Вероніка -8fcd• вчера в 20:54

Хворіє дитина

Добрий день! Постійно хворіє дитина, як не одне то інше ( замкнуте коло). Вже обійшли всіх лікарів, не знають що робити. Порадьте будь ласка бабку яка лікує і знімає порчі. Київ та область. Дякую!
ПростоБелка• вчера в 20:57
Отець Василій не допоміг?

Муууумие• вчера в 20:57
Ответ дляПростоБелка
Отець Василій не допоміг?
Хотела совет дать, но теперь не буду)
ФруктЕщеТот• вчера в 20:57
Чим хворіє дитина? Всі лікарі не знають як лікувати?
успокойте_Меня• вчера в 20:59
Скільки років? І чим хворіє? Такі періоди є майже у кожної дитини. Як згадаю свою доньку до 4 років, то жах. То три ангіни підряд, то реактивний панкреатит....
ПростоБелка• вчера в 20:59
У дитини нормальне, повноцінне харчування? Достатньо прогулянок?
Чим хворіє? Ходить в садок?
автор Вероніка -8fcd • вчера в 21:00
Ответ дляПростоБелка
Отець Василій не допоміг?
Не змогла знайти контакти
автор Вероніка -8fcd • вчера в 21:01
Ответ дляПростоБелка
Чим хворіє? Ходить в садок?
Так, хвороби постійно різні
ПростоБелка• вчера в 21:01
Ответ дляВероніка -8fcd
Так, хвороби постійно різні
Які?
ФруктЕщеТот• вчера в 21:02
Ответ дляВероніка -8fcd
Так, хвороби постійно різні
і що? всі діти(майже) хворіють.
Які дивні хвороби у вашої дитини?

Кров з молоком• вчера в 21:03
Ответ дляВероніка -8fcd
Так, хвороби постійно різні
Які?
Seehund• вчера в 21:04
Если вы тоже в детстве были часто болеющим ребенком, то это не порча, а наследственность.)
автор Вероніка -8fcd • вчера в 21:04
Ответ дляФруктЕщеТот
і що? всі діти(майже) хворіють.
Які дивні хвороби у вашої дитини?
Постійно без перестану, і не виліковуютьса?
Болі в суглобах, шлунку, головокружіння, віруси, сечовий міхур
Муууумие• вчера в 21:07
Ответ дляВероніка -8fcd
Вам не к отцу, а к инфекционисту как минимум.
ФруктЕщеТот• вчера в 21:07
Ответ дляВероніка -8fcd
То діагнози які?
Так, був період коди хворіли, не виходячи з дому, всю зиму.
Невірне лікування як варіант, недолікували і могли піти ускладнення.
Недообстежений.
ШанельКуКу• вчера в 21:07
Думаєте баба яйцем прокачає і все мине?
автор Вероніка -8fcd • вчера в 21:09
Ответ дляФруктЕщеТот
То діагнози які?
Недообстежений.
В тому то і проблема лікарі не можуть поставити діагноз. І хвороби не віруси тільки і простуди
Конфиденциальность• вчера в 21:10
Напишите имя и дату ребенка, гляну поверхностно
автор Вероніка -8fcd • вчера в 21:15
Ответ дляКонфиденциальность
.
ФруктЕщеТот• вчера в 21:12
Ответ дляВероніка -8fcd
Ви зробили всі обстеження? чи закинули?
Які проблеми по обстеженням?

ШанельКуКу• вчера в 21:13
Ответ дляВероніка -8fcd
А які? Що лікарі кажуть ? Які обстеження проходили?
Кров з молоком• вчера в 21:13
Ответ дляВероніка -8fcd
Ви занадто драматизуйте. Дітям нормально задавати частіше, ніж дорослим
Кров з молоком• вчера в 21:13
Ответ дляВероніка -8fcd
Діагноз з якими саме симптомами?
ФруктЕщеТот• вчера в 21:17
Підліток)
У племінниці в такому віці була довго темп, навіть втрачала свідомість, теж здавали купу різні аналізів.
Потім сказали, що таке може бути в цьому віці, і дійсно с часом все минуло. Організм дорослішає, поки звикне до всіх цих нових гормонів, менструацій і т.д. У всіх проходить по різному.
Мама фіфті цента• вчера в 21:20
Ответ дляВероніка -8fcd
Ну іноді ісім щось болить.Можливо ви драматизуєте?
Мама фіфті цента• вчера в 21:20
Ответ дляВероніка -8fcd
Бо їх немає, ви тривожна мама
So_so• вчера в 21:21
Ответ дляВероніка -8fcd
Если иммунолог ничего не нашел, то Вам и отцу ребенка нужно идти к психологу, а не к бабкам.
Престидижитатор• вчера в 21:35
Ответ дляВероніка -8fcd
1.Воспалительные заболевания кишечника исключены? Они дают боли в суставах как внекишечные проявления.
2. Ревматологи исключили свою патологию? Антинуклеарные антитела какие? Срб, асло, ревматоидный фактор?
3. Иммунология исключены дефициты клеточного и гуморального иммунитета ?
4. Инфекционист что по результатам пцр ротоглоточного соскоба на 4,6,7 типы герпесов?
5. Ребенок привит ? Какие антитела корь, паротит, краснуха ?
6. Ребенок обследован на боррелиоз и коинфекции? Иммуноблот
7. У родителей и близких родственников идеальное здоровье?
Престидижитатор• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
не факт. У моего ребенка множественное нарушения обмена веществ, наблюдаемая у всех врачей, жалобы как у автора. Первый врач генетик метаболист. Психолог не помог.
Ласую колобками• 2 часа назад
Сердце проверяли?
Муркошечка• 2 часа назад
Вы бы лучше сходили к педиатру, чтобы назначил витамины для укрепления иммунитета, больше времени на свежем возжухе, фрукты по сезону, овощи, клетчатка. Не стратайде х-ней, какие бабки