Бутерброд и я• 19 июня в 11:51

Ніколи не була закордоном...

Весь час їздили по курортам по Україні.
Цього року вирішила повезти дитину десь відпочити і вже такого поначитувалася, що на тих кордонах робиться, що в аеропортах, на поїзди взагалі квитки взяти це ще той квест, але ж люди все життя десь подорожують, але я зрозуміла, що це мабуть не для мене, оці дні в дорозі, оці кордони часові, аеропорти, оці перебої з харчуванням, оце ставлення на кордоні, в аеропортах як до потенційних злочинців.
Чи може не все так погано і я себе вже накрутила?
Я ще навіть не поїхала, але вже вирішила що це перший і останній раз така подорож довга)))
Червона калина• 19 июня в 12:22
Ну, сейчас и раньше - это действительно разные истории. И очереди, и досмотр - все правда. Есть лайфхаки, как это упростить, но новичку не помогут. Вы ж обычно хотите, чтоб у дома забрали, у отеля высадили. Ну вот к таким рейсам сейчас прилагается очередь, Воздушные порты закрыты, вся нагрузка на автомобильные, и то, западные. Конечно, передоз людей будет.
Если ехать не летом, и не в пиковые праздники - все проще. Но все равно, дорога утомительная, не то, что до войны.
Все мерзззские кацапы(((
Ну, и наши тоже подливают. То сигареты, то амфетамины, то еще какойнить контрабас, а остальным потом выхаркивать их бизнес…

Смурфик• 19 июня в 12:22
Ответ дляДомашка
А что бывает ? тоже не езжу с 22
Ну чтобы человек ни разу не был за границей, в 2010х это все было вообще копейки, каждый кассир летал в турцию хотя бы, и Азию открыли многие тогда для себя
вре_Динка• 19 июня в 12:22
Ответ дляБутерброд и я
Так от дороги я і боюся
тому треба продумувати оптимальний маршрут, якщо є можливість заздалегідь.. а оте шо ви пишете про те шо як до злочинців ставляться і тд то вже якась фігня
затримки на кордоні - через Кишинів не бачила великих затримок, наприклад
Леді Душка• 19 июня в 12:27
Ответ дляСмурфик
Це ніколи не було прям копійками.
Для небагатої сім´ї треба було б відкладати і шукати гарячі
автор Бутерброд и я • 19 июня в 12:36
Ответ дляСмурфик
Ну мабуть ви не бачите як живуть інші люди, і копійки для одних можуть бути не копійками для інших. І взагалі мене цілком влаштовували наші курорти
Khmelnichanka• 19 июня в 12:37
Ответ дляЛеді Душка
Це ніколи не було прям копійками.
Так.
Тим більше, що в Україні можна було відпочити значно дешевше, ніж закордоном.
Звичайно, наші моря і сервіс трохи програвали в порівнянні, але все ж українське море було доступнішим за те ж турецьке.
автор Бутерброд и я • 19 июня в 12:40
Ответ дляKhmelnichanka
Так.
Меньше оцієї волокіти і організації і менше нервів і стресу, береш що хочеш і їдеш, а закордон нічого не можна, в дорозі голодуй, бо викидають на кордоні усе, до всього прискіпуються
Леді Душка• 19 июня в 12:42
Ответ дляKhmelnichanka
Так.
Тут я би посперечалася, бо і наше море було в дуже широкому діапазоні цін, і закордонні тури можна було б ухватити вигідно. Але це таке: не в дуже сезон, треба мати можливість підхопитися і поїхати, і т.д.
Ну і є велика різниця: ідеш сам і сплачаєш за одного, або їдеш сім´єю.
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 12:42
Ответ дляСмурфик
Неужели так бывает?🙈

