Дай подивлюся• 08 июня в 12:16

Потрібна порада

Є у мене шльопки. Я їх ну дуже люблю, ніби з ноги виросли, але одна проблемка намалювалась. У мене як у святого від щоденного носіння за два роки протерлася на одному підошва зверху! Може хтось порадить як би там стельку приклеїти?? Чи може є фарба коричнева щоб замалювати щоб біле не видно. Я в них дуже багато ходжу і вони вже витоптались, але низ підошви ідеальний.
Носки на подтяжках• 08 июня в 12:17
Было бы неплохо фото сделать а то нифига не понятно

автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:18
Там де перед стопи. Ближче до пальців вони протерлися.
КротоТо• 08 июня в 12:19
Ответ дляДай подивлюся
Віднесіть у взуттєву майстерню на реставрацію, будуть як нові
автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:20
Ответ дляНоски на подтяжках
Як тут, але у мене ближче до пальців і шльопки.
автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:22
Ответ дляКротоТо
Я у них весну, літо, осінь, весну, літо ходжу. Їх можна носити ще 2 роки, але коли роззуваєшся, вид не дуже.
Носки на подтяжках• 08 июня в 12:24
Ответ дляДай подивлюся
Ну тогда наверное стельку просто положить?

Вернее вам даже не стелька а кусочек кожи приклеить. Или ткани типа под замш. Это можно и самой сделать.
Курочка• 08 июня в 12:24
Реставрацію можно, але то не дешево. Так носіть та не партесь.
автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:25
Ответ дляКурочка
А скільки то коштує???
Курочка• 08 июня в 12:25
Ответ дляДай подивлюся
А скільки то коштує???
Не скажу, але дорого й дуже. Бо ті хто таким займається, то гарні майстерні і вони недешеві. Колись цікавилась.

автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:25
Ответ дляНоски на подтяжках

У мене з коричневої шкіри стелька.
автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:26
Ответ дляКурочка
Приблизно.
Носки на подтяжках• 08 июня в 12:28
Ответ дляДай подивлюся
У мене з коричневої шкіри стелька.
Ну отлично. На кожу прекрасно клеится и другая кожа и ткань.
Вам кстати в мастерской это и предложат
Смішнючка• 08 июня в 12:30
Ответ дляДай подивлюся
Купить новые не вариант? Или у Вас трудная финансовая ситуация?
Ручки-Крючки• 08 июня в 12:34
Сапожник вам наклеит новую стельку и еще 3 года проносите.
Форточка• 08 июня в 12:38
Купите точно такие же , а эти на мусорку
Алина-1240• 08 июня в 12:38
Троль?)
автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:49
Ответ дляСмішнючка
Ці всі шкіряні. Для чого міні екошкіра? Вони ж через тиждень розміщуються. Я багато ходжу.
автор Дай подивлюся • 08 июня в 12:49
Ответ дляФорточка
Жалко.
Марічка• 08 июня в 13:02
Ответ дляДай подивлюся
Так і купіть собі шкіряні, вам же пропонують купити нові, а не з еко шкіри

Смішнючка• 08 июня в 13:16
Ответ дляДай подивлюся
Аааа, больше кожаная обувь не продаётся? Логично.