БезникаЯ• 30 июня в 20:40
Я тут в сумнівах зробить зауваження підліткам чи ні
Прийшла з дітьми на майданчик дитячий.
Кожного разу тут ввечері збираються по куткам на лавках підлітки. Видно, нема куди піти дітяя більше. Місце збору. Я оце сиджу на лавці і в мене вуха в трубку від цих матів. Я на грані влаштувать виховну розмову. Діти років 13-16. І чого мої діти мають дихати їхніми електррнками, які безупину димлять.
Вони мене і ногами забить можуть, певно.
З дорослих тільки я.
Просто цікаво, ви б зробили зауваження?
З дорослих тільки я.
Просто цікаво, ви б зробили зауваження?
Ашотакоя• 30 июня в 21:55
Я однажды сделала замечание, а после пожалела что вообще рот открыла, лучше бы не трогала их. Теперь стараюсь выходить с детьми так, чтобы детки постарше отсутствовали на игровой площадке
БезникаЯ
• 30 июня в 22:10
Ответ дляжар-птица Нюра
я буду. вы мама. с маленькими детьми. вы обязаны обеспечить им безопасность.
вы увидели неадекватную молодежь и все равно поперлись на ту площадку. чтобы что?
Так там щоразу ввечері такі двіжухи.
Що ж нам не ходити на майданчик тепер зовсім?
Чи він не призначений для дітей ?
Ви хоч думайте, що пишите.
Чи аби що?
Чи він не призначений для дітей ?
Ви хоч думайте, що пишите.
Чи аби що?
жар-птица Нюра• 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Так там щоразу ввечері такі двіжухи.
Чи він не призначений для дітей ?
Ви хоч думайте, що пишите.
Чи аби що?
Чи він не призначений для дітей ?
Ви хоч думайте, що пишите.
Чи аби що?
я умею анализировать и предполагать возможные последствия моих действий.
если на площадке каждый день будут бухать колдыри, я или вызову полицию или не буду водить детей на такую площадку
я мама. я отвечаю за детей. я несу ответственность за свои решения.
Бутербродница• 2 часа назад
Ответ дляХарчовий тріль
Поколение лидеров выросло, надеюсь их мамки ощутили всю прелесть своего воспитания)))
По этому их нужно пиздить было в детстве)
Людьми бы стали
Говорю-балакаю• 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Так там щоразу ввечері такі двіжухи.
Чи він не призначений для дітей ?
Ви хоч думайте, що пишите.
Чи аби що?
Чи він не призначений для дітей ?
Ви хоч думайте, що пишите.
Чи аби що?
Я не боюсь молодежь, моему 13..да, когда был маленький и взрослые подростки тоже такое творили-подходила доброжелательно, со смехом и говорила-типа, Ох молодежь вы и громкие-видите детвора гуляет-давайте немножко за словами последите, не матюкайтесь, а как мы уйдеи-то пожалуйста). ВСЕГДА по-нормальному они понимали. Не надо делать замечания-спокойно доброжелательно попросите.
БезникаЯ
• 2 часа назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Ох ви ж і аналітик.
Подібні фразочки зачем поперлись на площадку фільтруйте.
Я не звикла, щоб мені розказували якісь рандомні незнайомі люди що і де мені робити.
Ясно?
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Я просто хочу сказати, що вони знайшли не те місце для таких поседеньок і розмов.
Це мат кожне слово, секс, порно, сіськи.
Га га
А должны квантовую физику обсуждать?
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Ответ для7_кг_рыбы
Есть на редкость черноротые бабы. Мы только стали с другом под подъездом по банке пива выпить, вот она , уже орет с окна. Чего ты орёшь?))
Нассыте ей под балкон
БезникаЯ
• 2 часа назад
Ответ дляТушьмушьнюшь
А должны квантовую физику обсуждать?
Мені все одно що вони говорять, але не там де діти 5-10 років бігають вести такі діалоги.
Ви так не вважаєте?
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Ви так не вважаєте?
Изолируйте своих детей от такого общества
БезникаЯ
• 2 часа назад
Ответ дляТушьмушьнюшь
Та прийшлось. Вже не перший раз тягну силою додому, бо мене напрягає ця обстановка.
Я не знаю як правильно насправді.
Тим дітям теж десь збиратись треба, я розумію. На лавках в дворах їх будуть так само ганяти жителі. Їм же ще покурити на ничку треба від батьків. А там якраз віддалене місце від вікон в сквері
Я не знаю як правильно насправді.
БезникаЯ
• 2 часа назад
Ответ для7_кг_рыбы
Вы слышали как в школе матюкаются ?))
То ж серед своїх однолітків, а не в класах молодшої школи
Папобус• 2 часа назад
Вони зараз такі кончені, що не варто. В мене така ж ситуація вчора була. В єдиний вихідний прийшли на озеро, йшли годину, не встигли покупатись як прибігли кодло недоумків, що вони там творили і несли, це просто жах. Я все розумію підлітки і т.д., і ми чули, але це просто стало бидла рідкісного.
Тоска в носках• 1 час назад
Ответ для7_кг_рыбы
Ви теж підліток лідер?
Чудовий каламбур• 1 час назад
Ответ дляБорщичок
Можливо, ми не звертали увагу.
В мене теж є діти підлітки, і так вони між собою матюкаються в розмові з однолітками. І ваші виростуть теж такі будуть. Це етап такий.
Я свято вірила, що син не матюкається.
Полізла в телефон, а там в переписках купа матюків. Це йому було 11.
Зараз майже 15. Жодного матюка не чула. Але розумію, що матюкається, раз пишуть так.
Цветочница• 1 минуту назад
Ответ дляосень харашо
Викликайте поліцію, куріння в громадських місцях
А мєнти не курять думаєте?
Цветочница• только что
Ответ дляГола з конопель
А зачем сидеть на лавке, если конечно вам еще не 70 лет? Гораздо полезнее для здоровья пройтись вечером.
Лучше каждый день сидеть и детей обсуждать