Вилами по воде• 1 час назад
Подивіться зі сторони на питання роботи.
Дано жіночка 40 років працює в компанії , яка ледве тримається на плаву. ЗП дуже впала 20-22 тис + доп дохід з продажів рослин від 1 до 5 т. грн. Випадково познайомилась з чоловіком (не романтік стосунки ), розговорились , він працює якимось по відрядженням керівником саперної групи (не зсу) по Укр. і каже що по нашому місту , де я живу , є організація де можна працювати по місту , але для цього треба опанувати професію , піти на курси. Що маємо - курси місяць , вакансія відкрита з понеділка , за міс вона закриється , а можливо і ні , невідомо коли новий набір. Але в мене буде сертифікат і можна буде влаштуватись в гуманітарне розмінування , зп більша на порядок . Що думаєте - йти в омут чи сидіти тут чекати поки компанія повністтю вмре ? Про себе - я дуже активна , сама професія мені подобається , ще з початку бойових дій думала про це
Личко Невеличке• 1 час назад
Да.. нормального мужика фиг найдешь.. Либо со мной что то не так, либо мужиков нормальных не осталось.
Скоро_вчера• 1 час назад
Позвонить в эту компанию и все разузнать - как часто нужны люди, как часто открывают вакансии, рассказать что планируете идти на курсы и послушать что скажут.
Борисфенка• 1 час назад
Жінка-сапер? Жахливі реалії, до чого дійшло.
Платять, звісно, гарно, бо живуть напевно недовго.
Роботу ви собі знайдете точно з таким сертифікатом.
ГейТуда• 57 минут назад
И кем вы будете после курсов? Сапером? Это ж наверное и военнообязаной? Ищите просто другую работу
Вилами по воде
• 49 минут назад
Ответ дляСкоро_вчера
ще проблема , за курси треба дати відповідь завтра ранок, жінка з відділу кадру до понеділка у відпусці... але в мене є особистий її номер , може написати і по людськи розписати ситуацію , не вкусе ж вона мене
Скоро_вчера• 46 минут назад
Ответ дляВилами по воде
А кем работать? Это сапер, реально?
Если есть номер, я бы звонила. У меня такой характер, что если мне надо, я иду напролом.
Вилами по воде
• 47 минут назад
Ответ дляГейТуда
ні , то гуманітарна організація - фсд , нрс - там не віськовозабоов´язані
Вилами по воде
• 46 минут назад
Ответ дляСкоро_вчера
А кем работать? Это сапер, реально?
ну спочатку так , але потім можна пригледіти іншу вакансію
Борисфенка• 46 минут назад
Ответ дляВилами по воде
І за місяць навчать розмінуванню????
Тоді вже краще в штурмову бригаду записатися, більше платять. Тривалість життя буде однакова.
Скоро_вчера• 45 минут назад
Ответ дляВилами по воде
А вы доживете до следующей?
Тут я не советчик. Я настолько презираю государство, что если станет выбор ему служить, я лучше вздернусь.
Вилами по воде
• 42 минуты назад
Ответ дляСкоро_вчера
А вы доживете до следующей?
дивіться , це не на фронті в горячих точка , це околиці місця . і гроші дужі потрібні
Шкала Радощів• 41 минуту назад
Ответ дляВилами по воде
Підірватись в околиці міста не так болісно?
Скоро_вчера• 40 минут назад
Ответ дляВилами по воде
Это не менее опасно. Но тут вы должны сами принять решение. Если нет особой ценности жизни, то идите. Я, например, могла бы, я жизнью не дорожу. Но у меня принцип - никакого участия в этой геноцидной войне никаким образом.
66сезон666серия• 39 минут назад
Ответ дляПоліцейський патруль
Вы кино пересмотели? Какой сапер после курсов...
Каждый раз новый
Скоро_вчера• 39 минут назад
Ответ дляПоліцейський патруль
А откуда они должны браться по вашему на 5-ый год геноцида?
Клин_Кляйн• 34 минуты назад
Ответ для66сезон666серия
Что думать? Одна нога здесь, другая там
черный юмор про сапёров?
удивлена, что автор мечтает о жЫрной вакансии на разминировании
для женщин нет более женских курсов видать
Борисфенка• 33 минуты назад
Ответ дляПоліцейський патруль
Одномісячних. За 30 днів всьому навчать.
Калинові вуста• 31 минуту назад
Ответ дляВилами по воде
Зарплата 200 тысяч?
ГейТуда• 28 минут назад
На ворк юа вакансий куча. Зарплаты что интересно от 20 до 120тыс. Вы хоть завещание напишите перед работой такой. А вообще нафиг надо, потом будете такой сапёр как та полицейская которая убегала в голосеево. Тоже после курсов по ходу
Клин_Кляйн• 29 минут назад
Ответ дляВилами по воде
Вы бы хотели, чтоб Вам в отпуске чокнутые тётки писали всякий бред?
Клин_Кляйн• 28 минут назад
Ответ дляВилами по воде
если вообще доживете до этого ’потом’ и не лишитесь рук-ног-глаз и пр.
Клин_Кляйн• 27 минут назад
Ответ дляВилами по воде
а на околицах нет растяжек и ’начинки’ шрапнелью?
Вилами по воде
• 21 минуту назад
Ответ дляКлин_Кляйн
отож
Вилами по воде
• 20 минут назад
Ответ дляЗалізна тьотя
А не можна вчитись і далі працювати?
ні , ніхто мені відпустку на місяць не дасть , у нас так скоротили штат , що кожен на 2-3 посади працює , мене ніхто не зможе замінити. відпустка то розкіш у нас , максимун на 1-2 дні відпроситись