ЗавЛабСнаб• 13 июня в 20:52

Хто впізнає дану особу в формі мусора Бусифікація! Київ Оболонь.

Цікавить саме ця шмара, набухана! Також цікавять і інші персонажі.
Гарбузик• 13 июня в 23:01
Ответ дляБорисфенка
І що, мало вам землі у Сибірах, чого в Україну пхатися?
Я тут живу с рождения.
Не пишите мне больше.

Борисфенка• 13 июня в 23:02
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Звоночек• 13 июня в 23:02
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
Тріль!• 13 июня в 23:04
Ответ дляAtomicX
Удалено администрацией...
притримайте язика. вона вдова загиблого героя. її можна зрозуміти.
Звоночек• 13 июня в 23:04
Ответ дляAtomicX
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:04
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Звоночек• 13 июня в 23:06
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:07
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Звоночек• 13 июня в 23:08
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...

ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:09
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Щебетуха• 13 июня в 23:09
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Може, з пелькою розберетеся самі, замість викладати тут чергові мобілізаційні вказівки, без них же нам ніяк. Дивно тільки, чому самі войовничі, обмежуються тільки порадами, причому подалі від України.
Звоночек• 13 июня в 23:10
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:11
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Не видно, що не дивитеся😁
Звоночек• 13 июня в 23:13
Ответ дляДаЗдраПерма
Не видно, що не дивитеся😁
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:14
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 13 июня в 23:16
Ответ дляГарбузик
Я против того, чтобы ракеты сбивали на жилые дома. А вы и за это?

Предлагаю нам с вами прекратить дискуссию. У нас с вами кардинально разные взгляды на жизнь
Ну можете пойти сами их посбивать, показать как надо и куда.Ну и неблагодарные же.
Звоночек• 13 июня в 23:18
Ответ дляДаЗдраПерма
Удалено администрацией...
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:20
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Ні, мій збоку спить😁 не переживайте, можливо, ваш кругозір поділений на воєнних і ухилянтів, але є багато інших причин чому чоловік може не служити. Хоча звідки вам знати💁‍♀️
Звоночек• 13 июня в 23:24
Ответ дляДаЗдраПерма
Ага, я вам вірю спочатку з піною у рота захищає підспідничників, а потім вже інші причини. Мова йшла про ухилянтів, а не про тих у кого інші законні причини

ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:26
Ответ дляЗвоночек
Ні, я просто вважаю що кожен має мати вибір. Як у демократичній державі. І ставши свідком декількох бусифікацій, я такі методи не підтримую. Якщо вам все ок - додати нічого
Звоночек• 13 июня в 23:30
Ответ дляДаЗдраПерма
Цікаво в якій це державі у випадку нападу та війни чоловіки мають вибір воювати чи ні? Може приклад наведете? Про те що мені подобається або я підтримую таку бусифікацію я ніде не писала, то ж свої фантазії лишіть при собі
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:32
Ответ дляЗвоночек
Цікаво, у якій державі людину запихують, як скот, у буса? Спробуйте таке провернути у умовній Франції чи США.
Звоночек• 13 июня в 23:34
Ответ дляДаЗдраПерма
Приклад держави демократичної наведіть де є вибір, а то ви так р´яно про це заявляєте, а сказати видно не має чого. Йдіть погугліть
Не боюся осуду• 13 июня в 23:36
Ответ дляБорисфенка
Знаю. Сидять і будуть далі сидіти. А хлопці в окопах на нулі по 120 діб. А ботаніки у дружин під спідницями. І в штурмових ротах ботаніки живуть аж одну добу
Чим швидше знищать мацкву, тим більше вціліє українців.
Ну так своего и отправояй тцкуна,а не сидит типа с высоким давлением.Кто его жопу прикрывать должен?Ты глянь,царЭвна на тафеле жопу раскармливает да посты патриотичные толкает,мужлан прохлаждается,а воевать и погибнуть идите все остальные? Ага щаз.
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:38
Ответ дляЗвоночек
Так для початку, напевно, в цій країні має бути стан війни? У тій же Франції та Америці, я впевнена, не запихували б так. Чи ви знаєте країни, де бусифікація - це ознака демократичної держави?
Звоночек• 13 июня в 23:41
Ответ дляДаЗдраПерма
А, зрозуміло, то в нас вечорниці, а не війна що для вас особисто змінить, якщо буде не військовий стан, а війна? Вам летіти буде меньше? Чи у вашого підспідничника настане прозріння і він піде вас захищати на фронт? Назвіть країну де є вибір, а то шо ж, сказали А то кажіть вже й Б.
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:44
Ответ дляЗвоночек
З вами неможливо вести дискусію💁‍♀️ ви так р´яно за спідниці і фронт, але сама з дивану пишете. Яка логіка? Основне самій собі лайк поставте
булоТАЙминуло• 13 июня в 23:46
Ответ дляДаЗдраПерма
Як тільки ми оголосим війну рашці, у них буде загальна мобілізація. Цього хочеш? Якщо прорвуть фронт, що робити будеш? Кричати ’не стреляйте мы свои’?
ДаЗдраПерма• 13 июня в 23:47
Ответ длябулоТАЙминуло
Ми на ти не переходили
булоТАЙминуло• 13 июня в 23:47
Ответ дляДаЗдраПерма
Ми на ти не переходили
Удалено администрацией...