Губки-уточкой• Изменено 2 часа назад

Польща буде блокувати вступ України до ЄС

Польща третій тиждень поспіль заявляє, що буде блокувати вступ України до ЄС через те що Україна заграє з колоборантськими групами Другої Світової.
Це дуже погана новина для України, бо про блокування вступу України до ЄС також офіційно заявили Словаччина, та Угорщина, останні через те що Україна не виконує хартію мовну стосовно освіти та культури національних меншин (росіяни, угорці, болгари та так далі.)
Експерти - України у ЄС не буде

Як зазначили експерти, у найближчі двадцять років Україну до ЄС не приймуть
Мадам Подлинник• 2 часа назад
и слава богу

Намазюкана нішою• 2 часа назад
Тарас Бульба иногда нет, нет, да и вспомнится)
Цвірінь• 2 часа назад
Хотите прикол? Болгария точно также блокирует вступление в ЕС Македонии, по тем же самым причинам ’вы должны переписать ваши учебники истории’. Отличие в том, что Болгария была на стороне Гитлера и проводила геноцид евреев. А сейчас требует убрать упоминание об этом из учебников, а свои оккупационные войска называть ’регулирующие органы’ или ’присутствие’. И еврочиновникам эти требования не кажуться странными, все нормально, Македония должна это выполнить или не будет в ЕС
Цибулька зла• 2 часа назад
И хорошо, не хотели
So_so• 2 часа назад
С другой стороны, может для нас будет лучше идти своим путем?
Мне кажется, что сейчас развеялись мифы про выгоду многих альянсов.
автор Губки-уточкой • 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
На мій погляд, нейтральний не можна сваритися зі своїми сусідами. Росія, Польща, Білорусь, Словаччина, Угорщина. Майже усі з ким ділимо кордон, ми у поганих відносинах. Ще й Румунія через мовну хартію погрожує до них приєднатися
Вмію заміряти найкраще• 2 часа назад
Ну и прекрасно. Может до наших и начнёт доходить, что на вечных рельсах войны никуда они не приедут.

А Польша, конечно, не совсем в адеквате указывать другим нациям кого считать героями, а кого нет. Это я пишу при том, что ОУН УПА считаю нацистами и убийцами, но не дело Польши лезть в наши исторические дела. Что там по 18-му, 17-му, 16-му веках? Нет у поляков к нам претензий?
автор Губки-уточкой • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
Знаєте хто робив Холокост на території сучасної України окрім німців? Почитайте
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Ви читали вимоги наприклад Угорщини? Пропорційна присутність угорськомовних у парламенті. Як це взагалі можна виконати?

Стигла полуниця• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Яким саме своїм путьом?
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
А дайте будь ласка визначення що таке Холокост. Бо мені здається ви не розумієте що це
Стигла полуниця• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
Зараз це шлях північної Кореї
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляСтигла полуниця
Яким саме своїм путьом?
З рашкою
автор Губки-уточкой • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
Читала. Я на їх боці. Чому людям не дати спілкуватися на їх мові, представництво у парламенті? Мовні війни ніколи не дадуть нам вступити до ЄС, там таке не прийнято робити. Тим більш в нас многонаціональна країна, де мільйони російськомовних
Вмію заміряти найкраще• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Русскоговорящих нет. Они есть, их миллионы, но их нет. Так решила власть.
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Вы сумашедшая? Давайте все языки Европы введем в парламент, в Венгрии сколько в парламенте языков?
Шаманю второпях• 2 часа назад
Від Поляків очікувано . Та скоро і ЄС не буде
Цвірінь• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Як? Як у демократичній країні можна гарантувати наприклад 10 місць у парламенті певній етнічній группі? А якщо їх просто не оберуть на виборах?
Тракторні війська• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Ми і так ніколи не будемо в ЄС. Все. Крапка.

автор Губки-уточкой • 2 часа назад
Ответ дляЦвірінь
Дуже добре розумію і Світова історія це підтверджує. Але не можу тут написати хто це робив, бо відразу отримаю бан. Свободи слова тут немає, нажаль
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ дляГубки-уточкой
Тут не банят давно, пишите свободно.
So_so• 2 часа назад
Ответ дляСтигла полуниця
Яким саме своїм путьом?
Как Норвегия или Швейцария, например. Вы думаете вне Евросоюза сплошная боль и прозябание?
автор Губки-уточкой • 2 часа назад
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Це дуже погано. Я проти шовінізму. Таким чином озлоблюється велика частина країни
Трусиковед• 2 часа назад
Нищать нашу Україну з усіх боків
Единая страна!• 2 часа назад
Ой, что там хорошего в том ЕС , Великобритания не просто так оттуда вышла....
автор Губки-уточкой • 2 часа назад
Ответ дляМадам Подлинник
З хамками, які переходять на особистості - бесід не продовжую
Стигла полуниця• 2 часа назад
Ответ дляSo_so
А в Норвегії і Швейцарії не працюють закони, вони в мільярдних боргах, накрилась економіка, війна і вони живуть за рахунок інших країн? Ну тоді ми будемо як Норвегія. логіку давайте вмикати
Ксерокопия ночи• 2 часа назад
Ответ дляСтигла полуниця
Яким саме своїм путьом?
Тайожним
В танке• 2 часа назад
Тому ЄС вже кабзда. Спонсор всього цього свята на порозі великої кризи і приходу правих до влади. Я про Німеччину. Як німці під керівництвом правих виходять з великих криз ми всі знаємо. Поляки, типу економіка яка найшвидше росте, через 5 років перестануть отримувати кредити ЄС, українці, які вивезли туди бізнеси і бабло, масово їдуть далі через антиукраїнські настрої і через те, що Іспанія запропонувала спрощену натуралізацію. Думаю за іспаеією підтягнеться Португалія й Італія. І сядуть поляки на жопу
So_so• 2 часа назад
Ответ дляСтигла полуниця
А что, вступление в ЕС волшебная палочка, которая это исправит?