ЛеньГуглить_правда• 15 июня в 14:35
Скоро чоловік у відпустку якщо погодять, а я не хочу
Спочатку звикаєш до життя з ним, потім збирати себе по шматкам як поїде. Краще вже стабільно, але одна….
Золота орда• 15 июня в 15:12
Ответ дляМамина корзиночка
Автор не про це пише. Боїться знову збирати себе по шматкам
Я розумію. Але з таким треба до психолога. Бо дещо звучить лицемірно. Говорити про кохання, і при цьому не хотіти бачити його, бо переживання і емоції вкотре задушать. Це те, над чим треба працювати, якщо людина потрібна, і дійсно кохаєш
Зілля до весілля• 15 июня в 15:12
Ответ дляСпайдерВумен
небось сидит на пособие с бусинкой под юбкой
Хочеться такій тварині побажати всього ’хорошого’.
ГЛЮкоза• 15 июня в 15:16
Так пошлите его нах и всех делов.
Жопа об жопу,и разошлись как в море корабли...
ничевока• 15 июня в 15:34
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Дякую🥺😭😭😭
Морально дуже складно це все
Конечно тяжело, каждый раз снова на войну отпускать, но терпите, ему тяжелее.
СпайдерВумен• 15 июня в 15:40
Я однажды увидела, как плакал мой муж, когда отправлялся поезд....Взрослый мужик, 50+ и у которого текли слезы
Наверное, это самое большое потрясение, которое у меня было с того момента, как он служит