Не гоню• 2 часа назад
Оренда квартири в Мукачево на 2 тижні
Підскажіть де дивитись.
Чи взагалі нереально зняти 2 кімнатну квартиру на 2 тижні в Мукачево.
Перезвонили по всім оголошенням ОЛХ і т.п
Де шукати ?
Булькаю• 1 час назад
На букинге ща вбила, есть варианты. Цены интересные, конечно. Что там в мукачево такого, что так дорого. Я там была два раза, не сказать что прям стоит минимум 50к за две недели
Ненька наша• 1 час назад
І чим вас не влаштовує результат пошуку?
P. S в українській мові немає слова підскажіть
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Де ви там бачите 50к?
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
нашли на олх посуточно-1 тыс в сутки
На олх немає актуальних цін на подобову і бути не може
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
ну здрасьте...мы жили 8 дней...супер
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
Де ви там бачите 50к?
Вот первые варианты у меня. Фильтр стоит от самых дешёвых. 2 комнатные, как у автора в запросе
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
ну здрасьте...мы жили 8 дней...супер
При чому тут те що ви жили 8 дней?
В оголошенні на олх не можливо виставити всі опції від яких залежить ціна.
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
При чому тут те що ви жили 8 дней?
1 тыс в сутки-до центра 5 мин. Какие опции? Чисто, все новое.
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Ну так ви обрали найдорожці варіанти, середня ціна на 2к450-600$ за два тижні
Ненька наша• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Ціна на подобову оренду залежить від кількості днів бронювання, кількості осіб, конкретних деів тижня.
Можливо на олх була виставлена ціна 1000 грн на двох за тиждень, от і співпало що вас було двоє і ви жили тиждень
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
Я не выбирала. О чем и говорю, поставила фильтр от самых дешёвых. Чувствую себя теперь оскорбленной
почему это у меня дороже чем у вас. Поставьте, пожалуйста, с 3 по 16 серпня ради интереса. Двушку. 2 взрослых и 1 ребёнок, какой результат, если фильтр от самых дешёвых?
Два-три тижні і фсьо• 1 час назад
Боже упаси олх, только букинг. Один раз связались с олх и зареклись
НуКаНаКа• 1 час назад
Ответ дляНенька наша
нет. Было 3. И хозяйку не интересовало количество дней-сначала поселились на 4, потом продлили.
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Я поставила 3 по 17, це виходить 14 ночей.
Зайшла в цю з рожевими диванами, ну вони конкретно загнули з ціною, в мене в самоі не дешеві апартаменти у Львові подобово, але там в тій квартирі жахливий санвузол, до того ж він один.
Хоча з іншого боку, 3800 за добу за чотирьох людей не так вже і багато, люди в ресторанах значно більше проідають.
Не гоню
• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Буду вдячна якщо поділитесь контактами де винаймали
Нам потрібна 2 кімнатна квартира кінець липня- початок серпня. На наші дати взагалі житла не має.
Ціни заоблачні
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Не, у вас там 1 спальня. Именно 2 спальни по фильтру
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляНуКаНаКа
Ну може до неї взагалі ніхто не збирався заселятись, як це в подобовій може не інтересувати кількість днів?
Love_Love_Love_• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Поставила, але 2 спальні це може бути трьошка
Булькаю• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Все, теперь спокойна. А то думала, что букинг мне свои цены ставит)
Да, вы правы, 2 спальни может быть и трешка
Не гоню
• 33 минуты назад
Ответ дляаромат Жука
Что там делать?
Порекомендуйте щось краще. Буду вдячна