Сметчица• 15 июня в 23:14
Дівчата без смітникового відра в санвузлі
А куди ви діваєте використані засоби гігієни : прокладки, тампони?
Загортаєте і несете на кухню?
графиняВишенка• 16 июня в 11:12
Ответ дляШаманю второпях
Так само вдома, в квартирі. А на дачі є те маленьке відерце і мені воно категорично не подобається. Перепрошую, але щоб воно не смерділо, то треба кожен день міняти пакет в ньому і поки змінюєш, то обригатися можна. Принаймні мені воно дуже смердить
А на кухні не смердить?
графиняВишенка• 16 июня в 11:13
Ответ дляБрехушечка
А вы раз в день будете выносить пакет с двумя прокладками?
А ви з кухні щодня не виносите?
Украиночка• 16 июня в 11:14
Ответ дляВумна, аж страшно
У мене не 100кв, а кухня поруч з санвузлом, і уявляєте, у мене і на кухні і у ванній є умивальник, які проблеми, я десь писала, що не мию руки? Ви прокладку загортаєте руками у гфвні чи у крові, чому у вас настільки брудні руки?
Это окр, тут оно у половины
Украиночка• 16 июня в 11:14
Ответ дляЛівий Локіть
Замотайте в бумажку
Знаєте, це тільки в нашій пострадянській культурі позор мати місячні і необхідно приховувати що ви щось викидаєте після туалету, не дай Боже здоговоються
Вы про мусульманство никогда не слышали, судя по всему
графиняВишенка• 16 июня в 11:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Замотуєте його в папір і викидаєте
Це рулон папіру на кожну прокладку треба приготувати?
Украиночка• 16 июня в 11:16
Ответ дляВумна, аж страшно
Саме так, розгортаю прокладку і гордо несу, а руки не мию, тільки ж у вас у ванній є кран, більше ні в кого немає води, я лиш літом можу у відро набрати, там спочатку жопу мию, а потім посуд.... вам погано доходить, що у людей є вода, і можна помити руки до заміни прокладки і після, і її згортають кров´ю всередину, у вас якісь загаджені прокладки, що потрібен спец.умивальник, щоб мити там руки? А чоловік сідає на стілець після вас, спить поруч, чи у вас в промежині так брудно, що всі гадяться вас під час місячних? А відро як ви потім замінюєте, воно ж таке брудне від ваших прокладок, а якщо мікроби будуть по всій ванній, як там перебувати, ви потім стерелізуєте його? Ви настільки брудна під час місячних, що у кухню вам заборонено, у мене безліч питань, ви така брезглива, а відро з вашими прокладками у самому ванній, вам не бридко митися, знаючи, що у відрі пріє і фонить ваша грязнюща прокладка, після якої ви ледь відмили руки, вам не бридко, що чоловік буде поруч у ванній з впгим брудом?
графиняВишенка• 16 июня в 11:16
Ответ дляОпля Картопля
Только я выбрасываю тампоны в унитаз?
То ви мрія сантехніка.
Украиночка• 16 июня в 11:16
Ответ дляКто крайний?
Только я заворачиваю в одноразовую упаковку от самой прокладки?
Все так делают
Украиночка• 16 июня в 11:17
Ответ дляграфиняВишенка
А в ведро в туалете вы так кидаете, не завернув?
Дама с собачкой• 16 июня в 11:18
Ответ дляСумчатая кошка
Я захоплено прочитала ваш патетично-ліричний відступ.
Але не бачу жодного зв´язку із темою.
Це, певно, якась маніпулятивна алюзія на ’главное, чтоб человек был хороший ’
Але не бачу жодного зв´язку із темою.
Нормальні люди розуміють, що кожний сам обирає собі кількість сміттєвих контейнерів, і кожний веде свій побут так, як йому зручно. Якщо санвузол знаходиться на 3 поверсі, а кухня на першому, то логічно мати сміттєвий контейнер і у санвузлі, а якщо санвузол площею 1,5 кв. м і знаходиться поруч з кухнею, то тримати сміттєвий контейнер особливого призначення (для використаних тампонів) втрачає сенс. Про що може йти дискусія другу добу? Всі мають рацію і роблять так, як їм потрібно. Авторка даремно переймається гігієною чужих людей, все в них добре) Я з теми виходжу, а ви продовжуйте обговорювати))
графиняВишенка• 16 июня в 11:24
Ответ дляУкраиночка
Я заворачую в обкладинку прокладки. Чоловік і сини не втрачають свідомість від вигляду бу прокладки в мінімусорничку в туалеті. Доречі крім прокладок там туалетний папір яким витирають дупу. І викидається то сміття частіше ніж з кухні. Бо у нас компостник. В мусорному відрі тільки упаковка. Окремо папір, окремо пластик і окремо різне. Очистки одразу у відерце та після кожного приготування в компост.
Реанимация• 16 июня в 11:31
Ответ дляСметчица
Ну тобто загортаєте в бумагу, збираєте в жменю і несете на кухню?
