Дай подивлюся• 08 июня в 12:16
Потрібна порада
Є у мене шльопки. Я їх ну дуже люблю, ніби з ноги виросли, але одна проблемка намалювалась. У мене як у святого від щоденного носіння за два роки протерлася на одному підошва зверху! Може хтось порадить як би там стельку приклеїти?? Чи може є фарба коричнева щоб замалювати щоб біле не видно. Я в них дуже багато ходжу і вони вже витоптались, але низ підошви ідеальний.
2
КротоТо• 08 июня в 12:19
Ответ дляДай подивлюся
Там де перед стопи. Ближче до пальців вони протерлися.
Віднесіть у взуттєву майстерню на реставрацію, будуть як нові
5
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:20
Ответ дляНоски на подтяжках
Было бы неплохо фото сделать а то нифига не понятно
Як тут, але у мене ближче до пальців і шльопки.
2
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:22
Ответ дляКротоТо
Віднесіть у взуттєву майстерню на реставрацію, будуть як нові
Я у них весну, літо, осінь, весну, літо ходжу. Їх можна носити ще 2 роки, але коли роззуваєшся, вид не дуже.
3
Носки на подтяжках• 08 июня в 12:24
Ответ дляДай подивлюся
Як тут, але у мене ближче до пальців і шльопки.
Ну тогда наверное стельку просто положить?
Вернее вам даже не стелька а кусочек кожи приклеить. Или ткани типа под замш. Это можно и самой сделать.
Вернее вам даже не стелька а кусочек кожи приклеить. Или ткани типа под замш. Это можно и самой сделать.
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:25
Ответ дляКурочка
Реставрацію можно, але то не дешево. Так носіть та не партесь.
А скільки то коштує???
2
Курочка• 08 июня в 12:25
Ответ дляДай подивлюся
А скільки то коштує???
Не скажу, але дорого й дуже. Бо ті хто таким займається, то гарні майстерні і вони недешеві. Колись цікавилась.
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:25
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну тогда наверное стельку просто положить?
Вернее вам даже не стелька а кусочек кожи приклеить. Или ткани типа под замш. Это можно и самой сделать.
Вернее вам даже не стелька а кусочек кожи приклеить. Или ткани типа под замш. Это можно и самой сделать.
У мене з коричневої шкіри стелька.
3
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:26
Ответ дляКурочка
Не скажу, але дорого й дуже. Бо ті хто таким займається, то гарні майстерні і вони недешеві. Колись цікавилась.
Приблизно.
2
Носки на подтяжках• 08 июня в 12:28
Ответ дляДай подивлюся
У мене з коричневої шкіри стелька.
Ну отлично. На кожу прекрасно клеится и другая кожа и ткань.
Вам кстати в мастерской это и предложат
Вам кстати в мастерской это и предложат
Смішнючка• 08 июня в 12:30
Ответ дляДай подивлюся
Там де перед стопи. Ближче до пальців вони протерлися.
Купить новые не вариант? Или у Вас трудная финансовая ситуация?
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:49
Ответ дляСмішнючка
Купить новые не вариант? Или у Вас трудная финансовая ситуация?
Ці всі шкіряні. Для чого міні екошкіра? Вони ж через тиждень розміщуються. Я багато ходжу.
1
1
автор
Дай подивлюся
• 08 июня в 12:49
Ответ дляФорточка
Купите точно такие же , а эти на мусорку
Жалко.
2
Марічка• 08 июня в 13:02
Ответ дляДай подивлюся
Ці всі шкіряні. Для чого міні екошкіра? Вони ж через тиждень розміщуються. Я багато ходжу.
Так і купіть собі шкіряні, вам же пропонують купити нові, а не з еко шкіри
Смішнючка• 08 июня в 13:16
Ответ дляДай подивлюся
Ці всі шкіряні. Для чого міні екошкіра? Вони ж через тиждень розміщуються. Я багато ходжу.
Аааа, больше кожаная обувь не продаётся? Логично.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу