Сегодня сержусь• 15 июня в 01:23
Боже, люди, Киев, у меня сейчас сердце станет.. Людоньки, как это пережить
И не сдохнуть, не только от ракет, но и от сердечного приступа…
Там-тарарам• 15 июня в 02:13
Ответ дляВилосипедниця
Лавра старше москвы. это трындец какой-то. конченые
Хочуть історію переписати, хай краще блудниці, яка там лавра. Подумаєш, нову побудують погорілиці))
Упругая попка• 15 июня в 02:13
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дверь в под езд приоткріы а воняет гарью и свет
Капець. Співчуваю. У мене вікна відкриті, ото завжди думаю, як я узнаю раптом що.
Сегодня сержусь
• 15 июня в 02:13
Ответ дляПросто звязда
це ппц, сьогодні щось дійсно дуже гучно. Спочатку ці шлюхеди літали майже над головою, зараз фігачать балістику, а роботу ніхто не відміняв
Невозможно сегодня спать((
Вилосипедниця• 15 июня в 02:13
Ответ дляТам-тарарам
вы пьяная
Там-тарарам• 15 июня в 02:14
Ответ дляМедоваПаляниця
’спасі господі’.
Чи як там у вас ?
Після 12 ночи в 00.00 у нас кажуть всякое дыхание да хвалит господа!!!
МедоваПаляниця• 15 июня в 02:14
Ответ дляТам-тарарам
З головою не дружите ?
Упругая попка• 15 июня в 02:14
Ответ дляПросто звязда
А завтра діти пишуть нмт
Там-тарарам• 15 июня в 02:15
Ответ дляУпругая попка
Закройте вікна, бо хвиля вас винесе з тими вікнами!!!!!!! Ну і народ!!
Парасюха• 15 июня в 02:15
Ответ дляинтайм_не_предлагать
И нашого теж
Вы шо, ми ж тилькы переможэмо!
интайм_не_предлагать• 15 июня в 02:15
Ответ дляУгги_в_горошек
Яка сука поставила палець догори Вашему коменту? Невже кацапня моніторить і радіє? Нелюди
Конечно , месть за коим бензин и т д
Козяка-маляка• 15 июня в 02:15
Живу в 15хв від Лаври, у мене на оці бабахи неадекватна реакція-тощнота і срачка, розвивається швидко, нічого зробити не можу. Як ото люди в укриття біжать, я на унітазі. Вікна звенять, сигналки пищать. Тримаю відро бо ригати буду. Що це таке блін
Упругая попка• 15 июня в 02:15
Ответ дляТам-тарарам
Ви не в курсі, що навпаки щоб не винесло треба відкриті вікна?
Ух яка ж Я• 15 июня в 02:15
Ответ дляТам-тарарам
Чтоб не вынесло наоборот нужно открыть окна
МедоваПаляниця• 15 июня в 02:15
Ответ дляТам-тарарам
А потім попи ракети освячують і благословляють ваших дегенератів на сво .
Упругая попка• 15 июня в 02:16
Ответ дляКозяка-маляка
Ну туалет зазвичай за 2 стінами:)
Просто звязда• 15 июня в 02:16
Ответ дляУпругая попка
А завтра діти пишуть нмт
от це взагалі для мене треш. От нашо дітей так мучить хіба не можна перенести то всьо. Як після такої ночі можна нормально здати то нмт
Червона рута• 15 июня в 02:16
Ответ дляТам-тарарам
Жіночко, ви дивна? Це будівля, яка має вікову історію, вам зараз в одному місці зачесалося? Ви хочете про попів говорити?
Я не говорю з тими, хто не вміє читати.
Якщо вам ´какая разніца´, якою мовою ведуться служби і з якою метою у будівлі, цитую ´з віковою історією´, то хто тут дивний?
Там-тарарам• 15 июня в 02:16
Ответ дляУпругая попка
А завтра діти пишуть нмт
А їм то що. Вони в калошах як ходили, так і будуть, змінюють на зиму високими гумовими чоботами.
Козяка-маляка• 15 июня в 02:17
Ответ дляУпругая попка
Ну туалет зазвичай за 2 стінами:)
Ні, у нас санвузол з вікном, якраз вигляд на Дзвіницю
Там-тарарам• 15 июня в 02:17
Ответ дляКозяка-маляка
Вагітна???
Там-тарарам• 15 июня в 02:17
Ответ дляУпругая попка
Або повністю відкрити, або повністю закрити, а не на провітрювання, бо може вітром здути.
Банан-барабан• 15 июня в 02:18
Ответ дляУпругая попка
А завтра діти пишуть нмт
Так , і моя завтра
КаваЗМолоком• 15 июня в 02:19
Ответ дляКозяка-маляка
Не боись, не скоро еще в аидово царство)))
Упругая попка• 15 июня в 02:19
Ответ дляПросто звязда
В принципі перенести можна, треба написати заяву протягом 3-х днів в уцояо на додаткову сесію, але 1) вона може бути далі від зазначеного при реєстрації місця , 2) оця додаткова сесія буде вде 100% остання і якщо під час неї будуть тривоги, то будуть писати до ночі, як в Одесі. Спробуй вгадати, як краще.
Капитошечка• 15 июня в 02:19
Ответ дляТам-тарарам
Повністю не можна закривати, бо не дай бог що, виверне дугою каркас, і викинути тоді. Але не треба про це. Надіємося, що все удачно зіб´ють
Там-тарарам• 15 июня в 02:19
Ответ дляКозяка-маляка
Ні, ні і нема приводу.
Ну, то така справа. Може ви просто ще не знаєте))))
Угги_в_горошек• 15 июня в 02:19
Ответ дляУпругая попка
Ну туалет зазвичай за 2 стінами:)
А Ви дотепна навіть в цих умовах )
Упругая попка• 15 июня в 02:20
Ответ дляКозяка-маляка
Ну ладно, зате у вас все життя був шикарний вид з туалету ....