Физрукая• 24 июня в 15:41
Няня і її внучка
Дівчата, маю таку ситуацію. До нас приходить няня до дитини, дитина до року, няня не професійна, звичайна бабуся. Оплачуємо їй 200 грн година, зайнятість 4 години, з них 1 година займаюсь я (це перевдягати, погодувати).
У неї є онучка, віком як моя старша дитина, і з початком канікул вона її бере з собою, вони наче подружились з моєю донькою. Але, няня потрібна була щоб було тихо дома в робочі години бо працюю віддалено, а зараз балаган, бо старші грають не тихо.
+ Кожного дня онучка обідає у нас, + соки, + морозиво, печиво і тп.
Мене це почало напрягати, з однієї сторони від однієї тарілки не обідніємо, а з іншої сторони всі смаколики коштують зараз дорого. Виходить що вона няня за гроші, а я няня для її онучки безкоштовно + погодуй. Старшим дітям 11 років.
Як сказати щоб не образити, щоб вона онучку не брала, або щоб діти цей час проводили на вулиці ( моя любить гуляти, а дівчинка не любить + її не пускають без дорослих, любить заліпати в іграх, і вони тепер сиділи грали і лише перекрикувались між собою по грі, я вже в своєї забрала всі гаджети, бо це жахливо)
Ні за холодну воду• 24 июня в 19:46
Ответ дляMs. Скромность
За легендою автора няня весь час, крім однієї години ’гуляє на вулиці’. У мене до вас зустрічне питання: як няня ’бере з собою дитину на роботу’, якщо вона з онукою при цьому у різних місцях? Подумайте логічно. Сказане автором треба ділити на 10. Я абсолютно переконана в одному - дитину приводять для забавки доньки автора. Якби донька не хотіла - пішла б на вулицю до інших подружок і питання відпало б саме собою. Але це саме її забаганка, тому автор і шукає як руками няні припинити ’об´їднання’ її сім´ї на порцію морозива чи тарілку макарон. Очевидно, що її власна дитина буде проти, щоб дівчинка не приходила.
Вы что-то такое странное пишете, что мне даже ответить нечего. Вот я реально думаю, где люди этого набрались
«Але це саме її забаганка, тому автор і шукає як руками няні припинити ’об´їднання’ її сім´ї на порцію морозива чи тарілку макарон. Очевидно, що її власна дитина буде проти, щоб дівчинка не приходила».
Это типа автор боится сказать «нет» собственной дочери и ищет варианты выкрутиться? К тому же ваш текст нелогичный. Типа приводят, чтоб развлекать дочь автора, но автор против. Это типа они лучше автора знают, что нужно ее дочери? Вот мне интересно, это из собственного опыта такие предположения? Потому что даже читая ваш текст мне кажется это «удивительным и невероятным».
А поговорить?• 24 июня в 19:47
Ответ дляMs. Скромность
Дико извиняюсь. «Весь час» это сколько? 3 часа в день? Прям дофигища… Я даже не знаю. Как бы кислородного отравления у ребенка не было. 🤦🏻♀️
Ms. Скромность• 24 июня в 19:49
Ответ длязахідний_діалект
Нет,такие собаки дрессированные и знают всех членов семьи
Дресирована собака ніколи не кинеться на людину. Дресирована собака дає єдине айти людині на подвір´я, але не дасть вийти з нього. Але при цьому НЕ кинеться. Якщо собака кинулася на людину і її вольєр був відкритий - це проблеми з головою у її господарів. За останній місяць і гибель була від таких собак (на власному городі, куди прибігли з відкритого сусідського вольєру), і дітей рвали, що діти каліками залишилися. Це говорить лише про одне - потрібно заборонити купівлю продаж небезпечних порід собак, і видавати дозвіл на них,як на рушницю - після довідки від психіатра на всіх членів сім´ї і обов´язкових курсів по поводженню з собакою на всіх членів сім´ї і обов´язкових курсів для самої собаки.
А поговорить?• 24 июня в 19:49
Ответ дляMs. Скромность
А якби вийшла дитина цієї д..ри і собака кинулася б на неї? А якби на няню кинулася? Собака кинулася на першого, хто вийшов. Вийшла б ця д...ра - і на неї могла так само кинутися. Власники собаки - к...чені.
Еще раз… внимание… напрягите мозги… нефиг водить детей на работу. Сидел бы ребенок дома- был бы цел. Так что все вопросы к дуре матери, а не к хозяевам.
И если бы в таких ситуациях не действуют. Нападение на хозяев настолько редки, что даже обсуждать не собираюсь.
А поговорить?• 24 июня в 19:50
Ответ дляMs. Скромность
Я думаю логічно, а не в казку, яку вам розказали.
