Приму в дар• 07 июня в 18:12
Автобусом з Києва в Краків
Перший раз, порадьте, яким перевізником краще, щоб комфортний автобус і бажано з туалетом. Потяг не розглядаю.
Латвийские_Номера• 07 июня в 18:19
А шкода, що потяг не розглядаєте. Бо я поїхала один раз автобусом і більше не хочу. І то я їхала до Львова поїздом, щоб автобусом менше їхати. Замість 10 вечора, в Краків приїхали в 3 ночі.
Все будет, но потом• 07 июня в 18:20
Они все примерно одинаковые. И туалеты везде есть, и везде неудобные, лучше на остановках ходить. Но Краков совсем недалеко, ехать недолго.
АнтиТанкист• 07 июня в 18:21
Главное чтоб не Фликсом, я как почитала отзывы о водителях, так в шоке, вурдалаки какие-то
Приму в дар
• 07 июня в 18:25
Ответ дляАнтиТанкист
А чим тоді, автолюкс? Вибір якось не дуже у нугл
парИла я парИла• 07 июня в 18:32
Ответ дляПриму в дар
Сестра вже декілька років їздить Фліксом. Я і син теж. Жодних нарікань
Турагенція Tourdream• 07 июня в 22:29
Минулого року їхали з Кракова Familytrans, дуже комфортний автобус, туалет, чай-кава, стюарт є. У них рейсів не багато і цей, що їде через Краков, транзитний Вроцлав - Київ.
Ще має досвід з Pavluks trans, но там як повезе з автобусом, є кращі, є не дуже. Останній раз з Варшави їхала на таком роздовбаном (