Нагайна• вчера в 19:02
Вийшла заміж називається
Хочу просто виговоритися. Приїхала як біженка, познайомилася з дуже на перший погляд гарним чоловіком. Мого віку, працелюбний, 7 днів на тиждень на роботі в дуже крутій конторі, хоча робота фізична. За походженням також з України, але 10 років вже тут. Почали зустрічатися перед різдвом. Єдине, що мене бентежило, це те, що він живе на зйомі у іншої родини, я думала це тому що холостий і немає потреби. Я йому сказала, що поїду додому, бо тяжко тут одній. І на 14 лютого він зробив пропозицію в ресторані з шикарною каблучкою. В березні ми побралися і я переїхала до нього. Він одразу повідомив, що з мене половина оренди. Він п´є щодня, всю зарплатню пропиває, грошей ні на що не дає і я для нього не готую. То він купляє одну піцу на 3 дні закусувати. Мовою місцевою володіє дуже погано і не хоче вчити, на права не хоче здавати, бо володар будинку працює там, де він і возить його на роботу. Тому з´їзджати не хоче, бо тоді тратитися на проїзд, а так йому зручно. Я їжджу на роботу на убері, це купа грошей. І тут я дізнаюся, що він 900 євро в місяць шле дівчині з Гондурасу, вже 9 років тривають ці "відносини". Я не знаю, що робити далі. Він хоче дітей, я навіть думати про це не можу. Просто підтримайте
Нагайна
• вчера в 20:06
Ответ дляБорисфенка
Ви до весілля його три рази бачили, і то десь на вулиці?
Щотижня були побачення десь в ресторані або кіно
Кучерявочка• вчера в 20:07
Ответ дляАстоновитесь!
А она тянет? Пара создается при одинаковых вводных.
Що ви маєте на увазі, кажучи про однакові вводні. Він може бути старим, але багатим. Старість компенсує грошима. Та куча різних нюансів існує. Світ не лише чорно-білий.
Нагайна
• вчера в 20:08
Ответ дляАстоновитесь!
Не знаю, что тут можно думать. Алкаши должны жить в одиночестве, чтобы гробить только свою жизнь.
І вообще, абсолютно все, что вы написали - ред флаг. Ошиблись, бывает, разводитесь
Якось мені соромно. Чекала до 34, все шукала чогось особливого. Мій особливий мене не захотів, а одружився з красунею. А тут приємний чоловік з хорошою роботою захотів на мені одружитися. Як це все прийняти?
Нагайна
• вчера в 20:09
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А ви як дізнались?
Він був п´яний і заснув, я побачила повідомлення на телефоні. Потім його поїздки до банку відправити гроші. Сказала власнику будинку і по його реакції все зрозуміла
Кучерявочка• вчера в 20:09
Ответ дляНагайна
Ось так і прийміть. І чим скоріше ви це зробите, тим краще для вас. Не існує особливих. Ніхто крім вас ваше життя кращим не зробить.
Астоновитесь!• вчера в 20:10
Ответ дляКучерявочка
Я маю на увазі приблизно рівні інтелектуально.
Астоновитесь!• вчера в 20:17
Ответ дляНагайна
Відпустити минуле і повірити, що це Бог уберіг, у Нього є кращий план на ваше щасливе майбутнє. Нічого не чекайте, просто насолоджуйтесь вільним життям, гарний чоловік зʼявиться на вашому шляху, коли прийде час.
from Ukraine• вчера в 20:27
Ответ дляНагайна
Я поки що не заробляю достатньо. Плачу половину оренди
а каблучку не вимагав повернути?)
from Ukraine• вчера в 20:28
Ответ дляНагайна
а хороша фізична робота - це яка?)
Нагайна
• вчера в 20:40
Ответ дляfrom Ukraine
а хороша фізична робота - це яка?)
Ну він працює на авіакомпанію, яка є найбільшим роботодавцем навкруги і дуже добре платить. Але він миє літаки
Ms. Сама прямота• вчера в 20:46
Ответ дляНагайна
То він був ідеальний. Мого віку, навіть мого знаку зодіаку, але то дурня звісно. Працює в авіа компанії 7 днів на тиждень, тобто гроші хороші. Ставився добре, а я не могла відійти від попередніх відносин. Колишній одружився і мене це дуже зачепило
Працюе в авиакомпании и бухает каждый день? Это как?
