ПП-шница• 12 июня в 08:23

Это что, я тарелочница? Что ему отвечать?

Тут писала, сходила на 2 свидания? с мужчиной. Оба раза приглашал он, говорил пойдем в ресторан, платил он, ехал ко мне 250 км в одну сторону. Ну я относилась - окей, хочешь, приезжай и пошли, я присматриваюсь. На втором целовались обнимались, он хотел дальше и больше, я сказала что пора домой.
И вот после второй встречи на след день утром прилетело "Я хочу своих детей и это не обсуждается". думаю тю...ответила что не против.
Тишина. Еще через день снова прилетает "У меня вот такое чувство странное после встречи, что нет доверия, что мы не сможем что-то вместе построить" Окей, спрашиваю что за чувство? "Не знаю но вот такое чувство"

Я не ответила, прошла неделя. Вчера прилетает снова
"Вот что меня смутило, я дважды приезжал и платил за тебя, мне это в удовольствие, но ты ни разу не сказала спасибо. И тебе нравится что я страстный но я не почувствовал от тебя того же. Я не хочу тебя менять, но одностороннее отношение не для меня, будешь счастлива с кем-то другим, и я думаю это не я"

....
Патріотка з дивану• 12 июня в 09:48
Ответ дляЗалізний занавіс
Це норма для тих, хто знімає тарілочницю для с.ксу за їжу.
Іноземці чоловік побоїться запропонувати оплатити замовлення, бо її це...образить. Нашим тарілочницям того не зрозуміти, але іноземки дійсно ображаються таким пропозиціям.
Вам не зрозуміти, що європейки якраз посміються з того, що вони комусь винні своє тіло за тарілку салату)

Коко На Страже• 12 июня в 09:48
Ответ дляЗалізний занавіс
За логікою автора він мав подумати ’На наступному побаченні я подарую їй Порш, щоб вона посміхнулася’)
Ви, як видно з ваших постів, теж без царя в голові
Офісмен, який сидить на форумі і сперечається з жінками
Залізний занавіс• 12 июня в 09:48
Ответ дляПатріотка з дивану
Какая вы удобная. Я б на вас женилась. И продукты дома 50/50, и готовила б наверняка, чтоб не прослыть ленивой, и в декрете чтоб себя содержала. И на все дешевые манипуляции ведется. Мечта, а не женщина!
Я не лесбі))) Чоловіки іноземці теж зручні - і по господарству, і з дітьми, і працюють, і лікарняні на дітей беруть... Вони партнери, як і їх жінки.
Залізний занавіс• 12 июня в 09:49
Ответ дляФайно Замало
Повторю, таке відношення особисто до Вас. Я багато співпрацюю з чоловіками і українцями, і іноземцями, і товаришую з певною кількістю. І питання 50/50 взагалі ніколи не стоїть, як і я оплатив, значить я купую. При тому я вже 14 років як одружена і більшість цих чоловіків знають і мого чоловіка теж.
Просто, певно, ми з вами на різних щаблях, не знаю, цінності чи щедрості, для чоловічої статі стоїмо. Розумієте? Ну для мене ’джентельменські поступки’ чоловіків це норма. В принципі ніколи не стояло питання ’це треба оплатити, щоб хтось щось не подумав’. Ні в Україні, ні закордоном.
Ви 💯 живете в Україні, але намагаєтеся щось розповідати про те, як за кордоном...
Королева ганделику• 12 июня в 09:50
Ответ дляЗалізний занавіс
Австрієць сказав правду, але лише частину. Про що він не сказав: якщо він запропонує австрійці заплатити на першому побаченні, то ризикує її більше не побачити. Жінки сприймають це як приниження і спробу їх купити. Але знаєте що? Він до австрійки і цілуватися не полізе на першому побаченні, не кажучи вже про більше. Це якщо він шукає чогось більшого, ніж перепих на одну ніч.
З українками він приходить з квітами, оплачує вечерю і в перший же вечір лізе і цілуватися, і більше. І часто успішно. Висновок самі зробите?
Вы мислите одними кліше 🫣🫣🫣, в мене подруга є в неі два сини підлітки , вона німкеня в 100 поколінні , то хлопці іздили за 20 км щоб тільки квіти дівчині купити гарні, бо в іхньому місті тільки маленькі а він хотів іі вразити , Ну можливо ви спілкувалися тільки з низкосортними чоловіками , офісними мишами , я не знаю , Те що ви описуєте то не стосунки то просто зустрічі від нудьги , А ви наче тіктоків передивились і сидите «умнічаєте» Платять вони пополам коли живуть вже разом як сімʼя. досить дурню тут цю писать , ну може такі що рахунок в 200 евро не змозі сплатити і чекають половину
Из Виа-гры• 12 июня в 09:50
Ответ дляЗалізний занавіс
вы себе сами какие-то дурацкие правила придумали. Никогда не считала, что должна спать за салат или за подарок. Если мужик так считает, то пусть озвучивает ДО, ну а так разве что поплакать может над неудачными вложениями
Патріотка з дивану• 12 июня в 09:51
Ответ дляЗалізний занавіс
Я знаю сім´ї, де чоловік писав дружині борг по комунальним, поки вона була без роботи. Ви можете втрачати свідомість, але у них дійсно інший менталітет. У кожного свій рахунок і оплата рахунків по домовленості. Це у людей в офіційному шлюбі. У них в принципі інше ставлення до грошей.
Круто. А я в офіційному шлюбі працюю за бажанням. Гімно є в будь-якій країні
Королева ганделику• 12 июня в 09:53
Ответ дляЧупакабраЗеБест
пля, как вы его выедрживаете? или в секасе там чтото умеет?
Та других изьянов нет😄, но болтовня эта реально утомляет ,
СільськаЛеді• 12 июня в 09:53
Ответ дляФайна дівка
1. Треба казати дякую кожен момент, іноземці це люблять, вони так виховані. Вказується різниця менталітетів. Поясніть йому це. І напишіть, що мабуть так стосунки в нас не вийдуть, бо ми пізні, і навряд чи ти зможеш прийняти мене такою яка я є
Я українка, я навіть своєму чоловіку завжди кажу ’дякую!’ це не різниця в менталітеті, це невихована авторка.

