sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Другое
anonim_58
Пухнасті штани• вчера в 18:45

Чому багатьох тригерить імʼя Варя (Варвара)

woman_facepalming 6
19 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_25
Инста_Богиня• вчера в 18:46
1
Оно не очень приятное на слух
woman_facepalming 8 like 5

anonim_171
НаливайКа• вчера в 18:46
2
Такое, варварское, но мне пофик
like 4
anonim_165
Ранковий базар• вчера в 18:46
3
Не багатьох
like 2
anonim_51
ПрипоРошенная• вчера в 18:47
4
Не правда
like 3
anonim_10
Дама-мадама• вчера в 18:49
5
Всі імена без виключень багатьох тригерять.
like 6
anonim_22
Потринділиця• вчера в 18:49
6
Настолько тригерит, что сейчас в каждом дворе куча маленьких Варь
like 1
anonim_198
Бабуся мороз• вчера в 18:52
7
Кого и где ? Прекрасное имя
crying_face 2 like 1
anonim_160
Цвіпканя• вчера в 18:53
8
Меня даже ваша тупейшая тема не триггерит.
heart 2
anonim_53
Та не реву я• вчера в 18:54
9
Нет грубое.
У соседей кане корсу так зовут.
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 2 like 1

anonim_160
Цвіпканя• вчера в 18:54
10
Ответ дляТа не реву я
Нет грубое.
У соседей кане корсу так зовут.
И если вы слышите, что человека так зовут, то начинаете ругаться матом, хотите плюнуть в лицо его родителям?
woman_facepalming 1
anonim_145
Кручу хвости• вчера в 18:55
11
Для мене воно не викликає ніяких емоцій, свою дитину так не назвала би.
like 1
anonim_9
Бабайко• вчера в 19:00
12
Мне нравится
like 1
anonim_68
палка-копалка• вчера в 19:03
13
Аврора красивее
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 2
anonim_184
За ким я буду?• вчера в 19:10
14
Лично мое мнение
1. Значение имени
2. Звучание
3. Ассоциации ( огромная и злая тетя Варя - моя соседка из детства)
anonim_172
Рожки-да-ножки• вчера в 19:15
15
Мене не тригерить, але відразу згадується пісня Б-2. Точніше навіть наспівується
anonim_35
Дверной_Проем• вчера в 19:19
16
мене не тригерить, Варвара названа на честь великомучениці Варвари - святої, широко шанованої в усьому світі, мощі у Володимирському соборі в Києві
heart 1
anonim_11
Вам телефонограмма• вчера в 19:21
17
Красивое имя
anonim_166
Телепузик• вчера в 19:44
18
Моє улюблене ім´я. Для мене воно звучить сильно, саме через асоціації. клас. І навіть незважаючи на те, що це ім´я неприємної свекрухи, завжди їй кажу, що в неї класне ім´я)) бо це правда. діти мої хлопці, то вже нікого не назву ним, а так - мій перший вибір
І так, бі2 постійно асоціюється і пісня теж гарна
anonim_108
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 20:41
19
В мене є знайомий на ім´я Вася. Класний і розумний, але це ім´я ну взагалі йому не личить. Його дружина до нього ніколи на ім´я не звертається. Лише різні ласкательні слова каже
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff