Да_Я_Така_• 10 июня в 22:48

Кордон через Будапешт- поїзд Чоп, Захонь- Будапешт. важко з валізами і дітьми?

Подруга з Києва виіхала в 20.20 поіздом в 7.40 була в Чопі ,там за 300 грн до Захоні ,з Захоні квиток солідарності на 10.03 за 145 грн і 14.15 ми в Ферігеті ,в аеропорту .

Це важко? З 4-ма дітьми і 3 валізами 20 кг Напишіть хтось добрі люди
Не служанка• 10 июня в 22:51
Да, с такой оравой детей и чемоданов это сложно. Я с одним ездила по этому маршруту. Ну с одним терпимо

Чаклунка-ведунка• 10 июня в 22:55
Ну конечно тяжело, женщины героини, тянут тех детей с чемоданами и пересадками. Я с 2мя еле прямым поездом справляюсь доехать.
Сегодня я не я• 10 июня в 23:04
Нелегко конечно.
Мне с такой оравой сложно было бы даже по месту
Любовь Калистратовна• 10 июня в 23:23
А коли береш квиток солідарності є місця закріплені за пасажиром?
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 23:25
Там багато таких в поїзді. Ні хто не помер. А що робити? Треба їхати. Менші валізи брати. Це ж - літо.
Ми їздили з рюкзаками. Нам було зручно.
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 23:25
Який вік дітей?
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 23:25
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Є
Дюйм оф о4ка• 10 июня в 23:26
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
І потрібно сідати на свої місця. Бо поїзди постійно завантажені майже на 100%. Заходять європейці і наші потім пересідають.
Любовь Калистратовна• 10 июня в 23:37
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дякую за відповідь