Та никада в жизни• 08 июня в 09:59
А ви любите театр?
От вистави типу якихось українських письменників/поетів. Там де про справедливість і груповий заміс, усі мочать одного, знаючи, що неправі?😂 Це такі смішні спектаклі. Так уже в театр хочеться. В Україні досить розвинений він. У вашому місті є театри, опери?
Та никада в жизни
• 08 июня в 10:12
Ответ дляНевісточка ж
коні, люди, театри, заміси
Театр - це мистецтво. Особливо якщо задіяні ролі сусідів і тому подібне.))))
Фиона Шрековна• 08 июня в 10:27
Ответ дляТа никада в жизни
Что?
Невісточка ж• 08 июня в 10:38
Ответ дляТа никада в жизни
угу, а якшо сусіди не прийшли - все мистецтво - атмєна, так просто, збіговисько артистиків
а картини - це ж взагалі шопоопало! жодного сусіда не намальовано, а така популярна та мазанина. ще й мистецтвом обзивають. невігласи, чесслово
вести богемні бесіди про мистецтво - не ваше однозначно