Котогосподиня• 13 июля в 23:25

Лікарняний

На скільки днів може дати сімейний лікарняний ? Була операція на щитовидці ,стаціонарний лікарняний 12 днів ,продовжила у сімейного до пʼятниці ,але мені тільки сьогодні зняли шви ,і призначили гормональну терапію.Бачу що сил виходити з понеділка в мене нема(
ЯкаКраля• 13 июля в 23:30
Папе после удаления камня 3 недели дали. Ну кадовеи5 дней продевали

Життє Бентежне• вчера в 07:49
Сімейний може продовжити якщо вам недобре. Так і кажіть що погано, слабкість і т.д.
Робот Вертер• вчера в 07:56
Якщо вам погано, так і кажіть сімейному.
Але до понеділка ще тиждень, ще можливо сампочуття покращиться, щиро вам цього бажаю.