Море Щастя• сегодня в 09:40

Як через польський кордон тепер їхати?

І чи норм ще працювати в Польщі? Вона найближче до нас. І зарплата більше трошки.
А взагалі характер їх. То так само до речі імперія в них була завжди в пріоритеті. І характер в них наглий. Сам тон розмови. Навіть прибиральниця на заправці таким тоном говорить.
Що думаєте з цього приводу? Мені 50. Якраз шукаю роботу будь яку через польські фірми.
Снегопадка• 1 час назад
Ответ дляХтомолодець? Я!
Каждый сам решает.
правильно говорят. нахрена это УПА везде вытаскивать после того .что они сделали с поляками? давайте еще Гитлеру памятник поставим. а шо такова?

Мандолина Бу• 1 час назад
Тролі на зміні
Рубаю олівлє• 1 час назад
Ответ дляХтомолодець? Я!
Каждый сам решает.
Что не так ? Молодцы поляки
Маю натхнення• 1 час назад
Ответ дляДружная семейка
А ви відносно донецьких чи інших східних українців не ведете себе так само нагло? Оренда×3 на початку війни це було так ’доброзичливо’, ’по нашому’. Такі сараї здавали і не соромно було.
А східняки військовим квартири здають по ціні двушка в Києві. Нічого не жме?
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляМаю натхнення
Ето другоЄ
Мандолина Бу• 1 час назад
Ответ дляЧервона калина
Тоже читала что рашики сейчас будут стараться распалить нам конфликт с поляками. Вот уже форум подтянулся в игру.
А тут одразу видно політичні ігри
Соня-сонятко• 43 минуты назад
Щодо перетину кордону - вже в тому році була помітна хамоватість і зверхність. Але не критично. І ми тільки влітку кордон перетинаємо. Щодо постійного проживання, подумайте. Настрої погіршуються. З тих численних знайомих, які поїхали до Польщі с початку повномасштабної, наразі залишилась 2 родини в Польщі. Хтось поїхав далі, (5 родин), хтось до України повернувся (3 родини).
Мандолина Бу• 28 минут назад
Ответ дляСоня-сонятко
Якісь цигани