ЗавЛабСнаб• 13 июня в 20:52

Хто впізнає дану особу в формі мусора Бусифікація! Київ Оболонь.

Цікавить саме ця шмара, набухана! Також цікавять і інші персонажі.
Звоночек• 13 июня в 23:47
Ответ дляДаЗдраПерма
З вами неможливо вести дискусію💁‍♀️ ви так р´яно за спідниці і фронт, але сама з дивану пишете. Яка логіка? Основне самій собі лайк поставте
Логіка в тому, що в наступний раз не видавайте свої фантазії за дійсність, а апелюйте фактами, а не фантазійний висер пальцем в небо. Лайк можу поставити, якщо ви дозволили

ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:48
Ответ дляЗвоночек
Наступного разу побудьте в окопі хоч пару днів, а тоді висери пишіть на форумі
Звоночек• 13 июня в 23:50
Ответ дляДаЗдраПерма
Обов´язково, а ви я бачу там були вже
Борисфенка• 13 июня в 23:50
Ответ дляНе боюся осуду
Ну так своего и отправояй тцкуна,а не сидит типа с высоким давлением.Кто его жопу прикрывать должен?Ты глянь,царЭвна на тафеле жопу раскармливает да посты патриотичные толкает,мужлан прохлаждается,а воевать и погибнуть идите все остальные? Ага щаз.
Йому сьогодні якраз з ТЦК дзвонили, в штурмовики кличуть, мля. Він вночі тільки з Сіпап-апаратом спати може, котушку з електрикою під час штурму буде котити.
Не боюся осуду• 13 июня в 23:50
Ответ дляЗвоночек
А, зрозуміло, то в нас вечорниці, а не війна що для вас особисто змінить, якщо буде не військовий стан, а війна? Вам летіти буде меньше? Чи у вашого підспідничника настане прозріння і він піде вас захищати на фронт? Назвіть країну де є вибір, а то шо ж, сказали А то кажіть вже й Б.
Что вы к людям прицепились? К мужу тафельницы из нимеччины нету претензий?Сидит дома бурмило,никто его не списывал,видать,такой же тцкун,а оно носится с ядеркой,на всю голову притрушенное.Ничего не смущает,оно не должно, не?Вот пойдите и сдохните в году таким,как вы,да?Вам легче станет, если всех перебьют и все равно у них превосходства во всём.Дальше что разумнейшие?
Тётку себе на лоб лепите чтоб были узнаваемы.
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:51
Ответ дляЗвоночек
Обов´язково, а ви я бачу там були вже
Ні, я і не збираюся)) а вам обов´язково треба відчути те, чого бажаєте іншим
Не боюся осуду• 13 июня в 23:52
Ответ дляБорисфенка
Ничего,на фронте более тяжёлые есть,не рассказывай мне, вот своего и отправляй.
А то ты глянь,он должен жить,а другие нет!Хрен вы все угадали,ясно?
Борисфенка• 13 июня в 23:53
Ответ дляНе боюся осуду
Та ясно, три роки провоював, мало, тепер все одно здохнути в штурмовиках повинен. Щоб ваші під спідницями жили.
Виниловая пластинка• 13 июня в 23:54
Ответ дляНе боюся осуду
Нічого, головне прапор України поставити в кінці речення і все буде гуд

