Вся така шо куди там• 14 июля в 14:56
Це жадібний чоловік?
Вчора запросила його до себе, приїхав с пляшкою сухого вина, більше нічого.
Але з мого їв лише фрукти (більше не захотів нічого).
Знайомі з кінця травня.
Тобто півтора місяця.
З цих півтора місяця я була 14 днів у відпустці за кордоном.
Тобто фактично місяць зустрічей/побачень.
Жодного разу не подарував квітів. Зустрічей було 12.
2 рази таксі викликала я собі.
З подарунків — це ортопедична подушка, брошка (звичайна, але тематична), горішки, декор із Sinsay (також тематичний).
2 рази сходили в саме звичайне кафе.
Інтим був.
З його слів, далеко не бідний. Гарне авто, квартира в гарному місці.
Але і я не бідна. Також все це маю.
Але дуже не хочу мати пополамщика поряд. Як раз з економії все починається (була вже в таких відносинах)
Знайомі з кінця травня.
Тобто півтора місяця.
2 рази таксі викликала я собі.
2 рази сходили в саме звичайне кафе.
Інтим був.
Але і я не бідна. Також все це маю.
Голодаю• 14 июля в 15:04
для мене це треш. чоловік прийшов з одною пляшкою вина?? навіть фруктів чи солодощів не купив? це був би ост.його візит. Вам не здається. ЦЕ жлобяра.невихована. Я до куми так не ходжу.а це до жінки,з якою ти спиш. женіть його в шию.
вино і торт,вино і хороші фрукти. збіднів би? ні.
Фляшунька• 14 июля в 15:05
Пес его знает, не все мужчины, пусть и есть деньги, готовы в первый месяц отношений(?) одаривать драгоценностями. Понаблюдайте еще месяц хотя бы, попробуйте озвучить или намекнуть на свои желения и смотрите что будет делать
Вся така шо куди там
• 14 июля в 15:08
Ответ дляГолодаю
А потім сказав, потрібно було купити ягід йому. Якось не подумав.
То, для мене це також залишило слід.
Вся така шо куди там
• 14 июля в 15:08
Ответ дляпалка-копалка
Для каких целей он вам?
Отношения
Голодаю• 14 июля в 15:08
Ответ дляВся така шо куди там
То, для мене це також залишило слід.
це не той чоловік.
палка-копалка• 14 июля в 15:12
Ответ дляВся така шо куди там
Отношения
Ну, смотрите, вы со старта как-то снизили свою планку. С досугом он не заморачивается, с едой тоже. Ни разу не подарил цветы. Вы уверены, что он рассматривает вас для отношений? По-моему так себя мужчины ведут с теми, с кем просто секс.
жар-птица Нюра• 14 июля в 15:14
Ответ дляВся така шо куди там
То, для мене це також залишило слід.
Про ’не подумал’ вспомнилось... Когда-то в начале наших с мужем отношений, пошёл он в магазин с моим списком и один из пунктов был ’овощи’, ну в моём понимании это были огурцы, помидоры,перец...он купил картошку, морковь, лук и буряк...муж не жадный совсем, просто не подумал...
По теме - было всего 12 свиданий, пока из всего перечисленного Вами, я не вижу, чтоб он был жлобом. Про цветы немного странно, обычно мужчины первое что дарят это цветы.
ДаЗдраПерма• 14 июля в 15:26
Мне такие мужчины не нравятся. Нравятся те, которые приходят с букетом, организовывают интересный досуг - поездка выходного дня, театр, музей, концерты, экскурсии, выставки, мастер-классы, квесты, да хотя бы кино, прогулки на катамаранах/лодочках.Естественно с обедами, а не сидеть весь день голодными. Да даже пригласить вечером на пляж, заказать суши, бутылку вина….
А такой как ваш…Та ну, у нас бы не дошло до секса однозначно и мне все равно жлоб он или просто тупой
В танке• 14 июля в 15:28
Мене чоловік теж не осипав подарунками, квітами, перші місяці, як почали жити разом фінансами заправляю я, йому байдуже взагалі, гроші не рахує.
Вся така шо куди там
• 14 июля в 15:42
Ответ дляСама купляю квіти
12 свиданий, из них 2 в кафе. А 10 где? Дома?
Ні, катались по місту. Один раз були на Венеціанському пляжі , пили каву, зустрічали закат.
Інший раз – їздила на Оболонь, біля води гуляли, пили баночне вино, також зустрічали закат.
Ще їздили на Київське море, там влаштували пікнік.
Також, були в стороні Вишеньок, також був міні пікнік.
Один раз гуляли по Подолу, їли морозиво та пили апероль
Вся така шо куди там
• 14 июля в 15:43
Ответ дляДаЗдраПерма
Він не любить заклади, кінотеатри. Більше подобається - природа
ДаЗдраПерма• 14 июля в 15:46
Ответ дляВся така шо куди там
Так а мне особо не было бы интересным, что он любит. Я это люблю и мне этого достаточно для того, чтоб понять, что этот мужчина мне не подходит
Сама купляю квіти• 14 июля в 15:53
Ответ дляВся така шо куди там
Так а зачем на вас тратить если вам можно закаты показать и все ок? Фу терпеть таким не могу, вам же не 20 лет чтобы вас по камышам тягать.
Астоновитесь!• 14 июля в 15:54
Не бачу жадібності. І подарунки дарував і в кафе водив і цікаві походеньки і вінішко. І це все протягом трьох тижнів.
ПироженкА• 14 июля в 16:08
Ответ дляВся така шо куди там
Это наверно тот, который здесь постоянно на труханов остров предлагает 😂
Вся така шо куди там
• 14 июля в 16:15
Ответ дляСмішнючка
Вы ему сказали, что вам не нравится?
Мне нравится природа, я сама кайфую в тишине и когда птицы поют.
Но мне также нравится внимание, а это цветы. И можно было спросить вчера, что я хочу с вкусняшек.
Мне набиваться на цветы самой или как? Я так не привыкла. Раньше мужчины сами это понимали
Вся така шо куди там
• 14 июля в 16:19
Ответ дляПироженкА
Нет, не он.
Я впервые пишу здесь.
Во всем остальном он меня устраивает.
Заботлив, в сексе хорош
Я впервые пишу здесь.
Во всем остальном он меня устраивает.
Заботлив, в сексе хорош
Лівий Локіть• 14 июля в 16:19
Те, що подарунки з Сінсей саме тематичні, звичайно, згладжує всі негативні моменти
Вся така шо куди там
• 14 июля в 16:21
Ответ дляЛівий Локіть
Немає значення ціни.
Подарував він в тему.
Лівий Локіть• 14 июля в 16:22
Взагалі в мене така думка, якщо у дівчини/жінки якісь сумніви, роздуми про ухажора, то він УЖЕ їй не підходить. В кого все добре, сюди не пише, а насолоджується один одним. Навіть якщо у неї зовсім очманілі таракани табунами, то просто їй потрібен гарний дресирувальник саме такої породи тараканів, от і все.
жижифреймут• 14 июля в 17:20
Ответ дляВся така шо куди там
То, для мене це також залишило слід.
Говорите четко что ожидаете
Закусенец• 14 июля в 17:43
Ответ дляГолодаю
Ну мой муж пришёл на первую встречу у меня дома с двумя бутылками вина и все.
А потом 20 лет тратит на меня и детей почти всю свою зп.
Почти любой каприз выполняет.