Мурзилка• 2 часа назад
"Введення в обіг". Як це розуміти?
Продукція яка введена в обіг до 03.08.2026 - це яка? Яка виготовлена та стоїть на складі виробника? Чи та, яка була відвантажена з цього складу клієнтам? Це дуже принципове питання для моєї діяльності, не можу знайти однозначну відповідь.
Це про косметику якщо що. В новому законі пишуть, що косметика, яка введена в обіг до 03.08.2026, може вільно продаватися до 2030 року. Але от як розуміти то поняття введення в обіг?
Це про косметику якщо що. В новому законі пишуть, що косметика, яка введена в обіг до 03.08.2026, може вільно продаватися до 2030 року. Але от як розуміти то поняття введення в обіг?
1
автор
Мурзилка
• 2 часа назад
Ответ дляКапитошечка
Якої не було на ринку до того. Тобто дата першої появи в продажу.
Тобто це взагалі про товарну позицію, а не про конкретну партію?
1
Садова гойдалка• 2 часа назад
Мабуть мова про якісь ліцензії, дозволи, сертифікати для продажу . Не компетентна в даному питанні , написала що перше прийшло на думку
Капитошечка• 2 часа назад
Ответ дляМурзилка
Тобто це взагалі про товарну позицію, а не про конкретну партію?
З мого досвіду-так. Але уточнюйте.
автор
Мурзилка
• 2 часа назад
Ответ дляСадова гойдалка
Мабуть мова про якісь ліцензії, дозволи, сертифікати для продажу . Не компетентна в даному питанні , написала що перше прийшло на думку
Це про нотифікацію.
автор
Мурзилка
• 2 часа назад
Ответ дляКапитошечка
З мого досвіду-так. Але уточнюйте.
Цікаво. Тобто якщо шампунь Бубубу від фірми БляБляБля почав продаватися в 2000-му році, то його можна сміливо брати в продаж у виробників аж до 2030, навіть якщо він не нотифікований? Виробники не планують робити документи на існуючи в їхньому асортименті товари, нотифікацію цю. А по закону вже через місяць почнуться перевірки...
1
1
Невісточка ж• 2 часа назад
Ответ дляМурзилка
Тобто це взагалі про товарну позицію, а не про конкретну партію?
Про конкретну партію. Продукт треба виготовити і відвантажити дистриб´ютору або клієнту до 03.08.26 року
автор
Мурзилка
• 1 час назад
Ответ дляНевісточка ж
Про конкретну партію. Продукт треба виготовити і відвантажити дистриб´ютору або клієнту до 03.08.26 року
А є десь чітке визначення? Бо 3 джерела мені говорять геть різну інформацію
Все знаю від і до• 1 час назад
Ответ дляМурзилка
Цікаво. Тобто якщо шампунь Бубубу від фірми БляБляБля почав продаватися в 2000-му році, то його можна сміливо брати в продаж у виробників аж до 2030, навіть якщо він не нотифікований? Виробники не планують робити документи на існуючи в їхньому асортименті товари, нотифікацію цю. А по закону вже через місяць почнуться перевірки...
А щи говорит?
автор
Мурзилка
• 1 час назад
Ответ дляВсе знаю від і до
А щи говорит?
Та він також плутається, і каже що існують різні варіанти трактовки
Все знаю від і до• 1 час назад
Ответ дляМурзилка
Та він також плутається, і каже що існують різні варіанти трактовки
Ищите разъяснение на сайте соответсвующих органов,
Бавовнятко• 1 час назад
Ответ дляМурзилка
Та він також плутається, і каже що існують різні варіанти трактовки
Все цілком зрозуміло
1
Трактор Віка• 1 час назад
Что тут непонятного?
До указанной даты товар (не вид товара, а конкретные бутылки и тюбики) должны быть произведены в Украине или импортированы.
До указанной даты товар (не вид товара, а конкретные бутылки и тюбики) должны быть произведены в Украине или импортированы.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу