Несу пургу
• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Только с отменой защиты не будет бесплатного жилья, медстраховки и пособия. И что дальше?
Как ребёнка отдать в школу? Как снять квартиру?
Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
нелегально возит грузы?? хватит фантазировать
Несу пургу
• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Проверка документов обычное дело на дорогах. И никто его без статуса не взял бы на работу
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
1. Захист вже подовжили до 2028 року, чекайте директиву.
2. Відмінять, припустимо, чоловікам призовного віку, як вам хочеться - то їх же проблеми дітей, школи і квартири не дуже хвилюють, рибних заводів з гуртожитками для нелегалів повно.
Ответ дляБорисфенка
Я не знаю як це працює в німеччині але в англії влаштовують на роботу тільки з дозволом. Хіба прибрати десь можна нелегально, траву покосити
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляТишком нишком
Я особисто з ним про це спілкувалася і навіть борщем нагодувала. Казав, коли зовсім задовбується їздити, знімає готель на 3-4 дні і відсипається.
Асталависта бэйби• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Как это, никто же не будет тупо на параграфе сидеть, логичнее легализоваться, получать рабочую визу, или как там надо в Германии
Несу пургу
• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Не пишите бред. Эти нелегалы граждане стран ЕС.
Ни один владелец завода не возьмёт нелегала
ничевока• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Какая вы шустрая, муж воюет,а вы чувака чужого борщом кормите
Вишиванка• 2 часа назад
Они уже несколько месяцев это мурыжат, а всё ни как.
Поговорят, поговорят и забудут.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Так він сам собі роботодавець, власний бус. Може колись був легально, все пооформлював, зараз нелегал, петляє.
Робити 24-й параграф не хоче, чому саме, не розумію, але й не дуже допитувалася.
Ще одна знайома, моя ровесниця чи й старша, років 60 їй, доглядальницею працює у бабусі, в неї ж і живе, нелегалка також, вже років 10 в Німеччині.
Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
вы вообще уже поехали, ни один работодатель - груз, который стоит десятки тыс евро, не отправит с водителем нелегалом. Ну да ладно, тетя, фантазируй дальше, видать возратстное
Асталависта бэйби• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Не знаю як у німеччині, в англії до утримувачів віз дуже великі вимоги
Я, честно говоря, и как в Германии не знаю, но, думаю, в любой стране надо что-то делать и решать вопрос легализации, если выбрал уже страну для жизни. А вы в Великобритании? Очень интересно, как там, знакомая жила, она просто ради интереса, всегда мечтала, получила визу ещё до повномасштабки, и поехала пожить. У нее работа удалённая. Вернулась, сказала, что не ее. Совсем менталитет не зашел
Тишком нишком• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
ага, больше новой чепухи напиши, в надежде чтоб поверили, устаревший и не действенный прием
Дама_с_караваем• 2 часа назад
Вони вже щось зробили чи знову лише триндять? Бо так то не ідіоти ж, розуміють, що якщо що ’чоловіки призовного віку’ знадобляться іншим не таким принциповим країнам. І не обов´язково європейським.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляНесу пургу
Та що ви кажете. На кожному стовпі/сайті оголошення, беруть всіх, тільки платять вполовину менше, чим легальним.
Ще й посередники обнагліли - збирають бабло з тих, хто хоче з України поїхати працювати, беруть завдаток, обіцяють легалізацію, а потім висаджують на вокзалах і зникають. Потім ці люди бігають шукають табори для біженців, допомогаємо постійно їх влаштувати.