Тут как тут• Изменено сегодня в 10:20

Чому приймають в Європі людей наприклад з ЗУ???

От зараз так багато людей із прифронтових і їм немає куди виїхати, бо блін половина «біженців»українців відносно із спокійних міст і з цілим житлом сидять там вже роки , могли б вже не займати можливо чиєсь місце а працювати і жити як звич.люди за кордоном, а соц житло якщо є дати новоприбулим, яким дійсно немає куди податись(((
От читаю про Суми і так людей шкода, бо немає як виїхати вже на тих умовах яких повиїзджали два-три роки тому і часто люди просто скористались ситуацією.

От моя знайома виїхала бо чоловік покинув, а жити не мала де. Ну я розумію їй теж важко але ж загрози життю прям такої не було, як у тих хто зараз у прифронтових…
Самі ж українці не жаліють один одного, а тільки аби краще себе пристроїти
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляДолькиКабана
Та перестаньте вже. І з Харкова багато поїхали. Але західним областям на було необхідності їхати, створювати ажіотаж той на кордоні, створювати навантаження на європейських волонтерів, на зайнятість житла. Ось про що тема, автор права.
Это природа человеческая. Человек ищет, где лучше. Увидели возможность жители западных областей - выехали. За что их винить?
Если что - впо в Украине, из города, которого уже нет

Перловая Кашка• 2 часа назад
Ответ дляНаодинцi
Они не орали ’Путин, помоги, мы хотим в Россию’, это факт
Слухайте, не несіть розбрат в Україну, вже і так наробили справ, що тепер на століття наслідків не розгребемо.
Більшість українців сходу не кликали нікого. У 2014 цілими колонами автобусів везли росіянців на мітинги, а ви ведеться і далі несете ото гівно російське.
Для драки• 2 часа назад
Ответ дляСнегурочко
А я вам скажу. Остаются наименее защищенные, с наименьшим ресурсом - финансовым, физическим. У которых слишком много НЕ и НЕТ: не потянут аренду, не тот возраст, мужа/родителей не бросят. Нет сил, нет здоровья, нет денег.
Я не говорю, что это правильно. Но это обьяснимо. И это страшно
Це зрозуміло, але виходить ситуація «я сама не їду, але інших засуджую». Ну, дивно
Для драки• 2 часа назад
Ответ дляНаодинцi
А ви впевнені, що більшість з них не була завезена з території росії? При чому їх ціленаправлено везли автобусами при чому деяких заздалегідь, за 1-2 дні до цих «акцій». Не повторюйте путінську пропаганду. Так, сепаратні настрої там були завжди, але це мізерний відсоток.
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляДля драки
Это вы о ком? Кто осждает? Я никого вот не осуждаю. За тех, кто сидит в опасных местах - больно. И хочется заорать: да выезжайте вы, что сидеть - ничего уже не высидишь. Все равно придется
Продавчиня кіз• 2 часа назад
Ответ дляСнегурочко
Достатньо багато в прифронтових містах заможніх людей.
То й же Харків , Дніпро, Запоріжжя
Наодинцi• 2 часа назад
Ответ дляПерловая Кашка
Вот именно, что нечего нести разлад в Украину и гнать только на западные области. Получается, обвинения ’западенцев’ - этот не разлад, а Донбасс- разлад? Как так? Да, автобусы с радистами в 2014 были. Но жители ’днр, лНР’, которые все это приветствовали- тоже были. Я против пропаганды ненависти в адрес людей из любых областей, просто по факту их рождения/места жительства.
Рву и мечу• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ви не бачите скільки зараз тем про нові міста які просто розбивають??? Що тим людям робити???
От куди їм діватись?
у вас є робота? Може ще і якась фінансова подушка є? То може ви своє робоче місце звільните для ВПО? Для них це може бути більш критично необхідно.
Але ж ви не готові поступатись своїм заради тих, кому більш необхідно?

ПС Живу в Києві, нікуди не виїжджала, ніяке місце не займала, оговтуюсь після прильоту в сусідні будинки.
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляПродавчиня кіз
То й же Харків , Дніпро, Запоріжжя
Я говорю о других городах и селах. А так - да, у них тоже есть за что держаться

