Несу пургу• вчера в 22:50
Германия за отмену временной защиты для мужчин
Міністр внутрішніх справ Німеччини Александр Добріндт висловив підтримку скасуванню автоматичного надання тимчасового захисту українським чоловікам призовного віку.
Про це, як пише "Європейська правда" з посиланням на Handelsblatt, він сказав у четвер на початку зустрічі міністрів внутрішніх справ ЄС у Люксембурзі.
Міністри у Люксембурзі обговорюють питання продовження директиви про тимчасовий захист для українців, але рішення з цього питання наразі не очікується.
"Ми обговорюємо це питання так: ми хочемо продовжити дію Директиви про тимчасовий захист, але маємо сумніви щодо того, чи слід включати до неї українців призовного віку", – заявив міністр.
Ответ дляАсталависта бэйби
Я, честно говоря, и как в Германии не знаю, но, думаю, в любой стране надо что-то делать и решать вопрос легализации, если выбрал уже страну для жизни. А вы в Великобритании? Очень интересно, как там, знакомая жила, она просто ради интереса, всегда мечтала, получила визу ещё до повномасштабки, и поехала пожить. У нее работа удалённая. Вернулась, сказала, что не ее. Совсем менталитет не зашел
Мені теж не сподобалось. Ні погода, нічого. Я мала захист на початку війни і жила там. Дуже класово поділене суспільство. Даже якшо якісь пакистанці займають високі посади, країна расово у самих верхах завжди буде білою з навчанням у закртих приватних школах для майбутніх еліт.
Несу пургу
• вчера в 23:22
Ответ дляБорисфенка
Так він сам собі роботодавець, власний бус. Може колись був легально, все пооформлював, зараз нелегал, петляє.
Робити 24-й параграф не хоче, чому саме, не розумію, але й не дуже допитувалася.
Ще одна знайома, моя ровесниця чи й старша, років 60 їй, доглядальницею працює у бабусі, в неї ж і живе, нелегалка також, вже років 10 в Німеччині.
На любой груз заполняется десятки бумажек. Никто не отправит свой груз с нелегалом. Разве что, вывоз мусора. И то нужна страховка. И права нужно обновлять каждые несколько лет.
Борисфенка• вчера в 23:24
Ответ дляНесу пургу
Я не знаю, в якій країні ви живете, але в Німеччині неміряно нелегалів і неміряно нелегальної роботи.
При цьому це дійсно правова держава. Як їм вдається це суміщати, я не знаю.
Асталависта бэйби• вчера в 23:24
Ответ дляlilul990
У нас, кстати, тоже есть такое)
Крию матом страшно• вчера в 23:36
Ответ дляЗоя Жорівна
Ой, да поелозят опять туда сюда слухами и ничего не примут
Это же сказочная страна
Ну, надо же подлизать тем избирателям, которые против украинцев. В итоге ничего не изменится. Как не высылали сирийце и прочих
Дверной_Проем• вчера в 23:59
Ответ дляБорисфенка
Полякам буде непереливки, відомо, чим.
Поедут дальше.