Силиконочка• 24 июня в 10:44
Як пережити . Не проходить біль.
Померла моя собака. Почуття жалю, болю, провини не відпускає вже дуже довго. От пишу і плачу. Заспокійливе пʼю. Трохи притуплять біль. А на другий день знову повторюється. В голові прокручують а що як я б ті чи ті ліки дала і вчасно , то було б інакше. Була вона дуже добра, лагідна .
Читала в інтернеті, потім заводять іншу таку ж або подібну. Але це вже буде не вона. Інша собака, інший характер.
Хто як виходив з такого стану, в кого було подібне?
Мстящий за Зайца• 24 июня в 11:56
Відпустіть її ,вона там не боляче і не страждає.А ви собі підірвете здоров´є і заробите якісь болячки.Якщо тварина жива їй допомогти можна,якщо її немає то до чого ваші страждання?.Я б на вашому місці пішла до притулку і переключилася на допомогу тим,кому можна допомогти.Брала б тварин на тимчасову перетримку ,це буде більше користі ніж ізводити себе
Попихтю та й годі• 24 июня в 11:58
Ответ дляГарнюнька
Дивують відповіді на кшталт: як можна побиватися так за собакою? Уявіть собі, всі люди різні, хтось і родича закопав і забув, а хтось за улюбленцями побивається. Як можна цього не розуміти?
Прогревать надо немного,отпустить и помнить просто ,но не в такой степени чтобы прям рыдать все время и опухшим ходить
Гарнюнька• 24 июня в 12:27
Ответ дляПопихтю та й годі
Згодна, але на це неможливо себе налаштувати, по собі знаю. Розумом все розумієш, як треба сприймати, як думати, як себе вести, а психіка не слухається, це дуже страшний стан, коли буквально задихаєшся і нічого неможеш зробити, я без допомоги психіатра і медикаментів не змогла вибратись((
Бабка-ежика• 24 июня в 19:25
В мене подібне, було 7-8 місяців мордувалася. Хочу тварину, але як бачу починаю плакати і ніяка не подобається. Повністю в мене розшатана нервова система. Ходила в притулок, нікого не вибрала, на олх тоже.
Відчуття вини до сих пір не відпускає повністю
Бабка-ежика• 24 июня в 19:27
Ответ дляруки_Крюги
До психіатра ідіть.Бо це ненормально,так побиватись за собакою
Я 7 місяців плакала
Силиконочка
• 25 июня в 02:28
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую Вам. За такі мені потрібні слова.
Лепетун• 25 июня в 09:37
Чекайте.
Вам душа підкаже.
Я через рік взяла другого і знову щаслива,хоча клопотів багато.
Але ця морда і віддані очі мене дуже тішать.
Вам душа підкаже.
ЗаведУющая• 25 июня в 19:20
Ответ дляБабка-ежика
Возьмите на передержку животное, купите корм в приют, помогите волонтерам, сделайте хоть что-то, чтобы загладить вину, которую вы чувствуете. Зачем тупо себя грызть?
Бабка-ежика• 25 июня в 20:48
Ответ дляЗаведУющая
Брала, отдала и очень рада.Кормлю постоянно уличных. И вообще кормлю всех кого вижу животных. С волонтерами не нашла общий язык
Силиконочка
• 26 июня в 00:42
Ответ дляПопихтю та й годі
Ок
Сьогодні трохи краще.
Силиконочка
• 26 июня в 00:45
Ответ дляХуАнита
Ви хочете заробити психічний нервовий зрив зза звичайного собаки!?!? Чи ще щось гірше? Воно того варте?
Ні
Не хочу зриву
Силиконочка
• 26 июня в 00:46
Ответ дляНе люблю натовп
Заводить. В том и дело, что это будет другая собака и Вы ее будете любить. Она не заменит Вам ту, но боль уйдет.
Дякую за добрі слова
Силиконочка
• 26 июня в 00:52
Ответ дляЛенивица-красавица
Те, що собака померла - норма. Рано чи пізно це станеться з кожним.
Автор, треба відпустити. Не треба жити цим болем. Нікого не повернете, а собі нашкодите.
Знайдіть чим себе відволікти.
Дякую Вам. За розуміння і добрі слова.
Силиконочка
• 26 июня в 00:53
Ответ дляПопихтю та й годі
Боже,такую трагедию развели...рыдаете...ну рыдайте и гробьте здоровье дальше из-за собаки
Идите к психиатру,пока в адеквате вы
Дякую .
Мені треба трохи типу встряски.