Леді Душка• 19 июня в 12:44
Ответ дляБутерброд и я
Достатньо просто знати правила перетинання кордону. Є достатньо варіантів того, що можна провозити, а що треба з´їсти до кордону.
Прискипуються не до всього, є чіткі прописані правила
МояХатаЗкраю• 19 июня в 12:45
Ответ дляБутерброд и я
Подросток, но хочет именно летом, осенью и весной, то уже не отдых
То відправте підлітка в табір в Іспанію чи Болгарію. То хоч світ побать і не буде таким зашореним як мама.
Khmelnichanka• 19 июня в 12:49
Ответ дляБутерброд и я
Не налаштовуйте себе на негатив, просто будьте готові до певних труднощів :)
В дорозі голодувати навряд чи прийдеться, бо можна зʼісти запаси ще до кордону, а потім купити того ж хот-дога десь на заправці )))))
Знаєте, я не можу прямо щось радити, бо не планую саме такого відпочинку, мені на море добратись простіше.
Але.
Я маю досвід 2-х денної автобусної поіздки закордон (не на море).
З дооооовгим стоянням на КПП.
Це виснажливо, так.
Але не смертельно ;)
І подальший відпочинок компенсує всі попередні незручності ))))
КрестьянинДиор• 19 июня в 12:50
До войны ж небыло такого квеста. А сейчас мне из Харькова до Ужгорода тот еще квест доехать. На 6 июля только один поезд, самый дорогой( купе 1400) или с пересадкой. Но не факто что в тот Киев во время доедем
автор Бутерброд и я • 19 июня в 13:41
Ответ дляЛеді Душка
А на наше море я брала все і бутерброди і сир і яблука наприклад і не переживала, що на кордоні все викинуть і я буду брати на заправці за всі гроші світу
Бяки-козяки• 19 июня в 13:43
Ответ дляБлиск думки
А куди порадите в середині вересня?
5 років, точніше 6 без моря, в 2 декретах, уже криша їде.
Порадьте не сильно дорогий і не дуже далекий відпочинок на море з дітьми 5 в 6 років. З Києва. Є можливість їхати на авто.
Болгария машиной или Турция поезд+самолет, что намного легче с детьми. Берите не 5 *, смотрите 4ки
Леді Душка• 19 июня в 13:50
Ответ дляБутерброд и я
У Вас настрой не дуже вірний. Того, що було, зараз немає.
Але те, що зараз, можна сприймати не як великі проблеми і протилежність звичного. А як нову пригоду.
Бутерброд або сендвіч на заправці не стоїть всіх грошей світу. Тим більше, що і підлітку цікаво скуштувати щось нове.
Те, що Вас лякає невідоме, що Ви робите перший раз, це зрозуміло. Але нічого жахливого, насправді, немає.
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 13:50
Ответ дляБяки-козяки
Ви були в Болгарії в середині вересня ? Там холодно
Бяки-козяки• 19 июня в 13:52
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Год на год не приходится. Я дома в Одессе в первых числах октября купалась, а был год когда в мой др в октябре снег шел.
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 13:54
Ответ дляБяки-козяки
То як рік на рік не схожий то навіщо рекомендувати людині місце де вона подолавши шлях на ста оленях буде сидіти в курці і вас згадувати ?

Бяки-козяки• 19 июня в 14:14
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
а в Турции могут начатся землетрясения или аномальная жара или наоборот холод, вы дадите гарантии, что этого не будет?)
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 14:24
Ответ дляБяки-козяки
Серйозно , знати що чорне море точно не до купання в середині вересня і туди керувати людину яка рідко буває на морі
І ще - можуть почати землетруси або так або ні , а от чорне море в Болгарії в вересні гарантоване
Бяки-козяки• 19 июня в 14:25
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Вы живете на Золотом берегу, что так уверенно расписываетесь за море?)
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 14:28
Ответ дляБяки-козяки
А щоб розуміти яке чорне море у вересні потрібно там жити ?
Щоб знати що в Африці жарко то потрібно там жити ?
ПС - відпочивали колись у серпні місяць в початок вересня - так от - вже було холодно на початку вересня
Khmelnichanka• 19 июня в 14:29
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну, всі люди різні.Комусь холодно, амеоиусь - ні. Для мене Чорне море у вересні - прекрасне. До середини місяця - взагалі топ, а з середини - з нюансами, але теж непогано.
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 14:30
Ответ дляKhmelnichanka
Яке прекрасне чорне море у другій половині вересня
До першої половини під питанням , а друга половина вже точно відпочинок до дупи
Не гавкаю- но охраняю• 19 июня в 14:30
Ответ дляKhmelnichanka
То точно людина має їхати за сто земель щоб « насолодитися « морем з нюансами ?
Бяки-козяки• 19 июня в 14:35
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Да, там надо жить. Когда-то отдыхали, все ясно 😂
Бяки-козяки• 19 июня в 14:37
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
т.е. медузы корнероты в середине августа вас не смущают, я так понимаю, ах да, вы же Когда-то! отдыхали, знаете))))
Khmelnichanka• 19 июня в 14:39
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ну, особисто я б не радила середину вересня, якби мета була - купатися щоденно.
А от початок місяця - радила б :)
Ну, і якщо треба реально дешево, то навіть море «з нюансами» - це краще, нвж нічого. Можна гуляти узбережжям, дихати повітрям, насолоджуватись і релаксувати.
Все залежить від того, який бюджет, мета, і які очікування від відпочинку.
Звичайно, треба розуміти, що вересень - то не липень по температурі.
А їхати чи не їхати - кожний вирішує сам.
Паратруперсупер• 19 июня в 14:46
Ответ дляБутерброд и я
Может он просто не знает, что лето - понятие относительное?) И что в него можно попасть даже из зимы)