Из Виа-гры• 12 июня в 09:54
Ответ дляСільськаЛеді
боже этому челу нужно было не дякую, а потрахаться, это завуалированное нытье
Залізний занавіс• 12 июня в 09:55
Ответ дляПатріотка з дивану
За всіх європейок не скажу, але жодна моя колега і жодна з подруг іноземок не дозволить чоловіку платити на першому побаченні у ресторані. Максимум - кава. Тому для них в принципі такий вибір неможливий, вони спроможні заплатити за обід/вечерю самі і не ходять з чоловіком, щоб поїсти)
ЧупакабраЗеБест• 12 июня в 09:58
Ответ дляКоролева ганделику
я б ы набила.
Патріотка з дивану• 12 июня в 09:59
Ответ дляМедсестричка
На мені женіться, я також 50 на 50 люблю, і в декреті працювала, але ці 50 від вас це не чашка чашку кави, а повноцінне харчування з борщем, буябесом, мясними заріканками , повноцінно займатися дитиною, я декілька разів на рік їзжу з рюкзаком подорожувати то дитина, дім, тварини тільки на вас, а таки я жінка в не мрія, і машину сама собі куплю, і заправлю, і на СТО зганяю і продукти для Буябеса який Ви будете робити куплю, згодні ви ж не думаєте що 50 на 50 це коли жінка продукти купує, ваша попа також в милі на 50 відсотків буде ну що розводитися з моїм чоловіком, берете мене за дружину?
Нєнє, мені оту дайте, що готова ща салат віддатися, а як не хоче, то заплатить. І на претензії почне повзати й вибачення просити будь-якою ціною
Файно Замало• 12 июня в 09:59
Ответ дляЗалізний занавіс
Так я й не казала, що живу закордоном. Я Вам написала, що багато контактую з іноземцями, як по роботі, так і по особистому
ЧупакабраЗеБест• 12 июня в 10:00
Ответ дляМедсестричка
АКУЛА!
Залізний занавіс• 12 июня в 10:06
Ответ дляПатріотка з дивану
За салат готова віддаватися автор. Але їй до салату хочеться ще Порш. Сватайтеся)))
Патріотка з дивану• 12 июня в 10:06
Ответ дляЗалізний занавіс
Ем...у мене теж є подруги і колишні колеги. І ні в кого нема таких загонів. Хто може і хоче - той і платить. Навіть начальники пригощають. І точно ти не винна нічого мужичку, який за тебе заплатив.
Та й чоловік у мене є, який ні на побаченнях, ні в сімейному житті 50/50 не очікував)
Глас_Народа• 12 июня в 10:09
Я не вижу ничего такого. Мужчина опытный и видит, что вы не заинтересованы. Просто неплохой вариант. Он это понимает. И не хочет, чтоб его просто доили. Хочет чувств имеет право.

Иностранцы уже не те, что раньше) они наслышаны про наших гарпий опытных, у которых по 5 мужиков, и она присматриваются) И те, и другие имеют право строить свою жизнь, как хотят. Но и он имеет право не стоять в очереди.

