Все возможно• Изменено 14 июня в 23:36

Где взять чек Ева

Задрали со своими электронными чеками. В додатке чека нет, покупала сегодня в 14:30
Вижу чеки за прошлые дни. За сегодня нет
всемВсёИмного• 15 июня в 07:44
оооо, як єва задрала цими своїми ’електронними’ чеками - це незаконно. я як покупець можу не мати телефона або не хотіти їм його називати. не мати вайбера чи телеграма і їх додатку. куди тоді вони будуть слати є-чек - в рельсу?
тим паче якщо оплата пройшла, а навіть є-чеку немає годину? зараз у них це постійно. може прийти і на наступний день або взагалі не прийти. і дійсно може бути коли набираєш купу, чисто випадково якось ну так палучілася пробилося 5 масочок замість 3. тож дійсно правильно перевіряти чеки одразу.

автор Все возможно • 15 июня в 09:43
Ответ длявсемВсёИмного
Покупка за вашою карткою лояльності підтягнеться протягом 24 годин з моменту покупку, прохання очікувати🙏
Наразі зараз чеки можуть з´являтися з затримко. Перепрошуємо за незручності.
УРОДЫ!
всемВсёИмного• 15 июня в 11:55
Ответ дляВсе возможно
УРОДЫ!
які мразоти! так і гроші давайте тоді списувати з картки через добу.
просто мразі.
автор Все возможно • 15 июня в 16:09
Ответ длявсемВсёИмного
просто мразі.
Доба пройшла. Тепер це написали ✨Ваше звернення успішно зафіксовано та передано до відповідального відділу.
⚠️Термін розгляду становить від 1 до 6 робочих днів.
Щойно буде надано відповідь, ми одразу письмово Вас проінформуємо.

Якщо у Вас залишились запитання - із задоволенням допоможу!