Гарбузик• 07 июня в 05:40
Київ-Кишинів чи Київ-Будапешт- який аеропорт вибрат? Де ми будемо менш виснажені
Діти 3,10,14, 8 років та 2 дорослих
3 валізи по 20 кг, 4 рюкзака
Треба вибрати аеропорт
Дякую
3 валізи по 20 кг, 4 рюкзака
Треба вибрати аеропорт
Дякую
сЛАдКОежКА• 07 июня в 06:05
С таким количеством детей вам вынесут мозг в независимости какой аэропорт, выбирайте любой. Мы летаем через Кишинев
175см55кг19лет (она)• 07 июня в 06:05
Я из Киева выбрала Кишинев. 12 ч. и уже в аэропорту.
Из Мукачево я бы поехала в Будапешт.
Заздрість то погано• 07 июня в 06:46
Ответ дляНоу коммент
Не отдых, а мечта)
Так тут і життя повна насолода 😉
Єдине, що це не всі діти автора і вона з подружкою їде. Але відпочинок гарантований так точно
Сяду на шию, дорого!• 07 июня в 07:00
Вы героиня. 4 ребёнка ещё и на форум время хватает)
Скажите почему вы восьмилетку последним поставили? Это заноза в заднице или наоборот самый тихий?
Ноу коммент• 07 июня в 07:08
Ответ дляЗаздрість то погано
Так тут і життя повна насолода 😉
С такой кучей детей это мучение
Зайченя• 07 июня в 07:13
Сдать пиздюков на сохранение и ехать отдыхать, как угодно, где откуда., хоть пешком. четверо!это ппц
Зайченя• 07 июня в 07:14
Ответ дляЗабагаловка
А аэропорт при чем к виснажености, если у вас 4 детей?
Они там над пятым в туалете аэропорта работать будут
Куколка-мяуколка• 07 июня в 07:15
Ответ дляНоу коммент
С такой кучей детей это мучение
Чому?
Діти різні
Я минулого року брала з собою племінників. Моя + ще троє.
Мені головне було погодувати. Грали всі разом, проблем не було. Вік приблизно як у автора.
Діти різні
Ноу коммент• 07 июня в 07:16
Ответ дляКуколка-мяуколка
Чому?
Діти різні
Рада за вас, но без детей отдых лучше
Зайченя• 07 июня в 07:17
Ответ дляКуколка-мяуколка
Чому?
Діти різні
Ну это хорошо если спокойные. А так башкой дурной где-то ударится и потом ещё с мамашей проблемы будут
Куколка-мяуколка• 07 июня в 07:20
Ответ дляНоу коммент
Рада за вас, но без детей отдых лучше
Я і так гарно відпочила.
Сама б я сумувала і побачила б менше різних цікавинок.
Старші допомагали, діти мене не напрягали. Криків не було, сварок теж, Діти дружні.
Куколка-мяуколка• 07 июня в 07:22
Ответ дляЗайченя
Не те що вони спокійні, але не агресивні. Звичайні активні діти. Але активність було куди направити.
Зайченя• 07 июня в 07:27
Ответ дляКуколка-мяуколка
Это вы молодец и дети явно адекватные
Куколка-мяуколка• 07 июня в 07:32
Ответ дляЗайченя
Это вы молодец и дети явно адекватные
Звичайні діти. 9,10,12,14 років. Тобто підлітки, дівчата.
Ще був племінник 16 років, але я не разую, бо за ним догляд був не потрібен. У нього більшістю була своя програма.
Я з ними одна.
Звичайні підлітки, зі своїми приколами. Але так, не буйні, істерики не закатували. Якщо хотіли щось утнути - радились. Але ж моя підліток, то що і як робити я в курсі.
Мабуть тут більше був мій настрой, який вони бачили, бачили що я впевнена, спокійна, що ними не командую, у всьому раджусь як з дорослими. Тому все пройшло добре.
Цього року теж збираємось.
Частину літа вони у брата, частину зі мною.
Я з ними одна.
Цього року теж збираємось.
Зайченя• 07 июня в 07:34
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я з ними одна.
Цього року теж збираємось.
Я з ними одна.
Цього року теж збираємось.
Дай бог чтобы нормально отдохнули в радость)
Куколка-мяуколка• 07 июня в 07:37
Ответ дляЗайченя
Нам головне що без обстрілів.
Думаю, автор теж відпочине. Якщо люди їдуть з дітьми, вони ж дітей знають. Знають що з ними робити
Тим паче один малюк і інші підлітки теж. Підлітки собі раду дадуть, будуть разом собою займатись. Вони зазвичай креативні, ще й придумають багато цікавого. Або сидітимуть в телефонах - тоді тихий час для мам)
А малий вже з масами. Один на двох - справляться.
Ку-кусик• 07 июня в 07:57
Ответ дляЗабагаловка
Потому что аэропорты тоже разные, где то и сесть негде
Ку-кусик• 07 июня в 08:02
Автор, а почему Будапешт, а не Польша, ближе ж выходит, в любом случае, я бы из Европы летела, а не из кишинева
Заздрість то погано• 07 июня в 09:07
Ответ дляКу-кусик
А Молдова це не Європа?
Чорт і Шо• 07 июня в 09:28
Ответ дляКу-кусик
Почему Польша ближе,чем Кишинёв?
Ку-кусик• 07 июня в 11:45
Ответ дляЧорт і Шо
Почему Польша ближе,чем Кишинёв?
Ну, погуглите, карту посмотрите
Чорт і Шо• 07 июня в 14:55
Ответ дляКу-кусик
Ну, погуглите, карту посмотрите
Мне не надо гуглить,аэропорт Кишинёва ближе,чем любой аэропорт в Польше
Ку-кусик• 07 июня в 15:54
Ответ дляЧорт і Шо
Вы б не упорствовали в своей глупости, а читали внимательно, я чётко написала, что Польша ближе Будапешта, жду извинений