В чому проблема знайти іншу няню за роботу ’де не треба нічого робити’? Он у цій темі купа бажаючих. Якщо дійсно нічого не треба робити за 16тис, то буде купа бажаючих. Але ж автор не хоче)))
Знаєте чому? Бо ’всьо нє так однозначно’, на ці 16 тис доведеться стільки всього робити, що всі більш менш няні зразу відмовляться.
Дуже цікаво було б почути версію самої няні.
Не, логика и вы существуют на параллельных плоскостях
А поговорить?• 24 июня в 19:52
Ответ дляMs. Скромность
А хто робить всю хатню роботу у декретчиць? Няні?
Тільки якщо до себе вимог ніяких, то з няні спитають по повній.
Я бы вам посоветовала все таки научится читать глазами, а не тем местом на котором сидите…
Автор работает…
Ms. Скромность• 24 июня в 19:53
Ответ дляНі за холодну воду
Донька автора хоче спілкуватися з цієї дівчинкою, це її ініціатива. Няня іде назустріч і приводить дівчинку, хоча сама у будинку взагалі ’не перебуває’ зі слів автора. Тобто їй зиску взагалі ніякого тусуватися зі своєю онукою.
Так, власній дитині автор з певних причин не може сказати ’я хочу, щоб А. тут не було’. Мені це дивно, бо явно дитина крутить автором. Автор зовсім не проти, щоб її дитину розважали. Але проти пригощати цю дитину і проти шуму дітей. Але заткнути власну дитину не може ніяк. Тому шукає як би зробити так, щоб онуку до них не водили і ніби автор тут ні при чому.
Я Вас не боюся• 24 июня в 19:53
Автор Я думаю за такие деньги можно найти няню помоложе и без таких проблем
Я Вас не боюся• 24 июня в 19:54
Ответ дляФизрукая
Ну якщо прийдуть тоді вже скажу по іншому.
Готую я або чоловік.
Няня собі їсти бере, а от про онучку думає мабуть що нічого не їсть, бо ж не бачить цього
Готую я або чоловік.
Почему вы взяли такого пожилого человека почему не найдёте кого-то помоложе
А поговорить?• 24 июня в 19:55
Ответ дляMs. Скромность
Где вы ж о почитали?
У девочки, автор написала, есть подруги, с которыми она отлично гуляет на улице. Внучку не выпускают саму… гаджет всегда в этом возрасте будет предпочтительней всего остального.
Предполагая, что вы. Не счас напишите, что ваш не такой. Он ходит с кнопочным телефоном и вообще не в курсе, что есть игры, да и не хочет знать.
Я Вас не боюся• 24 июня в 19:55
Ответ дляЯ_з_Франека
Откуда балаган, если они в планшетах и перекидываются парой фраз? Автор, вас просто бесы разрывают от пачки мороженого?
Автор очень деликатный я бы даже сказала излишне деликатный человек. Она себе брала няню для работы и платит за эту работу деньги Какие могут быть родственники на рабочем месте вообще
західний_діалект• 24 июня в 19:55
Ответ дляMs. Скромность
Я знаю несколько семей,у которых такие собаки.Это овчарки с обычного или полицейского питомника.Они знают только охранника и членов семьи.Когда вольер открыт ,все посторонние должны быть в доме .А няням нечего садиться хозяевам на голову в ответ на доброту
Ms. Скромность• 24 июня в 19:56
Ответ дляА поговорить?
У вас діти були? Якщо ви їх сама виховували, то маєте знати, що у зовсім малої дитини є певний режим. Мала дитина не буде обідати, коли її матері зручно - вона їстиме у один і той же час, плюс мінус. Аналогічно прогулянка - вона відбувається у приблизно одні години, а не сьогодні з 10 до 14, а завтра з 12 до 16, а післязавтра з 14 до 18. Бо тоді у дитини збивається режим, дитина ні обідає, ні вечеряє вчасно, ні спить вчасно, клопіт буде всім.
Я Вас не боюся• 24 июня в 19:56
Ответ дляMs. Скромность
Це все приготовано руками цієї ж няні ) Ви ж до кінця вже пишіть.
На продукты автора и на зарплату автора даже если она это и готовила. Я в шоке блин такие люди наглые
Ms. Скромность• 24 июня в 20:00
Ответ дляА поговорить?
Тобто, винна дитина, яка вийшла на подвір´я? Не дебіл господар, що не закрив вольєр і не дресирував свого пса?
Для таких не дуже розумних як ви, по всім новинам пройшло: як інший дебіл не зачинив своїх не дресированих корсо і вони пішли на сусіднє подвір´я і на смерть загризли власницю сусіднього домогосподарства. Власниця будинку теж була винна, що перебувала на своєму подвір´ї? Чи все ж винні летіли, які не зачиняють вольєр?
