БезникаЯ• 30 июня в 20:40
Я тут в сумнівах зробить зауваження підліткам чи ні
Прийшла з дітьми на майданчик дитячий.
Кожного разу тут ввечері збираються по куткам на лавках підлітки. Видно, нема куди піти дітяя більше. Місце збору. Я оце сиджу на лавці і в мене вуха в трубку від цих матів. Я на грані влаштувать виховну розмову. Діти років 13-16. І чого мої діти мають дихати їхніми електррнками, які безупину димлять.
Вони мене і ногами забить можуть, певно.
З дорослих тільки я.
Просто цікаво, ви б зробили зауваження?
З дорослих тільки я.
Просто цікаво, ви б зробили зауваження?
БезникаЯ
• 30 июня в 20:41
Я просто хочу сказати, що вони знайшли не те місце для таких поседеньок і розмов.
Це мат кожне слово, секс, порно, сіськи.
Га га
Этожзвяздаяегообожаю• 30 июня в 20:41
Підліткам?) Спробуйте зробіть. Зараз такі підлітки, що ще наваляють Вам, я взагалі їх боюся, тих підлітків.
Пузата Хата• 30 июня в 20:41
Ну зробіть, вони вам ще більших матів нагнуть. Вони зараз без тормозів, лідери, мля.
Харчовий тріль• 30 июня в 20:42
Поколение лидеров выросло, надеюсь их мамки ощутили всю прелесть своего воспитания)))
Бабулька• 30 июня в 20:42
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Похоже, автору нужно подкрепление, в виде советчиц)
Пузата Хата• 30 июня в 20:43
Ответ дляБорщичок
В наш час, теж саме було. Я не звертаю увагу, або йду в інше місце
В ваш, це в який? Бо в мій час такого не було. Може десь між собою гнули мати, але не на людях.
Вилами по воде• 30 июня в 20:43
Ответ дляБезникаЯ
Га га
Це такий етап дорослішання.
Вам раджу не встрявати в цей процес.
Підростуть ваші діти - будете їх виховувати.
Вам раджу не встрявати в цей процес.
Этожзвяздаяегообожаю• 30 июня в 20:43
Ответ для7_кг_рыбы
Есть на редкость черноротые бабы. Мы только стали с другом под подъездом по банке пива выпить, вот она , уже орет с окна. Чего ты орёшь?))
Звісно, заздрить вам.
Гола з конопель• 30 июня в 20:44
А зачем сидеть на лавке, если конечно вам еще не 70 лет? Гораздо полезнее для здоровья пройтись вечером.
Пузата Хата• 30 июня в 20:44
Ответ для7_кг_рыбы
До чого тут ваше пиво?
Эскиз бесконечности• 30 июня в 20:44
Не, я трус, а они без мозгов. Стае диких собак тоже б не делала замечаний, или бомжеслёту.
Борщичок• 30 июня в 20:44
Ответ дляПузата Хата
Я 1983рн. Теж ввечері збиралися і на вулиці між собою говорили з матами, голосно.
БезникаЯ
• 30 июня в 20:45
Ответ дляВилами по воде
Це такий етап дорослішання.
Вам раджу не встрявати в цей процес.
Може, воно і так.
Може, врни не задумуються, що навколо мплі діти, а як хтомь зауважить, то трохи коньролювати себе будуть в розмовах
Пузата Хата• 30 июня в 20:46
Ответ дляБорщичок
Прям заходили на дитячу площадку і при дітях, мамах, чи бабусях гнули мати на все горло?
БезникаЯ
• 30 июня в 20:48
Ответ дляГола з конопель
Ми пройшлись. Діти захотіли на майданчику ще.
Ви мені будете розказувать де гуляти з дітьми?
НетЕщеНаверное• 30 июня в 20:47
Я не одобряю видео и т.д. и выставляния в чат ЖК. Но оно помогает. Чаще всего родители и не знают, что делают на улице их святые дети
БезникаЯ
• 30 июня в 20:48
Ответ дляТирамісу на терасі
Добре, що ваша дитина буде не така
Та будуть такі. Як я не вправлю мозок, то зі сторони хтось зробить зауваження
Борщичок• 30 июня в 20:48
Ответ дляПузата Хата
Можливо, ми не звертали увагу.
В мене теж є діти підлітки, і так вони між собою матюкаються в розмові з однолітками. І ваші виростуть теж такі будуть. Це етап такий.
Бабулька• 30 июня в 20:49
Ответ дляБезникаЯ
Може, воно і так.
Автор, я вас понимаю, но боюсь, что вас они всерьез не воспримут, а еще вас обматерят и нервничать только будете. Был бы дядька метра 2 ростом, или вы боевая Аэлита, то возможно и то не факт. А то у вас получается ситуация как в кадр из фильма про неблагополучные кварталы и тут гг пытается как-то повлиять..
Вилами по воде• 30 июня в 20:48
Ответ дляБорщичок
Я 1971 року народження.
Я була ’домашнюю’ дівчинкою. Але половина моїх однокласників по вечорам окуповували дитячі майданчики і розважалися аналогічно.
І це було все ж краще, чим однолітки моєї старшої сестри ходили стінкою ’вулиця на вулицю’.
Гола з конопель• 30 июня в 20:49
Ответ дляБезникаЯ
Не буду я вам ничего рассказывать, не переживайте. Просто по вашей теме показалось, что вам уже должно быть лет 40+ как минимум. В 30 лет меня бы точно не беспокоили разговоры подростков.
_Alekssandra_• 30 июня в 20:49
Вы, автор, своим замечанием до подростков не достучитесь, а проблем можете себе приобрести
Тирамісу на терасі• 30 июня в 20:50
Ответ дляБезникаЯ
Просто зауваження не дасть ніякого толку. Ви можете спробувати, але щоб підлітки послухали, краще не конфліктно це зробити, а навпаки так щоб у них прокинулось щось те хороше, що закладали батьки. Попросити, сказати, що ви з малими дітьми і їм трошки рано чути їхню прекрасну літературну мову. Якщо почати сваритися - ви викличите лише бажання самоствердитися та хамити вам у відповідь.
Щедрик ведрик• 30 июня в 20:50
Я делала. Задолбалась слушать трехэтажные маты. Встали-ушли) Но я тетка такая слегка нервная, может решили не связываться)
БезникаЯ
• 30 июня в 20:50
Ответ дляГола з конопель
Мені 38.
Я просто бачу, що мої діти аж гуляти по тим гіркам перестали, слухають з відкритим ротом.
І неприємно мені якось.
В сім´ї у нас ніхто не говорить матом
І неприємно мені якось.
В сім´ї у нас ніхто не говорить матом
Пузата Хата• 30 июня в 20:50
Ответ дляБорщичок
Можливо, ми не звертали увагу.
Як же я виросла без такого етапу?