Муркошечка• 15 июня в 14:09
Хто розбирається в ноутбуках
Після включення логотип, потім темний екран і крутиться кружечок з білими крапочками...це все же ноуту?
Чупа-чупс• 15 июня в 14:33
Ответ дляМуркошечка
А шо робити?
Думаю, идти в сервис.
Тот, кто в состоянии что-то сделать сам, точно не будет тут информацию искать, а использует для этого Гугл.
Тоска в носках• 15 июня в 14:38
При старті системи до появи кружечка F8 або Shift+F8 (у різних виробників по різному). Якщо з´явиться меню, оберіть ’Безпечний режим’ / ’Safe mode’. Це спрацює якщо пошкоджені не критичні файли операційної системи. У такому випадку можно кудись скопіювати ваші дані, перевірити диск і якщо він не пошкоджений переустановити операційну систему
Настасья Пицун• 15 июня в 15:55
треба мати два, один старенький за 2-3 тис грн, для всього такого, ну щоб його не жаль, а інший такий потужний дєд))))))як каже одна дівчина, щоб витягував все) і всіх)))))))))))