Ні за холодну воду• 24 июня в 20:00
Ответ дляMs. Скромность
Автор уже сто раз написала, что ее дочери все равно. Есть эта девочка - общается с ней, нет этой девочки - общается с другими. «Идти навстречу» - у вас извращенное понятие. Если бы автор просила приводить - это идти навстречу. А приводить, когда не просят - это навязывание, а не «идти навстречу». Автор же и написала в теме, что она няня для внучки, только бесплатная, когда бабушка - няня для ее ребенка, но за деньги. Бабушке отлично, пока она работает, ее ребенок и покушает, и погуляет и не один.
А все остальное вы уже так перекрутили, что даже спорить не хочется. Уже оказалось, что автор боится собственного ребенка. И как только вы умудрились все так извратить? Автору мешает этот ребенок. И неважно чем - шумом, кормежкой или еще чем-то. Я бы тоже была против постоянной кормежки чужих детей. И проблема у автора только одна - она боится/стесняется/ей неудобно поговорить с бабушкой и попросить больше не приводить внучку. Может автор переживает, что тогда бабушка уволиться, обидится, расстроится. Но это не нормально. Автор работодатель в первую очередь, а не подружка той бабушки.
А поговорить?• 24 июня в 20:00
Ответ дляMs. Скромность
Я вам уже посоветовала читать глазами. В период, когда няня в доме, автор кормит ребенка. Так что все отлично вписывается в этот график. Мой ребенок вообще 8-9 часов на улице проводил. Второй сон был на воздухе. И я в квартире живу.
А поговорить?• 24 июня в 20:01
Ответ дляMs. Скромность
А, и забыла написать. Да, минимум до 1,5 лет был очень строгий режим. Удобно было и мне и ребёнку.
Ms. Скромность• 24 июня в 20:02
Ответ дляА поговорить?
Где вы ж о почитали?
Онучка НЕ перебуває з бабусею. Це зі слів автора. А тепер питання: яким чином, дитина, яку ’нікуди не пускають саму’ (тобто контролюють) залишають БЕЗ цього самого нагляду? Контролююча сім´я ніколи на це не піде )
західний_діалект• 24 июня в 20:03
Ответ дляMs. Скромность
Нет,хозяйка собак виновата что не закрыла ворота
А в той ситуации ребенок 100% слышал что нельзя выходить,но не обратил внимание,плюс ее там не должно было быть
А поговорить?• 24 июня в 20:03
Ответ дляMs. Скромность
Ее там не должно было быть. От слова совсем. Мать девочки находится на работе. И не просто на работе где бумажки перекладывают.
Виновата дура мамаша.
західний_діалект• 24 июня в 20:04
Ответ дляMs. Скромность
Ее не выпускают саму на улицу,а дома она под присмотром автора
Ms. Скромность• 24 июня в 20:04
Ответ дляЯ Вас не боюся
Вас не дивує, що на ’робочому місці’ няні її онуки не має?) Бо за легендою автора няня уходить на вулицю, а її онука - залишається у будинку. Тож робоче місце няні - вулиця, не будинок.
Це якщо вірити автору. Але ж не сходиться ...
ДлинноНожка• 24 июня в 20:05
Ответ длятянитолкайка
16 тис. в місяць? Не така вже й велика зарплата
За 4 години в день? Ще й внучку можна з собою таскати і їсти безкоштовно на роботі.
Ms. Скромность• 24 июня в 20:06
Ответ длязахідний_діалект
Тобто, господарі знають, що таку собаку не можна залишати у відкритому вольєрі, якщо передбачаються прогулянки няні з їх де дитиною, і все одно залишають вольєр відчиненим. І хто тут неадекват?
А поговорить?• 24 июня в 20:06
Ответ дляMs. Скромность
Ой ля… 🤦🏻♀️
західний_діалект• 24 июня в 20:07
Ответ дляMs. Скромность
Ещё раз,кинолог знакомит собаку с ребенком и няней.Обычно таких собак выпускают вечером,когда все в доме
Ms. Скромность• 24 июня в 20:10
Ответ дляНі за холодну воду
Спробуйте поставити себе на місце няні і дайте обгрунтовано відповідь на єдине запитання: що примусить вас вести свою дитину у чужий дім, за умови, що ви там НЕ перебуваєте, ви під час роботи на вулиці у іншому місці? При цьому вам взагалі НЕВІДОМО , що ваша дитина їсть у цьому домі (слова автора). При цьому знову ж, зі слів автора - це сім´я, яка ніперопікає дитину і ніде їх часу не залишає.
Що примушує таку сім´ю порушувати всі свої правила і створювати собі зайвий клопіт, ведучи дитину у чужий дім?
західний_діалект• 24 июня в 20:11
Ответ дляMs. Скромность
Родители девочки работают и оставили с бабушкой,та прекрасно знает семью автора и не переживает за девочку
Ms. Скромность• 24 июня в 20:12
Ответ дляА поговорить?
Сьогодні мала дитина обідає о 12 і вечеряє о 18, а завтра дитина обідає о 15 і вечеряє о 20? І це все спокійно, і лише тому, що у автора ’робота’
Боже, чого тут тільки не нафантазують.