Айпишница• 15 июня в 19:44

Стоимость урока, инструктора по вождению?

В Киеве , на его машине автомат ? Порекомендуйте хорошего инструктора , боюсь ездить … Спасибо
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 19:58
Ответ дляМишка-шалунишка
А как они появятся спочатку? За взятку?
Так

Душка-свекрушка)))• 15 июня в 20:00
Ответ дляБюст Березуцкого
Мене вже тошнить від вас
Сходіть в туалет - відпочиньте
Мишка-шалунишка• 15 июня в 20:00
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Так
Вы на приколе сейчас или серьезно?
Та_шо_ж_таке• 15 июня в 20:01
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Звісно простіше послати. А потім всі дивуються резонансним ДТП .
Комусь самий легкий маршрут і закривають очі на помилки, а дуже багато людей здають далеко не з 1 разу - є такі що є 8-9 спроби. І там уже стільки годин накатано з інструктором…
Дтп найчастіше трапля ються коли перевищують швидкість або пьяний , ті що мало накатали з інструктором їздять обережно, тому рідко потрапляють в дтп.
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 20:02
Ответ дляМишка-шалунишка
Вы на приколе сейчас или серьезно?
Серйозно… чим ви здивовані ?
Чи ви свято вірите, що всі чесно самі здають на права?? Ха ха . Ні!
Середня ціна практичного іспиту 300 дол залежно від сервісного центру (це просто дадуть легкий маршрут). А так щоб на блюдечку готові права, то це хороші звʼязки і 2 тис дол +/-
Маурита• 15 июня в 20:03
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Скільки годин ви від*їздили і як давно?
П´ять років вже права, з інструктором годин 40- к, т.б десь 20 уроків.
Мишка-шалунишка• 15 июня в 20:05
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Серйозно… чим ви здивовані ?
Наверное тем, что сдавала сама без 1$ взятки, при чем с первого раза и на механике. Для меня это было для самой принципиально.
Сейчас дочь идет учиться, нафуя мне тратить деньги на взятки, если можно их откатать с инструктором для пользы?

Или вы владелица бэмэвэ совсем деревянная?
Капитошечка• 15 июня в 20:05
Я брала курс від Автоледі і дуже задоволена результатом. Поїхала після дуже великої перерви. Водити вміла, але кожного разу страх дикий. Спочатку каталися на машині школи, потім на моїй. Я дуже задоволена.
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 20:06
Ответ дляТа_шо_ж_таке
А також недотримання дистанції, порушення правил пріоритету, перестроювання

Мишка-шалунишка• 15 июня в 20:06
Ответ дляКапитошечка
Они вроде вернулись в Киев, сегодня попалась в тт владелица, по Оболони катались с девочкой
Мишка-шалунишка• 15 июня в 20:07
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Не умения читать знаки, путания поворотов лево-право
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 20:10
Ответ дляМишка-шалунишка

Я сама здала теорію з 1 разу і практику з 4 разу.
Коли буде здавати ваша донька ви дуже здивуєтесь під час здачі практичного іспиту в сервісному центрі. У мого чоловіка великий стаж водіння і він був в шоці від тих помилок, які враховують інспектор ТСЦ . Навіть якщо ви не так повернули голову в дзеркало чи неправильно обіхали калюжу , то зарахує як помилку.
І перед тим як розповідати що я девʼяна на бемеве, зайдіть в групу на фейсбуці Права без хабарів і почитайте досвід здачі інших людей.
Бо те що було … років назад, зовсім не так як зараз.
І до речі в мене Вольво
Мишка-шалунишка• 15 июня в 20:19
Ответ дляДушка-свекрушка)))
І до речі в мене Вольво
В той группе я с момента, когда старшая дочь сдавала. Права выданы 23.02.2022, папа наш подсуетился. Да, валили дико, на пересдачу и т.д. но тогда были рычаги давлений. Подписали без денег и выдали ей и подружке
вкрации• 15 июня в 20:21
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Це тільки в Україні таке питання задають першим)
А у вас с фантазией все плохо, да?
Когда я пошла к частному инструктору, моим правам было 9 лет - после сдачи экзамена (сама сдала и теорию, и практику, прикиньте так бывает) по ряду обстоятельств не сидела за рулем. И да, было страшно ездить по городу. Знаете, какой первый вопрос он мне задал? Есть ли у меня права. Потому что он учил только тех, кто уже с правами но по каким-то причинам чувствуют себя неуверенно за рулем. Я вам помогу с причинами, не напрягайтесь - долгий перерыв, страх вождения после аварии, дополнительный опыт после автошколы, нужны навыки экстремального вождения. Если вы не в теме, не позорьтесь больше
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 20:25
Ответ дляМишка-шалунишка
Я здавала перший в дощ. Інспектору не сподобалось як проїхала калюжу за трамвайними коліями зі швидкістю 10 км/год, а в екзаменаційному листі написав - не подивилась в дзеркало.
Потім каже шукайте місце для парковки. Я побачила місце, включила правий поворот і там був забор (його не було видно навіть за 50 м) - він врахував за помилку (вводу в оману інших учасників руху).
Ну і ще двічі не подивилась в дзеркало. В екзаменаційному - 4 раза не подивилась в дзеркало 😂
Я потім дізналась, що це найбільш корумпований і протівний інспектор. В нього ніхто не здає. Так ще й любить щоб його чекали - робить велику паузи між учнями. Я про чекала 4 год, щоб «неправильно проїхали калюжу» ))
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 20:26
Ответ длявкрации
А у вас с фантазией все плохо, да?
А ви почитайте мої повідомлення в темі перш ніж кидатись…
Губка Боб• 15 июня в 20:54
Ответ дляМишка-шалунишка