Да
А что?
Раз в месяц вечером по две прокладки выносить?
Бумагу и тампоны я в унитаз кидаю, ничего не забилась еще
А что?
Реанимация• 16 июня в 11:34
Ответ дляОпля Картопля
Только я выбрасываю тампоны в унитаз?
Еще я
Украиночка• 16 июня в 11:34
Ответ дляМиззери
Я вообще не помню что б приходилось это в гостях делать если честно
До гостей поменяла , в гостях пару часов хватает
Вот вспоминаю и не могу вспомнить
Я вот вспомнила, что когда-то много лет назад на работе выставили урну из кабинки в предбанник туалета, там где умывальник, вот это была засада, бумаги туалетной не было предусмотрено тогда, своей немного, выходить с той прокладкой и бросать ее в открытый мусорник было трешем, а тампон так приходилось смывать в унитаз, выбора не было!
Реанимация• 16 июня в 11:35
Ответ дляСметчица
Там можна і на кухню, але ж це незручно.
А не через те, що щось кудись залетить.
Була в гостях, пішла в туалет, треба змінити тампон.
Відра нема, а на кухні сидить компанія.
Якось ніяково просяклий кровʼю тампон викидати на кухні
А не через те, що щось кудись залетить.
Відра нема, а на кухні сидить компанія.
Так смыли бы в унитаз
У вас же тот тампон не как футбольный мяч размером
Украиночка• 16 июня в 11:36
Ответ дляграфиняВишенка
То есть, вы таки бумагу в говне храните в ведре. И каждый раз открывается его, чтобы выбросить говняную бумажку туда?
Пишущаяся• 16 июня в 11:39
Ответ дляСметчица
Є маленькі зовсім
Так. Стоїть таке маленьке з кришкою обертовою. Пакет майка маленький влазить. Змінюється пакет щодня, або й декілька раз на день. Син не хоче користуватися вологим папером. Користується вологими серветками. Тож я змушена була поставити літрове відерце. Ми з чоловіком звичайний папір і вологий папір викидаємо в унітаз. Прокладку я викидаю теж в це відерце, але одразу змінюю пакет. Як би не син, то відерця б не було. Винести прокладку в своїй же індивідуальній обгортці не складно.
Файно Замало• 16 июня в 11:47
Наверное жизнь без ведра подходит тем, у кого маленькая квартира. Я бы замахалась бегать с этажа на этаж, чтоб просто выбросить мусоря. Я санузле это обычно ватные палочки, спонжи, тюбик от чего нибудь, упаковка от маски, ампула пустая для волос. Та ну на фиг жить там без ведра
Поліпривіт всім• 16 июня в 11:49
Ответ дляРеанимация
Так смыли бы в унитаз
Если вы живёте на первом этаже, бросайте всё что пожелаете .
А если сверху и под вами живут люди .
То это всё может забить трубу и люди будут плавать в фекалиях.
Если есть мозг и немного культуры, то этого можно не делать
А если сверху и под вами живут люди .
Реанимация• 16 июня в 11:52
Ответ дляПоліпривіт всім
А если сверху и под вами живут люди .
На втором живу, ни разу не забивалась труба
Ну я бумагу и тампоны бросаю и могу вылить жидкую еду, пакеты, тряпки всякие в унитаз не бросаю, прокладки тоже не бросаю, а вот соседний подъезд вечно кульки и лохмотья какие то или трубы достает
графиняВишенка• 16 июня в 12:00
Ответ дляУкраиночка
Так! Уявляєте! В туалеті цілу добу збираються гамняні бумажки! А хочете ще прикол? У нас нема центральної каналізації, а є септик. То ми туди ще й какашки з сечою збираємо.
Украиночка• 16 июня в 12:19
Ответ дляФайно Замало
У людей бывает раздельный санузел, не слышали?
Украиночка• 16 июня в 12:20
Ответ дляграфиняВишенка
И кто удостоин чести каждый день говно выносить из туалета в пакетике? Дайте угадаю - мама, то есть вы!
Язвочка• 16 июня в 12:22
Ответ дляОпля Картопля
Только я выбрасываю тампоны в унитаз?
Нет. Мы тоже с дочкой в унитаз выбрасываем .
Язвочка• 16 июня в 12:24
Ответ дляграфиняВишенка
То ви мрія сантехніка.
Диаметр тампона сантиметр. Канализационная труба 8-10 см
Язвочка• 16 июня в 12:31
Ответ дляПоліпривіт всім
А если сверху и под вами живут люди .
Не могут тампоны забить трубу.
Язвочка• 16 июня в 12:32
Ответ дляРеанимация
У нас соседи сверху заехали из села. Так они туда всё выбрасывали. Даже пудренницу достали из засора
графиняВишенка• 16 июня в 12:41
Ответ дляЯзвочка
А розбухає тампон у воді в трубі до 6 см.
Язвочка• 16 июня в 12:44
Ответ дляграфиняВишенка
Вы ими не пользуетесь. Так ведь?