Перловая Кашка• 2 часа назад
Ответ дляНаодинцi
Я вам в противагу написала, а не як абсолютне значення.
Усюди є пристосуванці, сепаратисти, патріоти.
Це природа людини. І навіть після довготривалої дружби, знаючи людину, можна від неї усе очікувати.
То перестаньте вже ви
Наодинцi• 2 часа назад
Ответ дляПерловая Кашка
То перестаньте вже ви
Там почему смешивать с грязью ЗУ можно, а писать, что на Донбассе и в Крыму есть сепаратисты, которые тоже ломанулись в ЕС за пособиями, при этом ненавидя Украину, поддерживая ’СВО’, нельзя? Какие-то двойные стандарты, вам не кажется?
Перловая Кашка• 2 часа назад
Ответ дляНаодинцi
Ви самі написали, що неможна судити про людину лише по місцю народження і проживання.
І далі судите.
Ну таке, про що тут можна говорити
Дюйм оф о4ка• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
От куди їм діватись?
Ехать и проходить тот же путь, через лагерь. Спать положат, накормят, оформят документы и пособие, направят на курсы и будут искать жилье. А как вам хочется, чтобы они приехали и сразу в квартиры въехали?
Дюйм оф о4ка• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Ви розумієте різницю між тими хто просто боїться і хто нічого не має вже?
Якщо маєте своє житло здавайте/продавайте і їдьте собі, а ні треба соцпакет(((
А є люди які не мають що здати/продати і кому бо нікому те житло там не потрібне
Новым тоже дают соцпакет, так что вы просто манипулируете.
Перловая Кашка• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
От куди їм діватись?
Виїжджати
Закордоном продовжують приймати. І там, де була допомога, вона і досі є
Чарочка діда• 2 часа назад
Ответ дляПушкининиана
Многие понимают что ехать некуда, жилья нет уже свободного - западная все заняла. Не только западная, но в основном. Чего им дома не сиделось? Денег захотели? Отож.
Одни реально от войны бегут, а другие просто за пособиями.
Вони все життя там працюють у Європі, поки вам сиділось вдома, виховувалось дітей, вони заробляли, щоб вижити, так і зараз вони на своїх робочих місцях, поки інші на виплатах сидять і ниють
Директриссимо• 2 часа назад
Ответ дляТут как тут
Вам варто задати це питання владі. Чому на 5-й рік це все одно проблема самих людей.
Перловая Кашка• 2 часа назад
Ответ дляЧарочка діда
’Сиділо я вдома’ це як?
Українці інших областей десь на курорті все життя відпочивали?
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляЧарочка діда
Сиділи вдома на печі і їли калачі

Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
Таким всегда кто-то мешает, в 22 им мешало то, что много беженцев одномоментно выехали и в лагерях была толкотня, сейчас вот места все хорошие заняты… а на самом деле это страх перемен и страх что-то предпринять. Просто перекладывание с больной головы на здоровую.
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляЗубная фея
Сиділи вдома на печі і їли калачі
А біженки наші з зу за кордоном пахали бідні і жопу рвали ці роки🤣
Лінива, не каюсь• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
Ні , напевно просто так стоїть питання кругом про повернення українців
Може, бо понаїхали і бухають половина там. І через от таких ті кому дійсно пртрібно зараз не мають куди подітись
+++ Ринулись ’на пособия’ люди, скажем так, альтернативно одаренные, создали репутацию украинцам: ’без языка’ пятый год, джобцентр и вот это все. Теперь: а мы шо, мы ничего, кто вас не пускает, езжайте и вы.
Зубная фея• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
А їхніх дітей в Україні ніхто не доглядав у садочках,не навчав у школах,не надавав медичну допомогу.Бо всі ж сиділи дома
Курочка• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не слышала такого, что б человек после лагеря так и не нашел квартиру, и жил под мостом
Всех расселяют
У меня в городе без проблем с арендой, даже при навале парней 18-23 года все понаходили квартиры
Не столица, город на 100 тыс человек
автор Тут как тут • 1 час назад
Ответ дляЛінива, не каюсь
100% позорять нас в світі(((
Не всі звичайно, але не зря наших там вже терпіти не можуть в більшості країн навіть дуже лояльних🙄
Курочка• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
100% позорять нас в світі(((
Вот таких, как вы, и не могут
Которые склоки ведут и всех обвиняют
Нормальные люди все устроены хорошо и отношение хорошее
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
100% позорять нас в світі(((
Де ви берете таку інформацію? На болотах?
Директриссимо• 1 час назад
Ответ дляТут как тут
А що ті, хто не хоче виїзджати думки своєї мати не може?
Ви повиїзджали і даєте нам поради як нам тут жити?
То якщо ви не хочете, яка вам справа до тих, хто виїхав? Даєм пораду не пхати носа в чужі справи
Лівий Локіть• 1 час назад
Ответ дляЧерговий по кухні
Ну от відправте до них інших своїх знайомих, нехай їм допоможуть з програмою як пристроітись в тих забутих Богом селах де не потрібно платити оренду.
Интересно, Франкфурт центр , 5й год не платим аренду все джоб оплачивает
Ваша прЭлесть• 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
Мне с 2022 года это было непонятно, с самого начала войны. Почему другие страны спокойно приняли западную, которая посдавала свое жилье за бешеные деньги и уехали на пособия. А прифронтовые, где каждый день обстрелы, кабы, остались на месте. Вот их нужно было в первую очередь принимать..
Порівняйте ціни на оренду на західній і в прифронтових містах. Ви офігієте. На ЗУ копійки в порівнянні.