Сегодня сержусь• 15 июня в 01:23
Боже, люди, Киев, у меня сейчас сердце станет.. Людоньки, как это пережить
И не сдохнуть, не только от ракет, но и от сердечного приступа…
Не виправдовуюсь• 15 июня в 02:41
❗️Балістика цілеспрямовано влетіла в багатоповерхівку на Оболоні у Києві, — КМВА.
Також є влучання в 25-поверхівку в Шевченківському районі: палає ринок і магазини.
Підписатися на Times of Ukraine
Звездолётчица• 15 июня в 02:42
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Бандероль , новая модифікація шахеда
Капец. Ещё таких не слышала
интайм_не_предлагать• 15 июня в 02:42
Ответ дляУпругая попка
Блін, гарь вже пішла.
У меня тоже воняет где сидим
Мания-Величия• 15 июня в 02:42
Ответ дляКапитошечка
Як не зійти з розуму🤯 читала, що це до ранку((. Дитина сама живе в Києві, пишу, каже, що спить, і все добре. Я чую, як ці тварі повз нас летять, специфічний звук. Голова розвалюється і серце вискакує, у нас спокійно, тільки за дитину хвилююся. Не знаю, як ви там тримаєтеся, там навіть у паркінгу страшно
Боже, я с Вами, ребенок в Киеве, не знаю как взять себя в руки(((
Тут как тут• 15 июня в 02:43
Ответ дляПросто звязда
от це взагалі для мене треш. От нашо дітей так мучить хіба не можна перенести то всьо. Як після такої ночі можна нормально здати то нмт
Так можна ж. Пишете заяву і ідете на додаткову сесію. Тільки більшість все ж хоче розпрощатися з нмт раніше, а не переживати цілий місяць. Але така опція є
Упругая попка• 15 июня в 02:43
Ответ дляВсіх підсаджую
И у нас, Оболонь. Где-то прямое попадание у нас 😥
Сусіди
Угги_в_горошек• 15 июня в 02:44
Ответ дляинтайм_не_предлагать
До того, гроші на ппо треба та армію , а не розвагги
В династію точно нічого не літає
Вы чушь несете. Любая страна коррумпирована. Однако, сравнивать содержание гребаного марафона, который никто не смотрит. и стоимость ВПК - это несоизмеримые суммы. Чем Вам поможет 15 млн долл на ЦЕЛЫЙ 2026 год (это стоимость содержания вещания марафона на весь год), сколько Патриотов купите на эту сумму? А это - годовой бюджет марафона, против бюджета ВПК в 97 МИЛЛИАРДОВ долл. Включите мозг.
интайм_не_предлагать• 15 июня в 02:45
Ответ дляВсіх підсаджую
Да и перел летает
Знаю про дом недалеко
Упругая попка• 15 июня в 02:46
Ответ дляТут как тут
І переживати місяць і в свинячий голос потім заяви подавати, щоб до 1.08 встигнути.
Упругая попка• 15 июня в 02:47
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Еще Почайна наверное
От це було ще в 1:00, але до мене зазвичай з Почайної не доходить запах, але видно.
интайм_не_предлагать• 15 июня в 02:48
Ответ дляУгги_в_горошек
Не надо принимать воровство в нормальность , И сын стало на служил
Любая сума нужна , эксперт
И ваши цифры ничем не подтверждены
Любая сума нужна , эксперт
И ваши цифры ничем не подтверждены
Капитошечка• 15 июня в 02:48
Ответ дляУпругая попка
Моя живе на поверх нижче, умудряється спати в не вставати . От зараз їй написала - не прочитала.
Це може краще, чим моніторити і накручувати. В укриття все одно їм лінь іти((. Коли приїжджаю, заставляю хоча б у ванну, потім вислуховую бурчання, що не даю спать. Панорамні вікна, будинок скаче, як там спать???
Эт вернячОк• 15 июня в 02:49
Ответ дляУпругая попка
Вже лежу:)
Тоже лежу. Але в халаті. Хочу скинути та спати )
Не виправдовуюсь• 15 июня в 02:50
Ответ дляЭт вернячОк
Спать лягаємо тоді
Так ещё ракеты с тушек будут
Не виправдовуюсь• 15 июня в 02:51
Ответ дляЭт вернячОк
Спать лягаємо тоді
⏺Протягом години, імовірно, буде удар ще 55 дронами і групами крилатих ракет: цілі з «ТУшок» уже залетіли до України, — радар Times of Ukraine.
Підписатися на Times of Ukraine
Тут как тут• 15 июня в 02:51
Ответ дляУпругая попка
Заяви якраз в останні дні вигідніше подавати, щоб розумно розставити пріоритети, бачачи вже складену картинку
Упругая попка• 15 июня в 02:51
Ответ дляКапитошечка
Найцікавіше, що у нас і 1 хв від метро, і широкий коридор 3 стіни, і там стоїть розкладне крісло для повноцінного сну.
І вона цим лмше 1 раз за всю війну скористалася в то лише через те, що на момент початку обстрілу не встигла заснути.
Упругая попка• 15 июня в 02:52
Ответ дляНе виправдовуюсь
Підписатися на Times of Ukraine
Все одно покімаримо
Угги_в_горошек• 15 июня в 02:52
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Любая сума нужна , эксперт
И ваши цифры ничем не подтверждены
Любая сума нужна , эксперт
И ваши цифры ничем не подтверждены
Мои? Цифры не подтверждены?
Вперед, перепроверяйте кошториси на Reuters (если перевод нужен), Institute of War, IMF, WEF, UNDP
Капитошечка• 15 июня в 02:54
Дівчатка, хто з Києва, там купа х .ні полетіла до вас, не вилазьте з коридорів
Не виправдовуюсь• 15 июня в 02:54
⏺Кияни, маєте хвилин 15-20, аби трохи передихнути. Перші великі табуни дронів мають долетіти десь протягом пів години, — радар Times of Ukraine.
Крилаті ракети з «ТУшок» почали робити «крюк»: вони зʼявляться у столиці ще не скоро.
Підписатися на Times of Ukraine