Тарабарщина• Изменено 04 июля в 17:02
Зуби мудрості. Антибіотик
Видалили підлітку один зуб мудрості, призначили антибіотик Аугментин. Через місяць видалили другий, призначили Амоксиклав. Я тільки зараз додивилася, що це антибіотики однієї групи. А так можна? Буду дзвонити в клініку, але спершу хочу у вас спитати, які антибіотики назначали дітям у такій ситуації? Дякую.
Я_и_моя_собака• 04 июля в 17:06
Донька ніби не пила антибіотики. Тільки німесил. Їй видаляли зачатки. Розрізали десну, розпилювали шматки, діставали, зашивали по 2 з кожної сторони.
Я_и_моя_собака• 04 июля в 17:15
Але здається один раз пила 3 дні, бо була глибока рана в одному зубі. Часто призначають про всяк випадок, але насправді не знаєш як краще, і ускладнень не хочеться, це ж не нога, але і антибіотики негативно впливають на шкт.
Тарабарщина
• 04 июля в 17:17
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В нас теж було видалення зачатків. Але антибіотик сказали обов´язково, наголосили, щоб не задумала не давати. Просто думаю, якщо місяць тому пили такий самий антибіотик, то чи не повинні були назначити іншої групи, щоб не виникало привикання...
Я_и_моя_собака• 04 июля в 17:29
Ответ дляТарабарщина
Мені в пологовому теж призначили антибіотик. Я купила. Випила 1 день 2 таблетки. Сказали малу не годувати. Я на свій ризик кинула їх пити. Слава Богу все ОК. Я до того, що кажуть, але не факт , що без цього імунітет не справиться. Але ж ... ризик
Паулина 24• 04 июля в 17:35
Ответ дляТарабарщина
Дают пенициллины. Или цефалоспорины. Но в первую очередь пенициллины. Привыкания они не вызывают. Развивается резистентность чувствительность к антибиотикам если долго принимать. Но это касается всех антибиотиков.
Тарабарщина
• 04 июля в 17:38
Ответ дляПаулина 24
Дякую