Нагайна
• вчера в 20:51
Ответ дляMs. Сама прямота
Тож так. Зранку пиво, потім тримається до вечора, як тільки зміну закінчить одразу у бар або у магазин за випивкою
Ответ дляГопница-Советчица
Нахер выходить за беженца? Я вышла за немца, у которого дом. Он за всё платит ( у него 3 работы), а я красивая). Старше меня на 10 лет.
И на хер вам это. Не работаете, а если решит развестись или мозги кол упать? И еще и старше еа 10 лет, это немного конечно если сильно нравится харизматичеый, но а так просто зачем это за хавчик и жилье лишать сеья помоложе?
Ответ дляПерекус беру завжди
Слушайте, если вы правду пишите, то это норма, что в ЕС платят поравну за жильеч если оба работают. Здесь зарплаты не в разы больше, чтоб муж мог позволить все оплачивать. Если среднестатистический мужчина в ЕС оплачивал все сам, то он бы ушел в минус. Аренда жилья - это пол зарплаты часто, а бывает и больше.
А вот то что у него физическая работа и так 10 лет и языка он не выучил - показывает что интеллектуально он не тянет.
Это норма если зарплаты примерно одинаковые.есои муж сильно больше зарабатывет это не норма
Ответ дляПерекус беру завжди
Откуда вы знаете? Мало ли что он вам рассказывает. Если б не видел ее- то и не женился б на вас.
Если в авиа сфере работает, то там, обычно, дают работникам бесплатные билеты. У меня несколько знакомых так работает. Много летают и они и их родные по таким льготным билетам. Там какой-то минимум только доплачивает.
Уже б слетал в тот Гондурас 10ки раз.
Так он наверное летал летает иногда.
Нагайна
• вчера в 20:57
Ответ дляMary_40
Так он наверное летал летает иногда.
Та не літав він нікуди ніколи
Ответ дляНагайна
В нього зарплатня більшу за мою в 3-4 рази. Чверть він платить за оренду, чверть відсилає дівчині. Хоча може там якийсь негр розводить його на гроші, ото була б ржака. Все інше пропиває. Може залишити в барі з друзями 900 євро. У нього зараз на рахунку 101 євро, тільки тиждень як була зарплата.
Прописать можно дома, это намного дешевле.а он по барам просто тратить гуляет любит
Нагайна
• вчера в 21:02
Ответ дляПерекус беру завжди
Вы описываете какого-то раба, инфантила, может недееспособного, которого дееспособности не лишили. За 10 лет все за него делает хозяин.
Я не знаю, как вы вышли и зачем за него замуж. Может он любовник крутой? Вам экономия на жилье, хоть половины? Ну если и этого нет - то вас никто не поймет.
Ви мене вразили цим коментом, але я починаю думати, що ви праві. Я кожного дня о 4й маю написали йому, щоб прийняв душ після роботи і поклав білизну на прання. Щоб почистив зуби, не пив, поки я не прийду. І так разів 5. А інакше я прийду і він брудний вонючий п´яний в одязі на ліжку. Ще й насцяти може
Нагайна
• вчера в 21:02
Ответ дляMary_40
Может он вас туда уборщицей пристроить? Потом и разведетесь
Він не говорить німецькою
ДеньгиНеСдаю• вчера в 21:02
Ответ дляНагайна
Ви явно троль чи мазохістка якась, якщо ще чемодан не зібрали.
Нагайна
• вчера в 21:03
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Краще б троль, чесно.
Коник-стрибунець• вчера в 21:04
Ну работать 7 дней в неделю тут любой запьет🥴. А по теме, бегом разводитесь и сваливайте от него подальше и побыстрее. А как же теперь зазвестись? Ага, а как вы вообще расписались с украинцем за границей? Слышала, что это реальная проблема.. ну или вы троль
Нагайна
• вчера в 21:05
Ответ дляКоник-стрибунець
В нього громадянство по батьку. Він не хоче брати вихідні, відпуску чи відгули, бо каже що не знає, чим зайнятися. Якщо його примусово випирають на свята він бухає цілий день вдома
ДеньгиНеСдаю• вчера в 21:05
Ответ дляНагайна
Краще б троль, чесно.
Що вас тримає? Ви ж раніше сама знімали житло, чому зараз не можете?
Нагайна
• вчера в 21:06
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Знімала з подругою. Яка нас познайомила. Вона тут раніше набагато
ДеньгиНеСдаю• вчера в 21:06
Ответ дляНагайна
Так вертайтеся до неї