Жінка з перцем• 07 июня в 18:38
Пшемисль Варшава Заходня
Подскажите, кто ездил, поезд Киев Пшемисль прибывает туда же, откуда идут поезда на Варшаву? Потому что смотрю Хельм пишут на пересадку на Варшаву, а в Пшемисле такого не пишут, там рядом? Мне Хельм по времени не подходит.
И может ещё кто снимал рядом хотел нормальный, чтоб ночь переночевать чуть что
Жінка з перцем
• 07 июня в 19:06
Ответ дляКвітнева Іванівна
Так, рядом. Но через Хелм вам ближче, там же кілька поїздів є
Так, есть, но мне надо до 12 быть в Варшаве(
Квітнева Іванівна• 07 июня в 19:08
Ответ дляЖінка з перцем
потяг в 05 ранку в Хелмі, а до Варшави там вже години 3-4
ДинамоКит• 07 июня в 19:37
З Перемишля ближче до Кракова
До Варшави довго.
До Варшави ближче з Хелма. Тому і електричок більше
Майте на увазі - останнім часом потяги часто запізнюються на пару годин.
На днях і в Землю і в Перемишлі запізнились більше ніж на 10 годин.
До Варшави довго.
Жінка з перцем
• 07 июня в 21:44
Ответ дляКвітнева Іванівна
Боже, дякую, вы правы, нашла гораздо удобнее!
Жінка з перцем
• 07 июня в 21:45
Ответ дляДинамоКит
З Перемишля ближче до Кракова
До Варшави довго.
Дякую щиро, дійсно так зручніше, знайшла!
ДинамоКит• 07 июня в 21:52
Ответ дляЖінка з перцем
Але в Зелм останнім часом потяги теж запізнюються на 2 години приблизно.
Майте це на увазі, якщо будете купувати квитки під рейс.
І інтерсіті не завжди чекає, якщо таке запізнання.