Карапулька• 49 минут назад

Бакота

Хто був минулого літа чи зараз? Як там, розказуйте) Як там з чистотою, що по грошам. Думаю просто, чи звозити дітей на два дні з одною ніччю. Як дорога, чи легко знаходиться
Дякую!
автор Карапулька • 49 минут назад
Але якщо там не дуже, то не хочеться витрачати кошти, краще тоді щось інше пошукати.

Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Бакота це любов навіки, але там завжди був напряг із житлом. Ви маєте де жити?
З родзинкою• 42 минуты назад
Теж замислююсь про Бакоту, ніколи там не була, для початку поїхала б на пару днів.
Киця-бриця• 40 минут назад
Красиво - да, спускаться вниз только со стороны, где есть подьезд к морю, если через скельный монастырь со смотровой площадки спускаться, то это трэш. Мы когда шли вниз и видели людей, которые еле поднимались уже шутили, что это плохая идея) И таки да...Мы нашей группой когда шли наверх, то уже ржали как кони, потому что ползли просто на коленях. Чтоб было нагляднее, вот так выглядит спуск-подьем))) Спускались пол часа, назад шли час по этой ’лестнице’)
черная мамба• 40 минут назад
А де ви живете? Якщо близько, то можна поїхати. Якщо далеко, то там немає заради чого довго їхати
автор Карапулька • 31 минуту назад
Ответ длячерная мамба
Черкаси. Є машина.
автор Карапулька • 30 минут назад
Ответ дляЗ родзинкою
Теж ніколи не були, але багато читаю про неї...от і думаю, варто чи ні.
Аноним НаВсеГда• 29 минут назад
Ответ дляКарапулька
Черкаси. Є машина.
Не варто
черная мамба• 27 минут назад
Ответ дляКарапулька
Черкаси. Є машина.
Я б не їхала тільки заради Бакоти

З родзинкою• 20 минут назад
Ответ дляКарапулька
Ну я для себе вирішила, що поїду на декілька днів на розвідку...Ще у нас з міста є тури на три дні , туди ще входить Кам’янець-Подільський, Хотин
КоКоКоКоКоКо...• 16 минут назад
Я была в прошлом году. Из Киева ехали долго, нашли легко. Жили на базе отдыха. По деньгам не помню, кажется 2000 за домик. В домике 1 комната и веранда. На территории кухня, куча мангалов и бассейн. Чисто,но это от людей зависит, а не от самой местности.
Кусюче сонечко• 15 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
там уже тоже понастроили домиков по 8000 грн за ночь ))