Пишу, не читаю• 11 июня в 08:36

Готелі в Болгарії з власним пляжем або перша лінія

Усім привіт.
З особистого досвіду порадьте готелі в Болгарії де є власний пляж з лежаками, або хоча б перша лінія не за всі гроші світу)
Та_все_ок_будет• 11 июня в 08:54
Привіт!
У Болгарії є десятки готелів на першій лінії з власним пляжем і лежаками.
Якщо свій бюджет на відпочинок визначати не конченими фразами, типу ’не за всі гроші світу’, а реальними цифрами, то досвідчений турагент зробить вам зручну підбірку в межах комфортної для вас суми.

автор Пишу, не читаю • 11 июня в 09:00
Ответ дляТа_все_ок_будет
Привіт!
Добро, погоджусь формулювання туповате😅
Але можливо хтось хоче поділитись власним досвідом-в якому саме з тих десятків сподобалось відпочивати.
автор Пишу, не читаю • 11 июня в 09:01
Ответ дляТа_все_ок_будет
Привіт!
Ну також буду вдячна за рекомендацію перевіреного турагента☺️
Нафаня Маня• 11 июня в 09:03
Ответ дляПишу, не читаю
Добро, погоджусь формулювання туповате😅
понравилось в сол несебр
но не знаю как вам по бюджету
Нетутешня• 11 июня в 09:34
Была в Sol Nessebar в 23 году понравился не плохой можно отдыхать , но сейчас на него цены почти как в турцию на самолете поэтому выбираю второй год турцию как бы вещи несравнимые .
автор Пишу, не читаю • 11 июня в 09:39
Ответ дляНетутешня
Особисто колись була в Еленіте, сподобалось що власний пляж, але все решта було так собі, номера старі пошарпані…
По ціні він тоді як на мене не відповідав
Ms. Iphone• 11 июня в 09:55
Ми колись відпочивали в Албені, там на першій лінії була купа готелів, ми в той час були на третій лінії, але навіть там було непогано. Вся територія в соснах, ну а море хоч для якого готелю - одне і те ж. Якщо готель має свій пляж і вартість лежаків-парасоль включена в суму відпочинку - це приємний бонус.
Mariia_touragent• 11 июня в 10:22
Ответ дляMs. Iphone
Албену обожнюю -ця неймовірна багаторічна зелень, спів пташок, широченний пляж, а ще їх троянди- просто неймовірні . Сьогодні саме виїхала компанія наших туристів на відпочинок, будуть вперше в Албені- чекатиму на відгуки, цікаво почути після улюблених Пісків).

Парасольки-шезлонги у вартості (з 3 ряду) - класна фішка. Крім неї Албена дарує ще й гастрономічні приємності.

Програма Dine Around: безперервно протягом усього літнього сезону для готелів відповідної категорії (3*/4*/5*).

При бронюванні пакета типу All Inclusive, All Inclusive Plus або Ultra All Inclusive мінімум на 7 ночей.

Суть. Можна зарезервувати безкоштовний обід або вечерю в тематичному ресторані à-la-carte.

Обмін шведських столів: гості готелів однієї категорії можуть за попереднім записом безкоштовно змінити свій базовий обід чи вечерю на шведський стіл у ресторані будь-якого іншого готелю курорту такої ж зірковості.

І апгрейд шведського столу за 10 євро: наприклад, гості 3-зіркових готелів мають змогу на рецепції доплатити 10 євро за дорослого на добу, щоб повністю перевести своє триразове харчування на рівень 4*.

Трохи фото цьогорічної Албени для настрою.
автор Пишу, не читаю • 11 июня в 10:26
Ответ дляMariia_touragent

Супер. Дякую!

Тётушка Лошадь• 11 июня в 10:29
В Сонячному березі хороші Мелія, Діт Евріка, Хелена, але дорогі(
автор Пишу, не читаю • 11 июня в 10:34
Ответ дляТётушка Лошадь
В цьому році все дороге. Я рахувала якщо брати апартаменти і самому добиратись чи в Болгарію чи Чорногорію однаково сама дорога на трьох людей левову частину бюджету забирає.
Але з двома дітьми хочеться з харчуванням, щоб не бігати на ту кухню постійно(
Ms. Iphone• 11 июня в 11:41
Ответ дляMariia_touragent

Ви так гарно написли, що аж захотілося поїхати
Ms. Iphone• 11 июня в 11:42
Ответ дляПишу, не читаю
Я вже тричі задумалася про апартаменти, хоч у мене і доросла дитина але готувати у відпустці, це останнє, що б мені хотілося, тому краще вже навіть сніднок+вечеря, аніж готовка і закупи у відпустці.
автор Пишу, не читаю • 11 июня в 11:46
Ответ дляMs. Iphone
це при тому що мої малоїжки, але ж постійно щось проситимуть і самі не знатимуть що
Ms. Iphone• 11 июня в 11:48
Ответ дляПишу, не читаю
Діти ганятимуть, у воді булькатимуться, тому звісно ’щось смачненьке’ завжди актуальне, але ж треба ще і нормальну їжу.
Mariia_touragent• 11 июня в 14:34
Ответ дляMs. Iphone
Ой, дякую ♥️ Курорт, на який залюбки повертаюсь, але це моє особисте бачення і сприйняття. Паралельно, я - за принцип ’не очаровуватися, щоб не розчаровуватися’. Їхати можна, але перед цим обо´язково ’приміряти варіант на себе’. У будь-якого курорта/готелю є свої сильні сторони/свої фішки/нюанси і вартість - зважити, а тоді вже їхати із задоволенням, отримуючи те, на що розраховували.
Ms. Iphone• 11 июня в 15:51
Ответ дляMariia_touragent
Ось такі ’теплі’ враження у мене від Албени в молодості і Турунч (Туреччина), просто душевно.
Mariia_touragent• 11 июня в 16:52
Ответ дляMs. Iphone

Взагалі, я за новий досвід і нові місця, але є такі, куди хочеться, і приємно повертатись, де відпочиває душа...За можливості і бажанням, звісно, цікаво було б повторити - порівняти враженння, оцінити зміни...
Тётушка Лошадь• 12 июня в 00:43
Ответ дляПишу, не читаю
Згодна. Ми зараз в простому 4 зірковому, сніданок і вечеря. Але я люблю такі, де наших співвітчизників по мінімуму, маленьких дітей по мінімуму, ніякої Сердючки на дискотеках і всього такого. Харчування чудове, як у 5 зірковому. Але звичайно без свого пляжу, ну і ще є нюанси. Пакетний тур з Києва на 14 днів для мене і сина підлітка 40 тисяч. За такі гроші не вийде зняти апартаменти, доїхати і готувати 2 тижні