Амелі на мілені• 28 июня в 18:42
Вам не кажется, что Арестович каждый день противоречит сам себе
ПАЦАНКА О• 28 июня в 18:58
А він ’хлопчик за викликом’, що замовник сказав, те і співає. Сьогодні один замовник, завтра - інший. Яку логіку ви шукаєте в цієї проститутки - не ясно.
Покращена• 28 июня в 19:06
автор, вы сама арестович - подобное притягивает подобное. на сколько надо быть тупой, чтобы слушать люсю.