Ахах, только идет учиться? Я вот как раз закончила.
поверьте, денег без взяток вы потратите еще больше. Я это опытным путем установила. Тоже очень честная))) Так что, не надейтесь сэкономить.
Губка Боб• 15 июня в 20:56
Ответ дляДушка-свекрушка)))
І до речі в мене Вольво
Лютобешеноплюсую)))
Щось не спиться• 15 июня в 20:58
Ответ дляХвилювАллочка
Поддерживаю. Машину лучше сразу учиться чувствовать свою
А если что-то случится и вам срочно нужно отвезти знакомого на его машине на механике в больницу - вы ему откажете так как машину его не чувствуете и понятия не имеете как механикой управлять?

4есотка• 15 июня в 21:17
Автор, посмотрите на олх, там много предложений.
4есотка• 15 июня в 21:18
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Як здавала на права, то бачила хто і як здає. Без образ - нічого особистого. Але на жаль в нас частий досвід - просто заплатити, а потім вже вчитись
зараз більшість здають без хабарів
4есотка• 15 июня в 21:19
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Мені в Києві простіше їздити ніж в регіоні. Тут краща культура їзди.
гнати 100- 120 км/год? чудова культура
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 21:19
Ответ для4есотка
зараз більшість здають без хабарів
Здають 50/50 і десь з 5-10 спроби самі.
4есотка• 15 июня в 21:20
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Серйозно… чим ви здивовані ?
Я здавала рік тому. Не з першого разу.
Здала без хабарів.
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 21:20
Ответ для4есотка
гнати 100- 120 км/год? чудова культура
Цих гонщиків вистачає кругом, а от коли підрізають і ще й кричать у вікно «пішли розбиратись» то це ппц… у Києві такого немає)))
4есотка• 15 июня в 21:22
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Здають 50/50 і десь з 5-10 спроби самі.
Так, я знаю)
В групі Права без хабарів багато історій читала)
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 21:24
Ответ для4есотка
Я здавала рік тому. Не з першого разу.
Здала без хабарів.
Я теж здала не з першої спроби і без хабарів, але чудово було видно хто проплатив .

Наприклад, дівчина років 20 здає на права з першого разу на механіці. Приїжджає, щаслива і кричить папі «Ура я здала».
А папа стоїть біля нас і рже зі словами «Звінсо да.. папа забашляв от і здала».
І хлопець приїхав за кермом Мерса - теж здав з 1 разу швидко (без черг).
В твой день це було двоє людей, які здали на права та ще й з 1 спроби.
4есотка• 15 июня в 21:24
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ой, ви знаєте, їхала в машині з автоінструктором...По маршрутам сервісного центру. І перед нами ще одна навчальна. Якийсь психопат вискочив із машини і почав пред´являти моєму інструктору - типу, як вже задовбали ці учні, а ну виходь)))
Це в Києві.
Душка-свекрушка)))• 15 июня в 21:26
Ответ для4есотка
Це в Києві.
Жесть 😂😂😂 ну ще таксисти - це окремий котел в пеклі))

Мені ще інструктор відкрив очі скільки самих інструкторів їздить і навчає водінню без дійсної ліцензії, бо її важко отримати. Їм теж треба здавати іспити тільки більше вимог і ціна питання)))
ХвилювАллочка• 16 июня в 07:00
Ответ дляЩось не спиться
При чем тут механика? Право на управление авто на механике или автомате оговаривается при зачислении в автошколу и прописывается в водительском удостоверении. И человек, учившийся ездить на автомате, не сможет на механике кого-то куда-то везти.
А чувствовать в своей машине ее габариты и остальное при управлении данным авто это другое. Да даже руль в каждой машине по разному проворачивается. Я 20 лет за рулем езжу по Киеву ежедневно. Но садясь в более большое авто мужа, где руль более тяжело проворачивается, мне непривычно. Надо пару дней поездить на ней чтобы привыкнуть. А после автошколы с седаном не на каждую машину больших размеров новичек так просто пересядет