Единственно то, что про ужины и плату упомянул - некрасиво. Достаточно было сказать, что не видит искры от автора.

Ну а в целом эти отношения через переводчик так дико выглядят) никто толком не знает, что и с каким подтекстом сказал другой...Такое👀
Глас_Народа• 12 июня в 10:15
Ответ дляПП-шница
ну) хоть кто-то заметил а не прикопался что я спасибо не сказала.
причем я ж ему ничего не пишу вообще
Ну так вот именно. Вы как королева снежная. Не пишете сами, молчите. А потом удивляетесь, почему мужчина сливается.

Глас_Народа• 12 июня в 10:18
Ответ дляПП-шница
я не знаю что ему отвечать. Он уже сам вынес вердикт. Есть ли расписывать смысл - нет Вася ты не так понял. Или спасибо дорогой и пока?
Ну реально. Вот его обидело что два раза заплатил а секса не было.
Он вам нравится вообще?) Вы ни разу об этом не сказали. Спрашиваете, как о предмете. Ну вы даёте😁
Не нравится он вам, и это понятно. Только вас задело, что и он это понял))
Файно Замало• 12 июня в 10:19
Ответ дляГлас_Народа
А Вам бы понравился после этого мозговыноса на ровном месте? Два свидания, два, а он уже как старый дед бухтит
Сиджу тихенько• 12 июня в 10:27
Ответ дляПП-шница
причем я ж ему ничего не пишу вообще
Головне, що ви ведетесь і теми про це створюєте. Нормально було б забути і видалити
Непонятно• 12 июня в 10:30
Ответ дляТрамвайGirl
Вы реально просто есть ходили? Покормил, так тупо звучит, как худобу
Вона мала щось йому за це дати? Здається ви забули, що таке зацікавлений чоловік
Глас_Народа• 12 июня в 10:31
Ответ дляФайно Замало
Я вообще не понимаю отношения через переводчик))
Электричка• 12 июня в 10:34
Ответ дляЗалізний занавіс
Рівноцінний обмін, це все.
Не потрібно ’давати’ за їжу, це тупо. Достатньо поводитися як доросла людина - пішли у заклад, де кожен платить за себе. Або перший раз оплатив він, наступний - вона. Тоді до вас не будуть ставитися як до повії.
Це ваша філософія життя, ви і платіть через страх, що інакше вас сприймуть як повію.
У мене такої дурні в голові немає.
Хто запрошує, той і платить. Це стосується і чоловіків і жінок. Це взагалі етикет. І якщо чоловік запрошує жінку на побачення в ресторан, то він оплачує передусім СВОЄ дозвілля. Він же не гроші їй на картку переказує. А вечерю в ресторані, в якому він буде жрати в компанії жінки, яка йому цікава.
Блін, ви реально так до себе ставитесь, наче вас десь підібрали і ви ще маєте віддячити за це? А за букет квітів ви як розплачуєтесь? Теж даруєте на наступному побаченні?
Простоваля• 12 июня в 10:36
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а он вам спасибо говорит??? или это только он балгодетель, а вы потребитель?
знаете мудрость ’Дружба - это не услуга, за нее не требует награды’.
в отношениях так же, это взаимный процесс.
пишет всякую ненрмальную херню, я бы не стала дальше общаться, и вообще киньте ему на телефон сумму которую он нас потратил, и на этом все.
еще помыкается по настоящим тарелочницам, через 2-3 месяца опять к вам приползет ’я подумал, я присмотерлся, я все осознал...’.
я вам говорю
Саме так, приповзе, бо розуміє, що жінка з характером, хоче підімняти, щоб вона боялась втратити, кинути суму на карту і ігнор. Ніяких розмусолень, мужик хоче сопель від жінки, щоб вона робила самоаналіз, я б його так обламала, як ви пишете
Простоваля• 12 июня в 10:39
Автор, киньте на карту, подякуйте за проведений час і більше жодних переписок. Не відповідати, не лайкати, повний ігнор і він ще з´явиться у вашому житті , от побачите, але чи треба це вам....просто Бог від вів від мозгоклюя
Володарка мрій• 12 июня в 10:39
Ответ дляЭлектричка
У мене такої дурні в голові немає.
Это мужик
а если и тетка, то там очень насрано в голове
Электричка• 12 июня в 10:41
Ответ дляВолодарка мрій
Это мужик
та вистачає таких( вона так боїться, що її сприймуть як повія, бо приблизно так себе і відчуває насправді.
Простоваля• 12 июня в 10:44
Ответ дляПП-шница
щас скопирую))))
Просто киньте гроші на карту і напишіть Дякую! Ці довгі тексти вони сприймають, як спробу до приниження і примирення.