Єдина Країна• 07 июня в 18:09

У кого никогда не было взаимной любви

Как сложилась ваша личная жизнь? Как смириться с тем, что всегда не нравишься тем, кто нравится тебе
Непогодка• 07 июня в 18:11
Любви не существует

Я б такое не носила, но продаю• 07 июня в 18:12
Со мной видно что-то не так. Мне не может понравится человек до тех пор, пока он не проявит по отношению ко мне свою заинтересованность, внимание, заботу. Как может понравится тот, кому я не нравлюсь? 😕
Фрекен бок• 07 июня в 18:19
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Любовь безусловна
ЭмчЭндЭм• 07 июня в 18:22
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Це як раз нормальний підхід - не залипати на тих, хто не виявляє реального інтереса до тебе.
У людей, які дуже непопулярні, буває оборотна сторона: крохи уваги приймати за інтерес, вчіплятися в них і грати в свої фантазії. І ось так влюблятися в того, хто взагалі просто ввічливий до тебе.
ЭмчЭндЭм• 07 июня в 18:27
Вийшла заміж без любові за того, кому подобалася я і з ким можна було нормально жити.За освіченого, доброго, розумного порядного. Щастя мені цей шлюб не приніс, але дав можливість народити і виростити дітей, дав спокійну стабільність. Але будь в мене інший хороший кандидат, я б за цього не виходила.
Ласкове телятко• 07 июня в 18:27
Ответ дляЭмчЭндЭм
У мене взагалі незрозуміле, я закохуюся завжди у нібито недоступні варіанти, добиваюся взаємності і після того втрачаю інтерес.
Я б такое не носила, но продаю• 07 июня в 18:28
Ответ дляФрекен бок
Любовь безусловна
Ваша? Если Вы Бог, то Да, Ваша Любовь безусловна.
А я обычный человек, люблю того, кто мне подходит, если он не мой ребёнок.
куркулиха• 07 июня в 18:38
У меня. Не замужем, детей нет
Sgreen• 07 июня в 18:45
Кохання не є стандартизованою величиною, явищем чи процесом. Опитайте сотню людей, і ви почуєте сотню думок.
Загалом, наш мозок любить складні задачі, скачки гормонів, і фантазувати. Звідси купа історій, що любитиму цього шибайголову, може він зміниться від моєї любові? Але окрім травм і розчарувань нічого не виходить натомість. Ще грає роль залежність/співзалежнімть, страх бути одній, тиск оточення.
Згодна з думками тут, що варто звертати увагу на тих, кому ви цікаві. Знаю, що часто ті, кому ми цікаві, нас не чіпляють, і потім ті граблі б´ють по лобі держаком багато разів, але нічому і не вчить.

Украиночка• 07 июня в 19:19
Не было, не замужем
Бешене сарі• 07 июня в 20:20
В третьем браке только взаимная, с одноклассником
Заліковий троль• 08 июня в 14:02
Автор! А Вам нравятся кто к вам проявляет симпатию?
Заліковий троль• 08 июня в 14:03
Ответ длякуркулиха
У меня. Не замужем, детей нет
простите за вопрос: а отношения были?