sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Досуг, Развлечения - Театр
anonim_77
Та никада в жизни• 08 июня в 09:59

А ви любите театр?

От вистави типу якихось українських письменників/поетів. Там де про справедливість і груповий заміс, усі мочать одного, знаючи, що неправі?😂 Це такі смішні спектаклі. Так уже в театр хочеться. В Україні досить розвинений він. У вашому місті є театри, опери?
woman_facepalming 4
5 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_79
Невісточка ж• 08 июня в 10:02
1
коні, люди, театри, заміси
like 3

anonim_77
автор Та никада в жизни • 08 июня в 10:12
2
Ответ дляНевісточка ж
коні, люди, театри, заміси
Театр - це мистецтво. Особливо якщо задіяні ролі сусідів і тому подібне.))))
woman_facepalming 1
anonim_106
Фиона Шрековна• 08 июня в 10:27
3
Ответ дляТа никада в жизни
Театр - це мистецтво. Особливо якщо задіяні ролі сусідів і тому подібне.))))
Что?
like 2
anonim_79
Невісточка ж• 08 июня в 10:38
4
Ответ дляТа никада в жизни
Театр - це мистецтво. Особливо якщо задіяні ролі сусідів і тому подібне.))))
угу, а якшо сусіди не прийшли - все мистецтво - атмєна, так просто, збіговисько артистиків
а картини - це ж взагалі шопоопало! жодного сусіда не намальовано, а така популярна та мазанина. ще й мистецтвом обзивають. невігласи, чесслово

вести богемні бесіди про мистецтво - не ваше однозначно
face_with_tears_of_joy 2
anonim_65
західний_діалект• 08 июня в 23:13
5
Нет не люблю.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff