Пухнасті штани• вчера в 18:45
Чому багатьох тригерить імʼя Варя (Варвара)
Цвіпканя• вчера в 18:54
Ответ дляТа не реву я
Нет грубое.
У соседей кане корсу так зовут.
И если вы слышите, что человека так зовут, то начинаете ругаться матом, хотите плюнуть в лицо его родителям?
Кручу хвости• вчера в 18:55
Для мене воно не викликає ніяких емоцій, свою дитину так не назвала би.
За ким я буду?• вчера в 19:10
Лично мое мнение
1. Значение имени
2. Звучание
3. Ассоциации ( огромная и злая тетя Варя - моя соседка из детства)
1. Значение имени
2. Звучание
Рожки-да-ножки• вчера в 19:15
Мене не тригерить, але відразу згадується пісня Б-2. Точніше навіть наспівується
Дверной_Проем• вчера в 19:19
мене не тригерить, Варвара названа на честь великомучениці Варвари - святої, широко шанованої в усьому світі, мощі у Володимирському соборі в Києві
Телепузик• вчера в 19:44
Моє улюблене ім´я. Для мене воно звучить сильно, саме через асоціації. клас. І навіть незважаючи на те, що це ім´я неприємної свекрухи, завжди їй кажу, що в неї класне ім´я)) бо це правда. діти мої хлопці, то вже нікого не назву ним, а так - мій перший вибір
І так, бі2 постійно асоціюється і пісня теж гарна
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 20:41
В мене є знайомий на ім´я Вася. Класний і розумний, але це ім´я ну взагалі йому не личить. Його дружина до нього ніколи на ім´я не звертається. Лише різні ласкательні слова каже