Звоночек• 13 июня в 23:54
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
Звоночек• 13 июня в 23:56
Ответ дляДаЗдраПерма
А чого так? Хто ж вашого підспідничника захищати буде? Ви ж в сім´ї за чоловіка, то захищайте своїх дітей і свого ухилянта підспідничного
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:59
Ответ дляЗвоночек
Не видавайте свої фантазії за реальність. І краще помоліться за свого чоловіка, якщо він, звісно, не тцкун тиловий. Не туди свою жовч направляєте
Не боюся осуду• 14 июня в 00:01
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Ще однО-это ты, если нечитабельны сообщения-спать ложись, вместе с тафельницей немецкой,у которой такой же подъюбочник.
Коронная позначка у вас таких уже тут давно,с себя посмеялась,ну хоть самокритично.
Виниловая пластинка• 14 июня в 00:03
Ответ дляНе боюся осуду
Тут якось писали, що деякі жіночки воєнних - це похлєщє яжмамок
Звоночек• 14 июня в 00:06
Ответ дляДаЗдраПерма
Яку жовч? Ви знову все поплутали це ви собі дозволяєте писати образи, перехід на особистості і фантазії про демократичні країни, де у випадку війни є вибір, при цьому жодної назвати не можете, бо таких не має. Але чомусь вам не подобається коли ухилянтів називають ухилянтами і підспідничниками. А чому? Бо ваш саме такий, от і весь розклад.
Звоночек• 14 июня в 00:08
Ответ дляНе боюся осуду
Ваш стиль впізнаваний, коли в голові пусто - тільки хамство і образи. Книжки читай для розвитку мовлення
ДаЗдраПерма• 14 июня в 00:10
Ответ дляЗвоночек
Ви в курсі, що людина може не служити по цілком законних причинах? Чи ні? Придумали собі висновки на своїх фантазіях)
Ні, мені не подобається, коли так називають людей інші люди з дивану, як то кажуть, без суду і вироку. Без попередньо наданої присяги. Як на те пішло, захист держави - це обов´язок кожного громадянина, а не поділ на гендер💁‍♀️
І так, у демократичних країнах є контрактна армія, професійні воєнні, які і мають в першу чергу ставати на захист, і стануть.
НЛОша• 14 июня в 00:12
Какие же страшные подъезды в столице.. кошмар как живут люди, это кроме страха постоянного
Звоночек• 14 июня в 00:17
Ответ дляДаЗдраПерма
Про законнці підстави мова не йде, ще раз вам повторюю, мова про ухилянтів. Контрактна армія не така велика в Україні, це вам для інфо на подумати і поцікавитись. Всі хто хотів і хто мав вже пішов ще з початку. Ви з якоїсь планети рожевих поні, нічого не розумію, але скажу

Не боюся осуду• 14 июня в 00:18
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 14 июня в 00:18
Ответ дляЗвоночек
Де в законі є такий термін як ухилянт?
Виниловая пластинка• 14 июня в 00:19
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
Тю, та диванні війська вони такі, найпотужніші
Звоночек• 14 июня в 00:20
Ответ дляНе боюся осуду
Удалено администрацией...
Виниловая пластинка• 14 июня в 00:21
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Не ровєн час вашим газом задихнеться?
Звоночек• 14 июня в 00:21
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви гарний їх представник
Виниловая пластинка• 14 июня в 00:21
Ответ дляЗвоночек
Ви гарний їх представник
Ні, я не можу претендувати на ваше місце
Звоночек• 14 июня в 00:22
Ответ дляВиниловая пластинка
Не ровєн час вашим газом задихнеться?
Від свого рідненького висеру
Звоночек• 14 июня в 00:22
Ответ дляВиниловая пластинка
Удалено администрацией...
Виниловая пластинка• 14 июня в 00:23
Ответ дляЗвоночек
Від свого рідненького висеру
Ну ви ж не задихнулися ще від своїх
Не боюся осуду• 14 июня в 00:23
Ответ дляЗвоночек
Ухилянты начинаются с самого главного и всего шобла прикорытного,вместе со всеми членами их семейства.Вот всяким юзикам,кошевым,зелёному и выставляйте претензии,их жопы никто из простых защищать не должен.А то,значит,жопы наших мужчин ваши защищают,а те жопы кто тогда?Нах они кому вср@лись.Простые люди погибают,а те твари и дальше на крови пировать будут?Кого вы пришли из простых осуждать?Плакат в руки и под ВР с такой претензией,слабо?То то же,так что не смейте здесь рот отрывать по этому поводу и гнобить кого-то.